Парфюмни размисли и страсти (ноември 2021 г.) - 266

  • 60 203
  • 844
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 3 539
Бенетона не, по-добре нещо друго

ВечеПетя, честит парфюм!
Кожите са толкова красиви, а така да не ми стоят….

# 661
  • Мнения: X
Цитрусов и сравнително траен ми е този:
https://www.fragrantica.com/perfume/Desigual/Fresh-30500.html
От Eclat d'Arpege имам някакъв остатък от размяна, ми то няма измирисване това чудо Simple Smile нелош парфюм, но нещо му липсва.

# 662
  • София
  • Мнения: 38 554
Днес двама мъже ме попитаха с какво съм. Бях с Лира. Ей, побъркват се с тая ванилия. Впрочем не бях носила толкова явна ванилия от много време насам.

# 663
  • Мнения: 872
Аз пък съм за червената ябълка на Нина Ричи. Много готин, младежки парфюм.

Което ме подсеща, че започва зимното ми “крейв-ване” за цитруси. Тази вечер ще си легна с Лайт блу интенз.

# 664
  • Мнения: 2 405
И аз видях дъно днес - на мостра!
Три дни носих Rouge Smoking - благодарение на мила съфорумка. Flowers Cherries
Много сложна нота е за мен тютюнът, макар този да е комфортен и приятен за носене, не е съвсем като за мен, някак по - сочни череши ми се искат и няма да бързам с покупка.

Получих Declaration d'un Soir, гледала - недогледала, реших, че Картието е безопасно за покупка, но после видях кимион в състава, а лм го ненавижда от сърце върху себе си. Надушва го дори парфюмерът само да си е мислил, дали да не го добави, та " оперирах" внимателно кутията и го пробвах днес.
Ами, остава си за мен, той е съвсем унисекс и официално ще е първият заявен като мъжки парфюм, който ще нося.
Тъмна, мастилена роза, поръсена с много подправки, но на моята кожа е интересен и необичаен.
Тепърва ще го пробвам с хубаво носене, но засега съм позитивно настроена към него.

Може ли да кажете две думи за Карамфиловата инфузия на Прада, ако го е ползвал някой. Flowers Cherry Blossom

Последна редакция: чт, 25 ное 2021, 00:01 от silver pearl

# 665
  • Мнения: 2 120
Аз минавам да се оплача от Comptoir Sud Pacific. Тяхното Vanilla Cafe e един път - най-хубавата нотка на смляно кафе досега, която съм подушвала - по-скоро на мокачино, заради ванилията. Обаче трайността е само два часа и после изчезва.

# 666
  • Мнения: 669
Може ли мнения за този парфюм?
Много му е изгодна цената и мисля на сляпо да поръчвам:thinking:

# 667
  • Мнения: 11 365
На този парфюм цената винаги си е такава или в повечето случаи. Аз също се бях интересувала от него, но тук момичетата ме убедиха, че на сляпо е голяма грешка. Добре, че не поръчах. В Лилли го тествах и се убедих, че добре съм направила да не го купувам.

# 668
  • София
  • Мнения: 1 782
От известно време мисля този аромат - ESCENTRIC MOLECULES MOLECULE 01. Много любопитно ми звучи и ще съм благодарна на усещащите го да споделят мисли. Четох на много места /вкл. и тук в темите на зад/, че доста хора не го усещат. Но пък тези които го усещат са луди по него Simple Smile

# 669
  • Мнения: 1 575
На този парфюм цената винаги си е такава или в повечето случаи. Аз също се бях интересувала от него, но тук момичетата ме убедиха, че на сляпо е голяма грешка. Добре, че не поръчах. В Лилли го тествах и се убедих, че добре съм направила да не го купувам.
Подкрепям мнението. Из аз след тест се отказах. Често е на промоция.
Аз след кратко въздържание се отпуснах пак- получих тези красоти. Благодаря за препоръките, момичета Flowers Bouquet !

Последна редакция: чт, 25 ное 2021, 11:35 от Dari_77

# 670
  • София
  • Мнения: 6 302
Аз много го харесвам това Кавали, но не е лесен парфюм според мен, а и сезона не му е сега. Цената си е такава, така че ако ти попадне първо пробвай и тогава поръчвай.

# 671
  • Мнения: 669
Аз по принцип харесвам бели цветя и по пирамида изглежда добре, обаче има доста мнения, че прилича на Алиен, така ли е?

# 672
  • Мнения: 464
От известно време мисля този аромат - ESCENTRIC MOLECULES MOLECULE 01. Много любопитно ми звучи и ще съм благодарна на усещащите го да споделят мисли. Четох на много места /вкл. и тук в темите на зад/, че доста хора не го усещат. Но пък тези които го усещат са луди по него Simple Smile
Аз съм от харесващите го във варианта + Patchouli (само този ме грабна от  мострите). Толкова ми е  ободряващ и  фин, и не ми носи грам раздразнение. Но носи  доста мъжка аура и това е единственото, което ме възпира да заложа напълно на него. Започва остро и свежо като кристален планински въздух, наситен с боров аромат (терпентин, но не промишлен и в много ниски дози) и  после се успокоява в подобие на цветно-кремообразна сладост с мандаринови нотки. Много ми е хубав и приятен, нещо като дзен! Мисля, че може да се носи по всяко време - в топло, студено, сухо и влага. Разбира се, това е съвсем субективно.

За Кавалито мога да кажа, че ми е от сляпа покупка. Никога нямаше да го взема, ако го бях душнала предварително, но пък винаги ме е учудвал колко добре ми стои, въпреки че като цяло не мога да го трая особено, особено началото.
Допълвам : не ги намирам въобще за взаимозаменяеми Алиен и Just Cavalli.

Последна редакция: чт, 25 ное 2021, 14:33 от Никой като Някой

# 673
  • София
  • Мнения: 1 345
Това Кавали седи страхотно на една клиентка, всеки път като е с него и правя комплименти. Веднъж ми пръсна на китката, е няма такава отврат. Пробвайте задължително на кожа преди покупка.

# 674
  • Мнения: 57
[quote author=Dari_77 link=topic=1382
Аз след кратко въздържание се отпуснах пак- получих тези красоти. Благодаря за препоръките, момичета Flowers Bouquet !

Честити да са ти ! А откъде взехте комплекта на Givenchy ?

Общи условия

Активация на акаунт