За тези, които четат любовни романи № 40

  • 53 978
  • 751
  •   1
Отговори
# 30
  • Бургас
  • Мнения: 5 917
Исках да събера поредицата Бриджъртън, но Ибис с тия темпове на издаване правят всичко възможно да ме откажат.
Прочетох Christmas in Quincy by Devney Perry. Симпатична новела към серията Идънс. Идънс са семейтвото основатели на малко градче в Монтана. Героите в новелата нямат някакво отношение към поредицата, по-скоро ни въведоха и представиха част от семейството. Елоиз държи малък фамилен хотел в центъра на града. Двама от братята Нокс и Матю работят в ресторанта към него. Другата сестра има пекарна в ляво зад ъгъла Laughing Книга 1 от поредицата обаче се появява друг член на семейството - Грифин, който не ми беше представен в новелата. Втората книга ще е за Нокс /готвача/ и предполагам, че поредицата ще продължи с останалите братя и сестри, а аз си имслех, че е само 2+1 книги. Нямаше да я започна ако знаех, че предстоят още няколко. Мислех си че е една, която ще излезе януари ... ама нищо. Ще ги чета когато/ако ги издадат.

Последна редакция: ср, 03 ное 2021, 14:04 от . Яна .

# 31
  • Мнения: 260
Някой знае ли какво стана с bgworld форумът - спряха всякакви преводи, а преди 3 години бяха много активни. Сетих се за тях, защото от декември правиха коледни календари с пускането на книжка всеки ден Simple Smile  Изобщо намират ли се вече такива платформи с преводи the diary of book junkie бяха страхотни

# 32
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 981
Mecani, странно. На Ел Кенеди я качиха в деня,в който излезе
знааааам, много е смотано Sad

# 33
  • София
  • Мнения: 8 638
Поръчах вече втората Бриджъртън.
Мисля, че съвсем нормално време между изданията има. Предвид недостига на ресурси покрай пандемията. Няма хартия, няма хора...за мен е нормално да се бави отпечатването.

# 34
  • София
  • Мнения: 361
На мен много ми харесва Ел Кенеди, на аз си падам по такива книги Simple Smile

# 35
  • Смолян
  • Мнения: 183


Вечерта, когато Люк Роузън среща Скарлет Маркс, за първи път съжалява, че е полицай. След нощ, изпълнена с кръв и смърт, тя се озовава под неговия покрив единствено защото той е дал клетва, която не може да престъпи.

Скарлет не се вписва в подредения му живот. Тя е дръзка, инатлива и вбесяваща. Това, че има информация за престъпна банда, която може да я убие, не улеснява ситуацията, в която двамата са попаднали.

Непоколебимият ѝ характер, смелостта и силата ѝ обаче го привличат и Скарлет неизбежно завладява сърцето му. За да я опази жива, Люк трябва да вземе най-трудното решение в живота си и да наруши всички възможни правила. Но може ли Люк да престъпи ценностите си и да рискува значката си заради Скарлет?

# 36
  • Мнения: 4 028
Здравейте,
по препоръка от форума прочетох Уестморланд на Джудит Макнот. Сега се чудя с какво да продължа. Последната книга, Вълшебства, имаше някакви кратки новели от Джуд Деверо. Идеята не беше лоша, но много на бързо разказани. Обаче като автор, май няма да е лоша? Можете ли да препоръчате нещо нейно, с което да започна? Или пък да продължа с нещо друго на Джудит Макнот?

# 37
  • София
  • Мнения: 30 124
Определено бих препоръчала Джудит Макнот- Гордост, Рай и т.н.

# 38
  • Бургас
  • Мнения: 5 917
Започнах "Скъпа Ейва", колко съм "предвидима". Други планове правех. На 25 % съм и за сега много ми харесва.
Утре излиза Empire of Desire (Empire #1) by Rina Kent, а аз не съм прочела още /и въобще не зная дали ще я дочета
Red Thorns by Rina Ken която е за племеника на главният от книга 1 от новата поредица/
И "Благороден принц" нямам търпение да излезе на български.... Докато се чудех какво ми се чете, сега не зная кое да започна.

# 39
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 825
И аз така се чудех, "отварях" разни книги (доста съм натрупала) и от снощи почнах Леджънд на Марч. И нови съм набелязала за купуване.

# 40
  • Бургас
  • Мнения: 7 301
Red Thorns by Rina Ken трудно я прочетох . Много хард ми дойде.
Скъпа Ейва (голям превод, голямо име) и на мен ми хареса

# 41
  • Мнения: 2 622
Тия дни приключих поредицата Хартуел на Саманта Йънг. Всички много ми харесаха. Изненадах се как на пръв поглед простото и  сантиментално обръщение "изгрев мой" може да бъде наситено с такава дълбочина на чувствата.

# 42
  • София
  • Мнения: 30 124
Тия дни приключих поредицата Хартуел на Саманта Йънг. Всички много ми харесаха. Изненадах се как на пръв поглед простото и  сантиментално обръщение "изгрев мой" може да бъде наситено с такава дълбочина на чувствата.
Е, от устата на Джак Девлин, няма как да е друго. Two Hearts

# 43
  • Мнения: 2 622
Харесах и Ларк Коув на Девни Пери, но не си падам по мотоклубове и Тенекиени номади все ги заобикалям. Бъркам ли?

# 44
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 825
Бъркаш. Simple Smile  На мен и двете поредици ми харесват.

Общи условия

Активация на акаунт