Стара Загора 17 - Вечните щастливи усмивки...

  • 11 846
  • 281
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 619
Че аз си имам повод за сладки и бонбони,а предположения не давам...

Не мога да се стърпя и ще копна това,много ми е смешно...:

''Мъж и жена се развеждали, но не можели да се разберат при кого да останат децата.
Жената настоявала, че щом ги е носила в утробата си и родила, значи е редно децата да останат с нея.
Мъжът обаче се обърнал към съдията и казал:
- Ваша чест, когато сложа в автомат за напитки един долар и от апарата излезе кутия "Кола", на кого принадлежи кутията - на автомата или на мен?'' Joy

Последна редакция: чт, 02 ное 2006, 00:51 от ИвА_АвИ

# 16
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Казвай тогава защо ще черпиш...
Да не би да си рожденичка и да се спотайваш...? Ще те наскачаме, ей...

# 17
  • Мнения: 619
Мне...отивам да лягам и да събирам сили за днес...Ако имам време и възможност ще мина да ви видя,където ще сте...

# 18
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Айде и аз се включвам в палцестискането. Мишорке, ти си нашата гордост. Ще се справиш.  Peace

# 19
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Едни големи палци и от мен за Мишорката Hug Да ги разбие на изпита Mr. Green
Залагам 5,50  Crazy

Последна редакция: чт, 02 ное 2006, 08:41 от Хера

# 20
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Тц, тц, тц.... Кого ще разбиваш пък ти?  Mr. Green

# 21
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Тц, тц, тц.... Кого ще разбиваш пък ти?  Mr. Green
Нали знаеш...някои потребителки от Проблемното Mr. Green

# 22
Още ли сте на Бирхала ?  Mr. Green

... Таткото на Ива маа идна мйоназка с изтекъл срок на годност и сме му приготвили кашон с гъзпапир... За всякой случай...

Размина ми се. Поне този път. Но всеки път когато сядам там да ям ще им искам майонезата за сверка. С развалена майонеза ще ме трепят... По мен с автомат са стреляли и в София съм шофирал, така че трябва да измислят нещо по-мощно да ме елиминират...

Последна редакция: чт, 02 ное 2006, 13:43 от Таткото на Ива

# 23
  • Мнения: 6 243
Стискам палци на Гранде Мишората и съм сигурна, че ще го вземе поне с 5. Тя е умница и убавица и може да не й пишат 6 само от завист.

# 24
  • Мнения: 1 149
Здравейте момичета и момчета,много съжалявам ,че не можах да дойда на срещата в НТС.Дойдоха ми неканени гости и ми беше неудобно да кажа че имам среща или пък да ги оставя сами.На всичкото отгоре и тия от "Орбинета"-пак се издъниха-та не можах да видя и телефона на Сладка хапка-та да се обадя.Та......... някой ще ми каже ли как мина срещата и с какво да се захващам?Отделила съм си малко парички и за материали.Аможе би трябва да ги дам на някой от вас да закупи каквото трябва?Незнам какво сте се разбрали.Някой ако иска да даде наставления-АЗ ЩЕ СЛУШАМ И ИЗПЪЛНЯВАМ  bouquet

# 25
  • Мнения: 6 243
Виктори, виж тук
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=136480.msg2630829;topicseen#new

За Орбинет ще ти кажа само, че след една година ядове с тях в момента съм с ейдиесел и нямам никакви оплаквания.

# 26
Августейшата кога ще се обади?!

# 27
  • Мнения: 619

Ей това е за нашата годишнина днес...
Не съм майстор,ама каквото можах-това направих...

Последна редакция: чт, 02 ное 2006, 17:10 от ИвА_АвИ

# 28
  • Мнения: 449
Всички сте прецаканиииииии!
6666666666666666666666!!!!!!!/нямам време за тържествуващи емотикони с моята връзка Crazy/
Ще пада голяма черпня! Убих ги, разбих ги!!!!!!!!!!!!

# 29
  • Стара Загора
  • Мнения: 671
Предполагам че това е оценката на изпита ти.  Mr. Green  Честито   Laughing  Laughing   Laughing

Общи условия

Активация на акаунт