Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа... през ноември

  • 74 114
  • 2 570
  •   1
Отговори
# 885
  • Мнения: 1 637
Тринайсе, нищо ново няма да кажа, ама УАУ! Таланта си е талант, а ти го имаш!
За щерка ти и твоята визия нямам какво да добавя.

ПрилепЧЕ ли? Тук слагам една картинка на една такава гад...

Скрит текст:

Ми с размерите на гъска си е... Живееше на палмата пред бунгалото ни. А това, че се хранило било с плодове изобщо не ми звучеше успокоително Sad

Кара миа, външният ти вид е страхотен! Каквото и усещане да имаш - то си е само за тебе си!

Бъдете милостиви - обожавам крем карамел, а с правенето му изобщо няма да се захвана - изглежда ми като висш пилотаж, а шуплите му изобщо няма да ме откажат от изплюскването му!
Аз до шупли да стигна, ще се надувам, че готварска книга ще напиша Joy

# 886
  • sf
  • Мнения: 10 156
СтанАх с гъза нагоре и даже и новите лакове не ми оправиха настроението. Имам спешна нужда от рестарт, а не мога да се взема в ръце. Утре имам имен ден, много си го обичам както и рождения ми ден, та утре ще си дам обещания и ще започна първите стъпки към така нужната ми промяна.

# 887
  • София
  • Мнения: 13 736
Прекрасна Кара Миа  видях. 13, супер рисуваш, а и си хубавица.
Много отгоре отгоре чета напоследък Sad.

# 888
  • Sofia
  • Мнения: 1 683
Другарки мили, чета тези дни, ама много по диагонал.
Крот, Hug
Тийнче, кат' мина аристократичния период, ще ти пиша за една работа. Просто в тоя живот хубавото не трябва да се отлага!
Аз съм на два крака и обща храна, чакам резултати от снимка на бял дроб.
Весе, ти направи ли?
Личната ми лекарка прецени по телефона, че много ме страх и че изобщо нямам нужда от снимка. С такава насмешка ми говори, че като се възстановя, ще й досаждам до откат, щото тя е свикнала да не я занимавам, да си ползвам допълнителното здравно, а тя като трябва да напише една електронна рецепта, пъшка и охка като свършила неземна трудност.
Карамелчето не видях.
Донси, пожелавам ти промяна, каквото искаш. Знам, за какво говориш, само дето аз я получих по трудния начин.

# 889
  • Пловдив
  • Мнения: 40 796
А Прити де се покри...?

Джунче, Hug

# 890
  • София
  • Мнения: 9 561
Здравейте, мили другарчета!

Търтийнче,картината е уау! Обожавам всичко на тема Африка  ( не знам защо). Всъщност не всичко. Насекомите им ме вкарват в луд потрес.

Прилепчетата според мен са сладки. Малката Панта ме научи да им се кефя, защото по едно време им беше фен. Радвам им се отдалеч обаче. Не мисля, че бих пипнала прилеп и то не от погнуса или страх, а защото знам, че ухапването им може да докара бяс.

Посмях се на преживяванията ви с прилепи, гълъби, скакалци. И ви посъчувствах също, но май предимно се посмях. Не, че нямам свои подобни преживелици, на които към днешна дата се смея, но по време на случването им съм била в прединфарктно състояние.

За карамела и шуплите и дума няма да отварям, че да не започна да слюноотделям.

Радвам се, че коронясаните са се разписали. Скорошно детрониране пожелавам!

# 891
  • Пловдив
  • Мнения: 40 796
Уф...оплаквам се, че е ме е обзело затъмнение откъм готварски идеи Head Band Направо нямам грам мисъл. И пак онова, че дори незнам кво ми се яде.

# 892
  • София
  • Мнения: 9 561
Аз почерпих вдъхновение онзи ден от идеята на  Бърди за гювечета и днес обядвахме сирене по шопски в гювече.

# 893
  • Пловдив
  • Мнения: 40 796
Панде, вкусно изглежда!

Попи, сетих се да питам...кво стана с щерка ти? Води ли я на гастро?

# 894
  • Мнения: 6 302
Гювечетата ги отметнах вчера.Днес бутчета с ориз,аз пък обядвах пица от лаваш
Скрит текст:

# 895
  • Мнения: 12 030
Ще извадя крем карамела, ей лошави жени! Stuck Out Tongue Winking Eye
Панди, чудно!
Като видях пицата на Ренко, идеше ми да заръфам монитора. Така апетитно изглежда, ама ме мързи днес. Ще дояжда дечко мусака, а аз не знам.

Юнче, да са ти напразни притесненията. За ЛЛ ще си замълча.

Одеве ни се подиграха в магазина, че сме с маски. Close

# 896
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 067
мидчето ме е изпреварила с идеята за змийка в буркана. Simple Smile аз обаче си я представих навита около гърлото. кротко полегнала на керамиката с очи вперени в залеза.
и си мисли за мен. "какво ли прави сестра ми?"

макар точно сега да се чувствам повече като прАсе, отколкото като фина стойна змийка.
как може, кажете как може да опитам всичко, що сме купили днес и онова, дето е останало от вчера?
сега ще кажете какво пък толкова. е, да изброявам ли?
купихме фурми. пресни, част от тях меки, готови за яден еи сладки като мед, друга част полу-зрели, вкусът е като на първите, но върху зряла сладка ябълка, част оът тях съвсем твърди - да обяснявам ли? като ябълки от хрупкавите, не много сладки, но много крехки и вкусни.
пробвах, пробвах - преполових ги.
засрамих се и прибрах остатъка в хладилника. а там в засада дебнат... смокини. ловким движением правой рукой.... две в ръката и една в устата. щото нали... и кантаринът трябва да разбере, че съм минала край хладилника.
а в това време в печката се пекат патладжани за салата с чесън и зехтин, а на котлона ври тенджера с царевички...
сигурно още нещо се е хвърлило в устата ми незабелязано за мен, но отразено надлежно от кантара.

# 897
  • Мнения: 18 492
Мисте, не съм още.

Gerata, вас направо Батман ви е посещавал. Joy

# 898
  • Мнения: 9 882
Добри Joy и те чета, и слюнкоотделям, и цвиля. Това си го открадвам
...
сигурно още нещо се е хвърлило в устата ми незабелязано за мен, но отразено надлежно от кантара.
Ренко, пицата е убиец! Рецепта? И какво беше лаваш? Май сте ми обяснявали, но не мога да си намеря записките Wink

# 899
  • Мнения: 3 795
Що ми трябваше да правя мъфини по зоната и да ги лапам горещи за следобедна закуска?!Хем се знам,че съм прасе 🐷 и не мога да се спра.Надявах се да са гадни,но уви... Изпогорих си небцето,натъпках се,а тепърва ще тренирам.

Общи условия

Активация на акаунт