Най-приятната и най-просташка ТВ РЕКЛАМА - тема 21

  • 58 410
  • 744
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: X
Рекламата на Милка с глухонямото момиче и стареца е една от любимите ми. Топла, уютна.. става ти хубаво като я гледаш.

# 721
  • Мнения: 51
дм са твърде епични. Донякъде забавлява тая епика за просто един магазин. Тук съм човек. Уау просто УАУ. И новата епична мелодия.

Джъмбо зверски напряга. Чакаме doomsday.

# 722
  • Бургас
  • Мнения: 1 270
Попадна ми реклама на бонбонките ММ с един снежен човек, който се разтопи на тяхно парти.Ами, дожаля ми, не знам кой болен мозък е решил, че е весело.

# 723
  • Мнения: 14 144
Парти на садисти, това виждам аз.

# 724
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Ох... и аз така. Даже очаквах накрая един морков да плува във вода. Е, поне това не са имали жестокостта да покажат... Много симпатично снежно човече иначе Blush

# 725
  • Мнения: 4 532
Рекламата на някакъв зоомагазин (не чух името) е много сладка.  Младеж избира подарък за "послушното" си куче

# 726
  • Мнения: 11 555
Рекламата на някакъв зоомагазин (не чух името) е много сладка.  Младеж избира подарък за "послушното" си куче
Нечовешки магазин. Simple Smile

# 727
  • Мнения: X
Много ми харесва рекламата с кучетата и котките, които си правят селфита. На Самсунг Зет Флип. Носи настроение.
И на Неспресо ми харесва с Джордж Клуни.

# 728
  • Мнения: 173
Рекламата на Кредисимо е двусмислена. Снежанка си мечтае за ергена и не иска да спи с Дядо Коледа, а той накрая казва Неее, е много мило.Satisfied

# 729
  • Мнения: 15 375
Този "дядо Коледа" ми е рядко противен и грозен, просто ми е нетърпимо неприятен и гнусен. Не трябва да го дават по телевизията.

# 730
  • Мнения: 3 067
Джанта Праста, Снежанката с излъчване на труженичка да не ти харесва? :grinning
Ергенът, като го знаеш с какво е известен и той съвсем довърша пошлото цялостно послание от рекламата.
Да ти се отще да срещаш детето с Дядо Коледа направо.

# 731
  • Мнения: 41 368
Най-тъпата реклама е на Шуменско червено - дават пари за реклама, а после бирата никъде я няма да си я купи човек...

# 732
  • Мнения: 8 544
Много ми харесва рекламата с кучетата и котките, които си правят селфита. На Самсунг Зет Флип. Носи настроение.
И на Неспресо ми харесва с Джордж Клуни.
Тази с Клуни все я хващам на края

# 733
  • Мнения: 19 523
Много ми харесва рекламата с кучетата и котките, които си правят селфита. На Самсунг Зет Флип. Носи настроение.
И на Неспресо ми харесва с Джордж Клуни.
Тази с Клуни все я хващам на края
Тя е доста дългичка и нещо не ми е много успешна.

# 734
  • Мнения: 41 368
Можеш да кажеш дали ти харесва или не, но не и дали ти е успешна. Успехът на една реклама се мери не по харесването. даже гадната реклама на Джъмбо може би е много успешна, защото всички говорят за нея.
А иначе тази реклама с Клуни оставя у мен едно ведро и приятно впечатление, макар като цяло почти не ми се случва да гледам реклами.

Общи условия

Активация на акаунт