). Занеси си и първата урина и нея да изследват.
. За лош късмет моя резултат не беше добър - почти непроходими тръби, според доктора и според доц. Маркова, а след това пък д-р Александров ми каза, че не били запушени. Не зная на кого да вярвам вече.
))Днес ми направиха цветната снимка и не беше болезнено, но резултата е запушена лява тръба/интрамурална непроходимост/, десната е проходима.За сажаление не може да се отпуши ми казаха, тъй като запушването е в основата.Аз сам много разстроена и искам да споделия с вас как се чувствам, тъй като левият яйчник не прави овулация или много рядко, а левия прави.Имам ПКЯ и в момента съм на стимуланти.Незнам, какав е шанса ми за бебе, от тук нататък какво следва.6те правя консултация в понеделник за инсеминатсия дали има смисъл?Ако някокоя от вас е минала по този път вече, 6те се радвам да поговорим. Аз съм от София, ако може да ми препоръчате някой спетсиалист в областта, към когото да си направя консултация за да се допитам до различни мнения за моя слу4аи.Благодария ви предварително, за вси4ко. Оби4ам ви вси4ки, които сте с мен и ви пожелавам късмет:))
Препоръчани теми