Ла Лече Лига - представена в сп. '9 месеца'

  • 1 174
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Аз пък снимах статията от "Моето дете"
Първа страница
Втора страница

# 16
  • Мнения: 3 161
Поздравления, Бу! Чудесна новина. Бих искала да прочета статията, но ако може да я препише някой (или да пусне текста, ако си го има на компа Simple Smile ), щото тва със снимането не се вижда много добре.

# 17
  • Мнения: 3 926
Мандаринка, всъщност не е вредно. Grinning Още повече помисли, че става дума за материал в издание, което е много разпространено сред майките. Не може в една статия да се отрече всичко, познато до момента. А си помисли всъщност какъв голям процент от жените са с напрегнати и болезнени гърди и хиперлактация точно в този период. Изцеждането доста често е наложително, като един вид превенция от мастит. При първата и втората лактационни кризи (които са точно в този период) нещата сами влизат в норма.
Така че няма нищо неверно или пък объркано Peace

# 18
  • Мнения: 11 607
Всеки материал за кърменето в детските списания за мен е пробив, защото ми е писнало от реклами и статии за детски млека! Защо никъде не се рекламира кърмата???? Дали Ла Лече Лига би се ангажирала с една рекламна кампания за кърменето - реклами по ТВ, списания. Знам,че ще трябват много пари,но на мен наистина ми е писнало и дори спрях да си купувам списанията и заради безкрайните реклами на АМ!

# 19
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Дали Ла Лече Лига би се ангажирала с една рекламна кампания за кърменето - реклами по ТВ, списания. Знам,че ще трябват много пари,но на мен наистина ми е писнало и дори спрях да си купувам списанията и заради безкрайните реклами на АМ!
Това е отлична идея. Но ЛЛЛ Бг няма никакви пари за целта. Ако се измисли някой, който да е готов да финансира една такава кампания, която по деликатен начин да насърчава кърменето, би било чудесно.

# 20
  • Мнения: 1 559
Мики, благодаря!  bouquet  Само че имам проблем с разчитането на текста, нужна ми е лупа Rolling Eyes Няма ли как да се сканира, така че да се чете?

Общи условия

Активация на акаунт