Споделете 4.1

  • 11 452
  • 378
  •   1
Отговори
# 15
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Ми хайде, да не те изпреварят и за нея Mr. Green Grinning

# 16
  • Мнения: 5 577
Ми хайде, да не те изпреварят и за нея Mr. Green Grinning

А, то не е шега работа, много писане има. С удоволствие предоставям на друг да я пусне, аз само давам идея. А ти па като ще си за новобранец 2006  Mr. Green откъде знаеш за какво става въпрос?

# 17
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
 newsm03 smile3505 smile3525

# 18
Днес станах по-рано и отидох на работа преди задръстванията. Изтапаних се в 8.20 в офиса  Shocked
Обаче пътувах супер бързо и спокойно. Е, вече малко ми се спи, ама ще издържа...
Бях поръчала дрешки за детето и днес пристигнаха  Simple Smile
Абе днес съм щастлива  Grinning

# 19
  • Мнения: 6 039
какво се номинира в тези номинации

# 20
  • София
  • Мнения: 143
Вергилия, на мен вече ми се приядоха тези топчета. Crossing Arms

иначе споделям, че двете ми госпожици са болни и аз съм изнервена и притеснена до крайност.Този кошмар продължава вече втора седмица и края му не се вижда! Cry

# 21
  • София
  • Мнения: 3 421
  Открих си сериозен пропуск в работата-направо ме сви под лъжичката. Най-лошото е, че имам ясен спомен, че съм свършила точно тази работа, как съм я подготвяла, какво съм мислела, а реално няма нищо на лице.
 Вече започвам да си мисля, че съм сънувала и после съня съм го приела за реалност - много луда работа. Само дето не смея и да мисля как ще оправям бакиите. Много ми е напрегнато - реших да отпусна малко във форума, та да се откъсна малко и дано после изникне от някъде нещо.
А толкова бях сигурна, че работата е свършена... Sad

# 22
  • Мнения: 4 473
Трети ден едва гледам от главоболие. Tired С това `екстрите` не свършват - кихам като за световно, хремава съм, боли ме и зъб, и ухо, и не на последно място май ме хваща амнезия (да не обяснявам в детайли случая Embarassed). Sad В 17ч имам важна среща - стискайте ми палци, момичета! ooooh!
Оплаках се, ама не ми олекна...

# 23
  • Мнения: 5 370
Днес бая работица свърШихме и вкарахме парици във фирмата и съм доволна. Party
сега няма работа много=много и май Че бием мухите до 18 Ч. Crazy Twisted Evil

# 24
  • Мнения: 5 577
какво се номинира в тези номинации


Отивам да готвя, после ще се включа пак.

# 25
  • София
  • Мнения: 143
Стрелче, стискам ти палци!

# 26
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Вергилия, стига с туй готвене, ми ти спирка нямаш Crazy
кога го изяждате това ядене?

Аз хапнах доволно - направих си брускети и ги "полях" с чаша бяло винце...ммм... разкош....

# 27
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Скъса ми се ципа на зимното яке точно като стана студено та го носих днес на ремонт. Обаче пък купих на малкия много готини боти от един магазин за левче. Не знам какво ми стана, много импулсивно постъпих. Довечера като разбере мъжа ми че съм купила такова важно нещо като обувки за малкия от левчето ще има разправия. Ботите обаче са много сладки и изглеждат здрави и удобни.

# 28
  • Мнения: 2 070
Споделям, че имам нужда от някой, който да ме държи да не припадна довечера - ще участвам в предаване на ББТ в 20:30ч - за проблемите в детските заведения и умирам от страх...
И много се радвам на подобрението във времето днес - малко слънце и мекота..
Приятен ден на всички!

# 29
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
И мен ме гони яко апетит, тъпча се като бездънна яма #Cussing out Все се каня да мина отново на режима на Ипо до Коледа и все отлагам #Cussing out Сърдита съм си.

Общи условия

Активация на акаунт