Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа... през ноември

  • 74 225
  • 2 570
  •   1
Отговори
# 2 010
  • Мнения: 18 626
И аз като Фил май ги правя. Само че не слагам кетчуп, а сос барбекю и сос…за бургери, един жълт. Лукът го карамелизирам.

И понеже не обичам да се издувам с хляб, за мен винаги си правя блат от тиквички (настъргана тиквичка и яйце) и слагам отгоре и отдолу на бургера вместо хлебче.

# 2 011
  • Мнения: 7 362
Ех, че сте лоши с тези бургери.
И аз не съм правила никога, но пък обичам да ям на едно място в града.
Сега ще ги сънувам.

# 2 012
  • Мнения: 182
Мързелче,напълно подкрепям наблюдението и възмущението от обезценяването на парите.Не ми се мисли как ще е новата година.И досега беше трудно за много хора да си осигуряват изхранването,а сега не знам.Мога да съм благодарна,че имаме какво да ядем.Драстичен скок на тока...Помощи сано за фирмите и какво пак цените се вдигат.Щом посегнаха на хляба си е показателно,колко са зле нещата.

# 2 013
  • Мнения: 10 922
Хах, и ние снощи бяхме на бургери. ММ ги прави у дома, как' си требе Grinning
Аз ям само кюфтето, за тях с хлебче, сосове, гауда или каквото сирене има и т.н.
От мен сладки картофи и пащърнак в еър фрайъра.
Единственият им минус е, че не остават за обяд на другия ден Angry

# 2 014
  • Мнения: 14 823
Добро утро. 👀
Много спинкате. Нямам време за кафета.

# 2 015
  • Пловдив
  • Мнения: 40 893
Добро да е!

# 2 016
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 249
прахосмуча ми си намери нова любов. Wink
към старата изгуби интерес след като ѝ нахлузих предпазни средства.
види се безопасния сеХ не му е по сърце.

# 2 017
  • Мнения: 12 236
Хич даже не спинкам. Заради тестуването тази сутрин на малката, съм станала доста преди обичайното ми време.

Четвъртък е, вижда се края и на тази седмица. Успешен ден от мен.

Их бе, Добри!

# 2 018
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 249
няма спокойствие начи!
цял живот дебнеш някой да не погине от либоФФ!
Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 2 019
  • Мнения: 5 769
Добри,искам подробности 😂🤣!
Пия кафе и после на работа!

# 2 020
  • Пловдив
  • Мнения: 40 893
Нищо не разбрах аз...

# 2 021
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 249
за необезопасения сеХ със сушилката знаете. Wink за да не му падне батерията докато се андърца на сушилката сложих на двата крака по един пластмасов презеврватив. Wink тя си е оборудвана с четири такива, аз така и така не знаех за какво служат - намерих им употреба тъй да се каже.
а нашия Казанова опита няколко пъти да се завърти както си знае, не се получи, разсърди се и сега даже не минава покрай нея, налага се да го подбутвам да почисти там. 
вие си ме знаете, правя го с крак, но нежно. Wink
и като всеки младеж във вихъра на желанията си си намери нова изгора - крака на бюрото на Горинич. до вчера нямаше проблем да минава през него, но днес... хормоните явно са взели превес, трети път го свалям от там.
Simple Smile ама какви времена доживях! прахосмуч, който иначе сам чистио да бъде надзираван за безразборен сех с мебелите. Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 2 022
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Роботът на Добри кл€цаше сушилника, но Добри не одобри тази връзка и сега му търси нова изгОра Joy

Тя обЯснила вече Sunglasses

Добрутро.

Искам да закуся бургер.

Hug

# 2 023
  • Пловдив
  • Мнения: 40 893
Уф бе, Добреее...толкоз рано как ти ги ражда главата такива Smiley

# 2 024
  • София
  • Мнения: 10 398
Добро утро.
Щерката ще ме довърши. Вчера ѝ съчувствах че беше унила и кахърна, че не се е справила добре в нещо горе-долу важно. Казвам ѝ, че се притеснявам за нея, нямало защо, тя така си преекспонирала. Днес пък вече реве, тръшка се и пръска сополи, защото ѝ е излезнал херпес. Пробва да тръшне врата. И разбира се, аз съм виновна, че не мога магически да го разкарам. Това пубертета на 15 годишно може да е много изтощителен.
Сега ми се обажда, че си изпуснала телефона и го счупила.

Общи условия

Активация на акаунт