Изпитани сайтове за парфюми - ноември 2021

  • 108 182
  • 1 327
  •   1
Отговори
# 1 320
  • Мнения: 856
И моят ТФ Ноар е с бач код  А11, и аз нямах касова бележка/поръчка  от 19.11./.И сега се чудя дали да поръчам един за запас, но натрупах запаси от други..

# 1 321
  • Мнения: 3 210
Не се чудете вече. Изчерпан е.

# 1 322
  • Пловдив
  • Мнения: 101
Поръчах ТФ на сляпо, цената беше наистина атрактивна. Не знам дали няма да ми дойде прекалено сладък. От ТФ съм привършила Velvet Orchid, който много ми харесваше, но ми идваше малко нетраен на моята кожа. Четох мнения за този и малко късно да попитам - как е откъм дълготрайност и сладост. За сведение, Опиума на ИСЛ също ми харесва, както и Самсара на Герлен, Лолита Лемпика - лилавата ябълка, Коко Мадмоазел, това е ориентировъчно вкуса ми, ТФ дали ще ми допадне

# 1 323
  • Мнения: X
От изброените от теб не харесвам само КМ, но не харесвам този така популярен в момента ТФ, защото усещам в него мъжка нотка. Има сладост, но... не ми е женствен и е особен. Не знам как мирише кулфи и може да е от него или от джинджифила, който не харесвам по принцип, но пък ето в Twilly eau ginger изобщо не го отразявам, а парфюмът ми е женствен и у дома също много се хареса.

# 1 324
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 715
Дъглас подаряват ваучер с левова равностойност за покупка в магазините им. В зависимост от поръчката, видях че се сменя сумата. Не знам дали успях да обясня. 😀



Днес ми пристигна Guerlain La petite robe noire Nectar от парфимо и е с капачка в бяла гланцирана кутия. Същата класическата Малка Черна Рокля. Нея я нямам, така че тази 50-ка ми е идеална., 😍

# 1 325
  • Мнения: X
Не мисля, че ще е прекалено сладък. Ноар е много "топъл" парфюм, много елегантен. Сладостта е балансирана. За мен си е унисекс с дамски уклон, но има нещо много притегателно в него. Трайност и сияж - 10/10.

# 1 326
  • София
  • Мнения: 17 773
Ако не ти хареса, го пусни в размените. Smiling Imp

Винаги пускам поръчки с наложен до офис на Спиди. Е, верно, че бързам леко след работа или в обедната, но по- ценно ми е спокойствието. Носи ми голям стрес някой да ме чака долу пред блока, да му отварям, пък да треперкам точно кога ще дойде, може по това време да не съм свободна да сляза, да бързам, ако има преглед и т.н. В офиса на куриера си е чиста работа. Аз не съм от нетърпеливите да се редят на опашки.

# 1 327
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 201
Заповядайте в НОВАТА ТЕМА

Не съм изчистила въпроса с мострите от чуждите сайтове, сложила съм само двата сайта, които ми подсказа lili_78
Ако има още нещо - свиркайте.

Общи условия

Активация на акаунт