Томболи, игри, конкурси и подаръци, анкети (116) - ноември 2021

  • 145 894
  • 2 541
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 568
Благодаря за темата, Захарче!

И аз за Чио да попитам, имаше такава дискусия в предната тема, ама не ми стана ясно какво е положението в края на краищата - точките нулират ли се всяка седмица, ако не са били достатъчни за заявяване на награда, или си стоят и за следващите седмици?
Не, не се нулират

# 46
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 553
Благодаря за новата тема! Колко пакета брашно изпращат София мел? Мисля, че беше цял стек, но нямам идея колко килограма са това.
Едвам го прибрах.

# 47
  • Мнения: 1 772
Няма да мога да го прибера това брашно. Ще кажа на куриера да го остави в офис.

# 48
  • Мнения: 1 884
Благодаря, Захарче, и този път отдели от времето си за нас! Успешен месец на всички. Аз участвам в Колгейт и Билла и Нутела.

# 49
  • София
  • Мнения: 3 001
Честит празник!
Захарче, благодаря за новата тема!
Една игра и от мен https://fa-promo.bg/

# 50
  • sofia
  • Мнения: 1 933
Честит празник!
Захарче, благодаря за новата тема!
Една игра и от мен https://fa-promo.bg/
На миналата такава игра на Фа имаше такава излагация с победителите, дано този път да са коректни. Изтеглиха част от бройката, която бяха обявили. На въпросите ми каква е причината, не можаха да отговорят логично и до днес.

# 51
  • Мнения: X
И аз си получих брашното, при това с бонус - има стикер на пакетите за играта. Съобщението дойде по вайбър и след 30 минути дойде куриер.

# 52
  • Сф
  • Мнения: 10 583
Юху с Планер от Либрес от 10.30 съм !

# 53
  • Тук и там
  • Мнения: 658
С наградка от Ardes започва месеца. Нека е така и занапред Simple Smile

# 54
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 553
И аз си получих брашното, при това с бонус - има стикер на пакетите за играта. Съобщението дойде по вайбър и след 30 минути дойде куриер.
Сега погледнах - и моето е със стикери. 😊

# 55
  • София
  • Мнения: 12 301
Късметлийски нов месец! Има ли някъде бонбони  Фереро на промоционална цена?

В "Аванти".

# 56
  • Мнения: 1 958
Честит ноември и честит празник! Нека да сме здрави и с късмет! Flowers Four Leaf Clover
Захарче, темата е разкошна, благодаря! Flowers Fallen Leaf

Чакам Мура, Персил, Нутела и Т Маркет. Споделили сте игри с хубави награди, благодаря за което! Ще се включа в Молпед, Фа, Фереро също още не съм купила. В играта на София Мел и аз нямам секция за награди, следобяд ще видя как е от десктоп.

Късмет на всички! Flowers Maple Leaf

# 57
  • Мнения: 2 575
Благодаря за оформлението на новата тема- дано е късметлийска за всички!
В правилата на Чио пише, че наградите се зареждат всеки понеделник в 00.00. Снощи от 00.00 часа причаквах Чио да заредят нови бройки, но до 01.00 нямаше. Някой успя ли да хване някоя бройка от играта или от клавиатурата?


От правилата на ЧИО за тези които не обичат да ги четат:
8.2  Всички седмични награди в Играта се зареждат в понеделник в 12.00 ч. Всеки регистриран участник, който събере необходимите точки за участие в спечелването на избрана от него определен вид награда от Играта, след заявяване на обмяната на точки и участие за тази награда, както и при нейната наличност, получава уведомление, че е необходимо да регистрира адреса си за доставка и да прикачи снимка на промоционалните опаковки, съдържащи регистрираните от него промокодове.

Последна редакция: пн, 01 ное 2021, 11:16 от validaa

# 58
  • Sofia
  • Мнения: 3 972
Днес и аз очаквам София Мел - получих смс.
Бих искала да похваля Скай Сити мол - много добра органзизация.
Наградата е страхотна.

# 59
  • Мнения: 1 958
Излезли са и последните печеливши от Мимоза, дано някой се познае:
https://mimosa.bg/

Общи условия

Активация на акаунт