Как жените убиват мъжествеността на своите мъже

  • 13 119
  • 366
  •   1
Отговори
# 360
  • София
  • Мнения: 445
"Ако жената работи това убива мъжествеността" е една от най-големите глупости, които съм чела тук. Моля жени, работете, бъдете успешни и никога не принасяйте в жертва вашия успех и потенциал за развитие, за да поддържате крехката мъжественост на някой.  Да бъдеш успешен в кариерата си, да бъдеш добър и ценен професионалист, пък дори популярен сред приятелите си, не е нещо което по право се полага само на мъжете.
А човек, който се комплексира от вашите успехи, и се опитва да ги омаловажи, не ви обича.
Другата част, която се коментира за натякването, е нещо съвсем различно и е вид психически тормоз и няма нищо общо с реализацията на жените или мъжете.

# 361
  • София
  • Мнения: 38 419
Моя законния напоследък ми ги пее такива, че не можел без мен. Нещо не му хващам вяра.

# 362
  • София
  • Мнения: 12 585
То за какво ти е да не може без теб, ако на теб ти е по-добре без него...

# 363
  • София
  • Мнения: 38 419
Вече май да.

# 364
  • София
  • Мнения: 19 221
Моя законния напоследък ми ги пее такива, че не можел без мен. Нещо не му хващам вяра.
Вместо жив да го ожалиш как е без теб по сума време... по собствен избор

# 365
  • Мнения: 2 925
Проблемът не е в това, че работим. Проблемът възниква, когато някой до вас не иска да работи, но иска да ползва вашия стандарт на живот без да е допринесъл със стотинка за това.
За какъв да му крепя мъжествеността на такъв? Аз директно си питам: ''Ти мъж ли си? Ако имаш претенции за такъв, ами справи се сам!''
Това психически тормоз ли е?
Ако е, значи въпросният е избрал сам да бъде тормозен.
Никой не го е вързал насила да се присламчва по такъв начин. Rolling Eyes

# 366
  • Мнения: 4 946
"Не мога без теб"  изобщо не ми звучи като обяснение в любов и чувства.
Всъщност в периода, когато бях щастливо омъжена, наистина си мислих, че не мога без него. Но не мога, като не искам без него.
Оказа се, че мога.

Общи условия

Активация на акаунт