Инсулинова резистентност и отслабване с НВ-ВМХ, кето - Тема 43

  • 21 978
  • 751
  •   1
Отговори
# 60
  • в сърцата на децата <3
  • Мнения: 4 033
Бе демек ще си търсим с червено и тъмно оранжево по етикетите, чак след това ще обръщаме да видим и кво точно има за тоз цвят 😂 Мен лично хич няма да ме впечатли още едно шарено обозначение...

# 61
  • Мнения: 18 542
Изобщо не им гледам сигналните означения. Чета съдържанието на всичко вече. От време на време и на продуктите които купувам редовно (особено при промяна на опаковката), да не би да са променили състава и да се е промъкнало нещо, за което не желая да плащам.

# 62
  • в сърцата на децата <3
  • Мнения: 4 033
Чета си всичко и аз, дори на редовно купуваните продукти. Понякога си се дразня, но ми е направо като ОКР, не мога да не го прочета, ще ме чопли дали няма нещо ултра-мега-гига вредно/отровно/канцерогенно, ще кажеш, че от лаборатория за ядрени опити пазарувам 🤣🤣🤣🤣

# 63
  • Мнения: 4 576
Чета етикети от 16 години насам - променят състава и без да сменят опаковката.

# 64
  • Мнения: 18 542
И аз така си мислех, за това голямо четене пада в магазина Smiley
Откакто се  прецаках да взема една сметана с 50% редуцирани мазнини, в абсолютно същата опаковка като пълномаслената с единствената разлика, че на бял фон изписано със блед син надпис -50% fat, вече не разчитам на визуалното представяне на продуктите.

# 65
  • Мнения: 2 275
И една лупа в чантата не е излишна.
И като има повече от 2-3 съставки направо подминавайте и то зависи за какво, де. Внимавайте с шоколадите.
Основното при нас е винаги една съставка и е лесно.

# 66
  • Мнения: 18 542
А да, лупата често е изключително полезна. Не знам зрението ми ли се е влошило с годините или печатат все по-дребни надписи...

# 67
  • Мнения: 4 576
Печатат с все по-ситни букви! Затова ми харесват количките на ДМ - имат си лупа за желаещите да четат.
Заради четенето на етикети и дългото застояване по рафтовете многократно ми се е случвало да ми проверяват чантата. Мислят ме за крадла Joy

# 68
  • Мнения: 18 542
Сериозно ли? Нямат ли камери, да наблюдават клиентите, без да им нарушават личното пространство...

# 69
  • Мнения: 27 486
Ох, и мен веднъж ме претърсваха в една стаичка на Кауфланд 😅 Какво съм виновна, че сканиращата машинка за цените е на другия край, а на стоките им няма етикети с цена? 
Правят все по-дребни шрифтове. Уж, за да има място за повече езици по опаковките. Да, да, повЕрвах им...😆

# 70
  • Мнения: 240
Задравейте , и аз се присъединявам към новата тема .
Искам да споделя , от 1 месец съм на режим и днес не издържах ,изядох един кроасан с шоколад . След това направих 5 обиколки на стадиона( ходене) , и сега  ми се гади и не знам дали е  от това , че месец не съм яла сладко или от бременноста .
Чувствам се гузна 🙁

# 71
  • Мнения: 18 542
Не се чувствай гузна, няма за какво. Всеки в някакъв момент има залитания. Ставаш, отупваш се и продължаваш. Може да ти е станало кофти от тестото или от комбинацията с движението.

# 72
  • в сърцата на децата <3
  • Мнения: 4 033
О, няма гузност тука. Тва не е на АУ сектата, дето си изкупуват греховете с глад 😂 Станало квото станало, айде... Не се престаравай със спорта докато си бременна.

# 73
  • Мнения: 1 052
Всеки прегрешава. При мен установих, че ако ще наруша режима с нещо напълно нережимно (торта или баница) е безсмислено да се ограничавам с малко. Изяждам си колкото ми се яде - дали хапка-две или солидна порция все ми разбърква показателите, поне да не го мисля. После с месеци не ми и хрумва да съгрешавам, а при сериозни поводи не се тормозя да се мъча да пазя режим. Обаче много нережимни храни вече са ми нетърпимо сладки. Тестото пък изобщо не ми е вкусно и изобщо не се изкушавам.

# 74
  • Мнения: 27 486
Деси, то е най-лошо да се изкушаваш през ден-два с по 1-2 хапки от нещо...така никога не си режимен в действителност. 🙂 По-добре наистина човек да хапне някакво по-приемливо количество, но рядко и поне да му мине меракът за извънрежимности! 😃

Последна редакция: пн, 01 ное 2021, 23:14 от dolce miele

Общи условия

Активация на акаунт