Впечатляване

  • 1 779
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 78
Все още ме впечатлява ширещата се простотия.Хем пораснах толкова  пък още не мога да я преодолея и да свикна ....

# 16
  • Мнения: 2 040
Впечатлявам се винаги когато срещна изстрадал много човек, но с борбен дух и с много положително мислене ... и когато съм се сдухвала в някой момент и такъв човек ми каже добра дума, просто съм очарована от него и от това, че въпреки мъките и несгодите, които му е поднесъл живота, сърцето му не се е пречупило и е останало все така добро ..  Peace

# 17
  • Мнения: 8 505
Впечатлявам се от доста неща.Но най-много се впечатлявам от лъчезарните хора (а те са все по-малко Confused ).

# 18
  • Мнения: 1 134
Впечатлява ме доброто във всичките му проявления.

# 19
  • Мнения: 899
Впечатляват ме краткотрайни прозрения за нереалността на реалния живот, като проблясъци, които те зашлевяват през лицето.
Също така промяната и волята.

Последна редакция: ср, 01 ное 2006, 11:23 от Umbra

# 20
  • Мнения: 6 993
Ами мен много малко неща ме впечетляват напоследък, а когато бях по-малка - в тийнейджърските години, почти всичко ме впечетляваше. Сега , не знам, може би съм  изгубила чувствителността и държа всичко далеч от мен, не се вживявам много. newsm78

# 21
  • Мнения: 183
След като родих, много се промених-преди трудно можеше нещо да ме  трогне или впечатли,а вчера се разплаках от един разказ на О"Хенри,който, на всичкото отгоре, съм чела и преди.
Дъщеря ми ме учи на доброта и нежна емоционалност.Харесва ми.

# 22
  • Мнения: 6 206
Впечатляват ме единствено истинските хора - такива, в които няма никаква злоба, корист и лоши мисли. Познавам едва няколко, единият от които вече не е между живите, лека му пръст.
Това са хората, на които истински се възхищавам.
Впечатляват ме и хората, които си разбират от нещата и действат с размах.
Професионалистите и хората, които си обичат работата.
Но общо взето малко неща ме впечатляват истински.

# 23
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
1. Волевите хора. Които и да виждат, че корабът потъва, намират начин да кажат "няма страшно".
2. Красивите и непреходни неща, (сгради, картини и други предмети).
3. Търпението на старите хора.

# 24
  • Мнения: 1 424
Лесно се впечатлявам аз,както от хубавите така и от лошите неща... Дразня се,че така лесно се впечатлявам ама....  Rolling Eyes Най-ме радват (и леко завиждам )на хора непукисти,с високо самочувствие,които си живеят живота без да ги е грижа за чуждото мнение  Grinning

# 25
  • Мнения: 2 792
Впечатляватме (толкова пъти я прочетох, тази дума в другите постове, че сега ми звучи супер странно, явно умишлено е измислена да е впечатлителна  Crazy, сори за отклонението), та впечатляват ме много неща, като в зрелите хора, май най-малко. Впечатляват ме децата, обичам да ги подслушвам, моите двамката, вече водят лични задушевни разговори, които безкрайно ме веселят и забавляват  Laughing, откривателския и анализатолски дух във всяко дете , ей такива работи. От порасналите хора, се впечатлявам от ерудирани, спокойни и трезво мислещи хора, не изпадащи в крайни  разсъждения и умозаключения носещи в себе си щипка чувство за хумор  Wink, но признавам такива срещам рядко.

 Иначе, това което ме грабва и впечатлява ежедневно е Природата, не мога да спра да я съзерцавам и тази есен с нейните  цветове ме изпълва едно с сладко, леко носталгично, но приятно чувство, а вчера какъв красив залез имаше, не мога да й се нагледам  Heart Eyes.

  Мисълта ми е безкрайно разконцентрирана, дано някой е схванал какво пиша  Crazy
  

# 26
  • Мнения: 293
ще спестя поредния цитат на мюриель.. мда, точно, като изключа "умението да наблюдаваш дистанционно" - смятам, постигнала съм го, а не забелязвам такова нещо у другите, че да сЪ впечатлЪ Laughing

впечатляват ме сродни души... знаете, как топло и хубаво ти става на душата, като някой облече в думи мислите ти.. че и да ги изкаже по-мъдро, по-смислено и стегнато, докато малкото ти мозъче още ги мели Mr. Green

Може би на това му се вика талант, чувство за хумор.. а, бе, мъдрост.

Да, виждам, че Кифлата ме допълва Simple Smile Същото - детското откривателство, начинът, по който някои успяват да гледат на света, дори и възрастни... да погледнеш от нов ъгъл на нещо, изтъркано от употреба и затрупано с условности... Уф, недостътъчно ми е образУванието, че да го кажа смислено..

За природата... живея заради моментите, когато успявам да се измъкна от гадния град..

# 27
  • Мнения: 5 539
Ако съм настроена съзерцателно, всичко ме впечатлява. Просто сетивата ми са отворени за външния свят.
Ако пък съм се задълбочила в нещо свое си, трудно мога да бъда впечатлена от каквото и да е.

# 28
  • София
  • Мнения: 2 164
Впечатляват ме талантът, красотата, позитивно настроените хора.
Постоянно се впечатлявам от дъщеря ми колко бързо расте и се развива и ме изненадва непрестанно с новите си умения.

# 29
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
От каскадьори, луди глави, талантливи хора, постоянни хора.........морала и тоталната липса на морал.....от архитектура, литература, театър.....от умни животни......от научни постижения........понякога от себе си.........много често от Йоан

Общи условия

Активация на акаунт