Звездни компромати - Ноември'21

  • 267 702
  • 2 740
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 514
На мен пък точно Андре Токев никога не ми е изглеждал на човек, който злоупотребява с алкохол и субстанции, още по-малко пък да кара в такова състояние. Много жалко...замина му положителния имидж, аз лично много го харесвах и в Мастършеф и в предаването, което води. Потресаващо е в какво състояние е бил и е истински късмет, че няма пострадали...

Последна редакция: пн, 01 ное 2021, 15:21 от Belle25

# 31
  • Мнения: 15 017
Благодаря за темата.
Ирина много се е вживяла, изглежда наистина потресаващо.
Семейството на Аксиния изглежда чудесно.

# 32
  • Мнения: 3 096
Аз съм шокирана. Явно остарявам. Винаги съм харесвала Хелоуин, маски, гримове и т.н. Обаче тази година нещо не мога да възприема тия кървища. Дойдоха ми в повече. Ирина Шейк, кой друг беше като нападнат и наранен, с кръв около врата. Мдаа, остарявам Rolling Eyes

# 33
  • Мнения: 7 650
Благодаря за новата тема и чудесното й оформление! Hug

Николчето Ш. кога ще се кротне и спре да ни тика в лицето *и*и- те си? Баш наши видни чалгарки го докарва, при това с лекота.

На Риана пък всеки ден й е Хелоуин явно. Grinning

След всичко прочетено, което аз знаех, и още факти свързани с анимациите, сексуални подкани и сцени, се чудя, как е възможно още да има хора “обичащи всичко свързано с дисни” .

Абсолютно!

Аз още не мога да разбера, как някой, без значение колко пиян/ дрогиран е, може да подкара четириколесно превозно средство с цяла липсваща гума?!?

# 34
  • Мнения: 2 751
Много интересно начало, браво Кактусче!  Дисни е досущ империя на злото.

Направи ми впечатление, че повечето селебритита, които нямат особено въображение за костюмите, по принцип май само сисите и дупарите си показват.

# 35
  • Viena
  • Мнения: 3 579
Близначките с готин грим за Хелоуин

# 36
  • София
  • Мнения: 12 361
Биби Рекса като Ана Никол Смит ли се е маскирала?

Да.

Миранда Кер
Скрит текст:
Рийз
Скрит текст:
Зоуи Дешанел
Скрит текст:
Лизо
Скрит текст:
Парис Джаксън
Скрит текст:
Тори Спелинг
Скрит текст:
Ванеса Хъджинс
Скрит текст:
Джон Леджънд и Криси Тейгън
Скрит текст:
Оливия Родриго и Пола Абдул
Скрит текст:
Маришка Харгитай
Скрит текст:
Джена Дюан
Скрит текст:
Доджа Кет
Скрит текст:
Виктория Джъстис
Скрит текст:
Парис Хилтън
Скрит текст:
Райън Филип
Скрит текст:
Били Айлиш
Скрит текст:
Бийбърови
Скрит текст:
Джейми Лий Къртис
Скрит текст:
Лиан Раймс
Скрит текст:

# 37
  • Мнения: 4 717
Биби Рекса като Ана Никол Смит ли се е маскирала?

Да. Незнам кой е дядката, който го играе 86г  J. Howard Marshall, но е много тъпо да си наемеш човек за тази роля като допълнение към костюма ти.

# 38
  • Мнения: 11 635
Лизо за първи път не е страшна 😂😂😂

Благодаря за темата. Страхотен първи пост. Знаех, че има защо да не ми харесват парковете толкова много 😊

# 39
  • Мнения: 1 117
Благодаря за темата и за интересния първи пост. Flowers Hibiscus Беше ми мечта да отида в Дисниленд, но след прочетеното се замислих. Някои неща са много зловещи.

# 40
  • Sofia
  • Мнения: 6 927
И без това не бих си причинила навалица и опашка, след зловещите факти съвсем.

# 41
  • Мнения: 1 803
Ирина Ш.  е жестока на Хелоуин.

# 42
  • София
  • Мнения: 13 589
Кактусче, благодаря за темата и информацията. Много интересно ми беше.

# 43
  • DE
  • Мнения: 9 068
Не харесвам Дисни и цялата шумотевица около него. Хубаво е, че и децата ми не го харесват Grin
Наши приятели ходиха специално до Париж да го посетят. Когато си говорехме за посещението на града и споделяхме спомени направо бяхме потресени, че не знаеха какво е Лувъра и Нотр Дам Scream
Бяха отишли само за Дисниленд Sad

# 44
  • Враца
  • Мнения: 2 204
В Дисниленд е страхотно и категорично ИМА ЗАЩО да е толкова популярно място за разтоварване!
Аз пък не разбирам шока на някои хора тук от любопитните факти, които бяха изложени в началото на темата. Гледам на тях точно като на любопитни факти, и не задължително верни.
/Благодаря на Летящия Кактус за увлекателните уводи на темите Wink/
И по пътищата ставата инциденти, но какво- да вземе да бойкотираме пътищата? Със самолетите е същото. Толкова инциденти с жертви има, че не могат да се изброят всичките. Или да не се возим на превозни средства никога?
Относно "прикриването" на определени факти- всяка компания би се постарала да намали негативния ефект от определен инцидент, по един или друг начин. Допускам, че след всеки инцидент са направили необходимото, за да направят престоя там по-безопасен, а и да обезщетят пострадалите. Във всеки случай говорим за неща, които са се случили в продължение на десетки години и на няколко от милиони посетители. Така, като всичко е разказано на едно място, звучи много, но като се направи математически разбор на нещата, процентът е толкова нищожен, че говорим за риск, който е в теорията на вероятностите.
Най-много ме учуди информацията за смъртоносната амеба във водата. Аз лично не вярвам, че има такава амеба, която точно там се е развила и не може да се премахне, та затварят целия парк. И тая амеба не съществува ли на други места? Какво правят на другите места, където я има, пак ли затварят... какво... цялата държава, където я има?
Изобщо, част от информацията, за която се твърди, че е секретна и са се опитали да я прикрият, ми намирисва, именно защото ако са се опитали да я прикрият, не се съмнявам, че нямаше да стигне до БГ МАМА Wink

Изводът ми е: Ако ви се ходи в Дисниленд не четете измишльотини, а отидете да видите! Приказно е и наистина е място, на което човек може да забрави всичко друго!

Хубав месец пожелавам на всички! Wink

Общи условия

Активация на акаунт