Изпитани сайтове за парфюми - ноември 2021

  • 108 244
  • 1 327
  •   1
Отговори
# 1 125
  • Мнения: 63
https://www.notino.bg/lancome/hydra-zen-podarchen-komplekt-za-zheni/
Беше изчерпан, но го следях в любими продукти.

# 1 126
  • София
  • Мнения: 970
Успях да поръчам и аз преди малко от Spray Parfums, нямах проблем с плащането, само замръзна за известно време екранът, но в крайна сметка мина трансакцията и имам потвърдителен мейл с детайли за поръчката. Платих с Пейпал. Първа поръчка ми е от сайта, да видим. Simple Smile Интересно ми е дали ще сложат безплатни мострички предвид промоционалната кампания, но аз за всеки случай си написах папируса с 5 желания. Grinning

Последна редакция: сб, 27 ное 2021, 00:07 от Klodilia

# 1 127
  • Мнения: 119
Как се регистрира тази проклета карта на Лили,2 поръчки пуснах,прерових го сайта,но то шок и ужас да не ми изчезнат продуктите от количката и не успях да видя...

# 1 128
  • София
  • Мнения: 2 374
Отиваш в Профил, в него има Лоялна програма, където е регистрацията на карта.

# 1 129
  • Мнения: 119
Да,видях ,има падащо меню...но в тоя стрес кой да гледа,мерси за бързия отговор!

# 1 130
  • Мнения: 1 339
Ellinor, Благодаря за споделеното за подаръчен комплект на Lancôme  в Нотино за 20,32лв. Преди малко успях да поръчам Simple Smile
Може ли линк към комплекта ако е атуална офертата?

# 1 131
  • Мнения: 8 759
5 поста над вашия.

# 1 132
  • Пловдив
  • Мнения: 5 936
Klodilia, какво си поръча от Spray Parfums?
Аз чакам Angels' share и написах 5 желания за мостри, да видим.

# 1 133
  • Мнения: 2 963
Тотално съм разочарована от Делириум, задрасквам ги категорично, цяла седмица ме лъжат , че видиш ли току-що ми били предали пратката на куриер. Жива подигравка ! То не стига, че черният им петък е никакъв, ами си позволяват и да лъжат клиентите. Този магазин е пълен с “пишман” консултанти. Кракът ми няма да стъпи повече там ! Аматьори ! Лошото е , че докато ме мотаха sprayparfums беше тотално опоскан .

Последна редакция: сб, 27 ное 2021, 09:56 от macadamia

# 1 134
  • Мнения: 11 818
Добро утро с една плодова закуска от мен и дълго желан Angel Eu Croisière:




Parfimo бяха много бързи, изключително съм радостна и доволна, че успях в точните буквално секунди да го видя! Simple Smile А от цената съвсем - тестер, с доставката излезе 61,50 лв. Дано го пуснат пак..

# 1 135
  • Pazardjik
  • Мнения: 447
Добро утро с една плодова закуска от мен и дълго желан Angel Eu Croisière:

Parfimo бяха много бързи, изключително съм радостна и доволна, че успях, а от цената съвсем - тестер, с доставката излезе 61,50 лв. Дано го пуснат пак..
Аз го изпуснах и много ме е яд! Бихте ли споделили дали е траен? Честит да ви е!

Последна редакция: сб, 27 ное 2021, 11:53 от bubanka

# 1 136
  • Мнения: 5 080
Честит круизен, разкошни свежарски снимки с аромат на лято. Цената май е най-ниската евър

# 1 137
  • Мнения: 3 467
Делириум и Скарлет съм ги задраскала вече. Бутика на ЕЛ на Витошка са супер.

С нетърпение очаквам пратката от Spray Parfumes, за да видя има ли някоя интересна мостра на парфюм, който не познавам.

# 1 138
  • Мнения: 11 818
Аз го изпуснах и много ме е яд! Бихте ли споделили дали е траен? Честит да ви е!
Добре се държи, все още го усещам от 9 ч. и нещо.. И се развива много красиво.. Лятото ще е убиец!

Благодаря на всички! Ще дебнем да го пуснат пак, все някъде трябва да има изостанали.. Wink Дано и други успели се похвалят. За мен е най-хубавата звезда!

За да не е съвсем спам, пуснах и аз от Лили поръчка вчера, преди да се скапе сайтът.. доволна съм.

Последна редакция: сб, 27 ное 2021, 16:23 от 50 Shades of Purple

# 1 139
  • Мнения: 3 727
Може линк за слдене ?

Общи условия

Активация на акаунт