Стара Загора 17 - Вечните щастливи усмивки...

  • 11 863
  • 281
  •   1
Отговори
# 210
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 925
Някой желаещ за излизане с деца днес?
Че аз съм с две и вече обърнаха къщата...

# 211
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 368
Много късно та видях...и аз съм сама с малкото сержи.
Ще излизам към 11,30 с Мария и Петър.

# 212
  • Мнения: 11 329
Ай спри съ чи мъ улигави  hahaha

Аа-а-а-ааа, изпървом - къде мий цалуфана, па послем - улигави мъ... Е па ти знайш ли ко искаш, а...?


Аааааааа, ни сми съ разбрали да мъ лигавиш. Нъл каза бавно и постепенно, та аз рекох, че само една ша ми лепниш, пък ти .... Нямаш спирка, начи! Mr. Green

# 213
  • Мнения: 1 343
Здравейте
Момичета кажете някакъв педиатър в Казански , че има едни преселници от Хасково където мамата си търси лекар Simple Smile из района ...

# 214
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 526
Уо, мерси, добре сме,  afwitch
Таковата.... справките - само срещу 2 лв.  Mr. Green

# 215
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 368
Уо, мерси, добре сме,  afwitch
Таковата.... справките - само срещу 2 лв.  Mr. Green
Ти ко прайш тука мари  Twisted Evil Марш при мъжо...аз де те пратих Mr. Green

# 216
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 526
Аз съм при мъжо бре. Ама той нещо приказваше и аз се възползвах от ситуацията  Mr. Green.
Поздравете Геле, днес утрепа психологията с 5.  Hug

# 217
  • Мнения: 23
браво ГЕЛЕ  bouquet  smile3525 smile3525 smile3525 smile3525 smile3525 smile3525

# 218
  • Мнения: 1 343
Таковата.... справките - само срещу 2 лв.  Mr. Green



Заповядай , а сега ще кажете ли ?  Mr. Green

# 219
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 368
Геле е нашата гордост   bouquet

# 220
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 925
Браво на Геле, все така да ги трепе!!!

Уо, в казански е моята педиатърка, в блока под Билла, до магазин Апетит. Казва се Авармова има и още една там - Стоянова, но бих препоръчала първата.

# 221
  • Мнения: 1 064
Ние с малкия Теодор пак не успяхме да се вредим за срещите на обед...в сряда влязохме в болница заради физизологичната жълтеница, която не отшумява...там му правиха венозни вливания глюкоза, а сега и вкъщи вместо вода пием глюкоза...на това отгоре ни почнаха и коликите...давам Еспумизан, ама пак по два часа през деня и 2 часа нощно време ревем...
Някой от вас мами и татковци да е чувал да се дава зехтин против колики?

# 222
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 368
Лично аз не съм чувала за това със зехтина. Значи ние от нашите колики се оправихме със Саб-а Simple Smile Пробвай със затоплена хавлийка да му сложиш на коремчето...дано го успокои. Чувала съм, че някои майки пускат и сешоар на коремчето ама аз не съм го правила Crazy
Честит ти рожден ден иначе  bouquet Да си жива и здрава и бебчо много да те слушка Heart Eyes

# 223
  • Мнения: 11 329
Божествена, много сте се разхубавили! Hug
Сега се позагледах в аватара и ми се чини даже че малкия Славун е взел от вашето достолепие Laughing

# 224
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 368
Божествена, много сте се разхубавили! Hug
Сега се позагледах в аватара и ми се чини даже че малкия Славун е взел от вашето достолепие Laughing
Славун е взел божествената красота на майка си Crazy...ако питаш сержи ще допълни, че и проклетията ми е взел Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт