Най-приятната и най-просташка ТВ РЕКЛАМА - тема 21

  • 58 401
  • 744
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 10 415
Лакми според мен е много по-вехта от Джъмбо, Джъмбо ........ Помня я поне от 3-4 години и е не по-малко дразнеща

# 691
  • Мнения: 11 703
Руми,сериозно ли е по-дразнеща от онова изнервящо ,,Джъмбо,джъмбо,джъмбо................?

За мене да. Още повече, че няма никакъв смисъл.

Ооо, лакми, същата боза 😆

# 692
  • Бургас
  • Мнения: 16 337
Ако е същата ,,Лакми,лакми,лакми,лакми"
УжасТ !
Не съм гледала тв от близо 2 месеца,явно не съм изпуснала нищо?

# 693
  • София
  • Мнения: 15 486
А мен Лакми ме дразни едно с повторението, второ, че момичето направо открадна/избяга с шоколада и на никой не му прави впечатление. Предишното Джъмбо направо е цвете пред новата.

# 694
  • София
  • Мнения: 14 760
Аз съм доволна, че тази година я няма противната реклама на Милка със зловещото момиче. Всичко друго ми се вижда прекрасно, сравнено с нея. 😂😂😂

# 695
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
извинявам се за спама
Скрит текст:
не разбрах защо се задълба в семантика и стуктура на езика!?
не съм сбъркала гласната, и не случайно съм болднала префикса
за последен път, добронамерено се опитвам да обясня, и няма да отговарям на преднамерено заядливи коментари
 алопатичната медицина нарича всяко,нетипично, състояние с подобни на онези характеристики атопичен дерматит
холистичната медицина има поне 3 начина да го обясни и реши
Скрит текст:
В никакъв случай не съм имала намерение да се заяждам. Не го разбрах предишния път, сега вече ми е ясно. Благодаря.

Най-после и аз видях Джъмбо-вската. Добре, че бях прочела тук за традиционните за гърците триъгълници. Ако не друго, то поне не се чудих защо пък са точно с такива тези деца.

Иначе нещо сигурно съм повредена. Нито Джъмбо, Джъмбо, Джъмбо, нито Лакми, Лакми ме дразнят кой знае колко Satisfied И въпреки това съм доволна, че мога да си сведа до минимум рекламогледането. Grinning Което обаче не може да се каже за рекламослушането. По радиото са още по-ужасни.

А, да! Напоследък отвсякъде ни заливат реклами на сайтове за залози. И това също е ужасно.

# 696
  • Пловдив
  • Мнения: 14 088
Цитирам реклама от друга тема, хареса ми:

Цитат



# 697
  • Мнения: 713
Аз много се кефя на една реклама на Булсатком, по-точно на финала ѝ, където една баба от Трънско удря с тояга един космически кораб, защото ѝ плашел кокошките Simple Smile

# 698
  • София
  • Мнения: 8 141
Пак започна да реже онзи човек. "И режеш...и режеш...и режеш...и режеш...и режеш..."

# 699
  • Мнения: 69 044
Пак започна да реже онзи човек. "И режеш...и режеш...и режеш...и режеш...и режеш..."

Моят човек....де режи един сант луканка полВин час...магЕсник страшен Joy

# 700
  • Бургас
  • Мнения: 1 270
Този, режещия с такъв мерак я дялка тази луканка, че ми се прияжда. Въпреки, че колбас не кусвам. Направо отвява машинното рязане във веригите, онези огромните, сещате се.

# 701
  • Мнения: 1 281
То рекламата е по-дълга, отколкото режеш нещото

# 702
  • София
  • Мнения: 8 141
80 гр. гратис дават хората, до Коледа ще се реже

# 703
  • Мнения: 10 415
Не е ли 40 грама, аз така разбрах

# 704
  • Wonderland
  • Мнения: 692
Може би съм писала и преди, защото рекламата не е нова, но...коледната реклама на "Милка" (Предай Коледната нежност) ❤️ насълзяват ми се очите всеки път
Коледната рекламата на "Якобс" също много ми харесва... Нея май от доста дълго време я пускат.

Общи условия

Активация на акаунт