Томболи, игри, конкурси и подаръци, анкети (116) - ноември 2021

  • 151 506
  • 2 541
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 825
Благодаря за темата!
Играта на Фа аз чета, че наградата е 1 ваучер. Правилно ли чета?

# 61
  • Мнения: 2 005
Благодаря за новата тема, нека да е късметлийска.
Получих имейл, че  могат да се рег. кодовете на Чио, които бяха "грешни", дано не се налага на всички от тази партида да пускаме снимки.

# 62
  • Сливен
  • Мнения: 4 230
За играта на София мел-мисля,че все още не са си оправили сайта.

Подарявам код за  15% отстъпка,за Везба-трябва да се използва в указаните срокове/2 седмици/, както и за артикули , които не са намалени вече или в предпродажба.

# 63
  • Мнения: 4 872
Благодаря за темата!
Играта на Фа аз чета, че наградата е 1 ваучер. Правилно ли чета?
Така чета и аз.

# 64
  • София
  • Мнения: 572
Благодаря за оформлението на новата тема- дано е късметлийска за всички!
В правилата на Чио пише, че наградите се зареждат всеки понеделник в 00.00. Снощи от 00.00 часа причаквах Чио да заредят нови бройки, но до 01.00 нямаше. Някой успя ли да хване някоя бройка от играта или от клавиатурата?


От правилата на ЧИО за тези които не обичат да ги четат:
8.2  Всички седмични награди в Играта се зареждат в понеделник в 12.00 ч. Всеки регистриран участник, който събере необходимите точки за участие в спечелването на избрана от него определен вид награда от Играта, след заявяване на обмяната на точки и участие за тази награда, както и при нейната наличност, получава уведомление, че е необходимо да регистрира адреса си за доставка и да прикачи снимка на промоционалните опаковки, съдържащи регистрираните от него промокодове.


Много благодаря за компетентната бележка. Миналата седмица се заредиха в полунощ на неделя срещу понеделник!

# 65
  • Мнения: 478
Пожелавам късметлийски месец на всички! Сега получих смс от Емека - карта от последното теглене. Най-накрая!

# 66
  • Мнения: 3 786
Игра на голдън роуз
www.goldenrose.bg/igra

И игра на Mömax  с покупка над 50 лв
https://moemax.bg/tombola?utm_source=facebook&utm_medium=cpc … 5eBmtAdtB8nwwHUsA

Така да не ми върви в игрите с покупка зарових се във вафли,шоколади,тоалетна хартия и прах вече имам за поне година -две напред и нищо.
Господина от групата за размени продължава да продава емечовци по 60 лв като се хвали че е добре зареден..не се чудете че се затрупахте с хартия а нямате играчката трябва да има за наглите типове да си продават..

Последна редакция: пн, 01 ное 2021, 11:47 от AniMM

# 67
  • Мнения: 1 325
Момичетаааа, тъкмо ми се обадиха от Мимоза, печеля гифт карта на стойност 100лв🤗🤗🤗, сууупер.
Получих и смс от Лео, но не зная какво пък трябва да получа там, никой нищо не ми е казвал за друга печалба, та ще видя.
Спорна седмицааа🤗🤗🤗

# 68
  • Мнения: 1 045
Днес теглят Кикоман
Има печеливши!

Последна редакция: пн, 01 ное 2021, 12:39 от Alize1234

# 69
  • Мнения: 1 808
Хора, кой код се регистрира в СофияМел? Този с L, който започва ли? И трябва ли да се пази опаковката с кода? Нещо не я схващам тая им игра и аз. Как се печелят наградите?
Кодът е от външната страна на опаковката, но е отгоре на пакета, след като се отвори пакета. Има видео на сайта на София мел.
Лео експрес ме изненада днес със стек брашно от София мел. Не успях да се намеря преди в списъка на печелившите, но пък пратката си е до мен.

Последна редакция: пн, 01 ное 2021, 12:00 от poems

# 70
  • Мнения: 266
За точно 30 секунди свършиха игрите в Чио…

# 71
  • Мнения: 1 164
За точно 30 секунди свършиха игрите в Чио…
И аз не взех, а без да искам обнових страницата и ги видях. Какво се прикача като файл? На мен зариди това не ми даде игра Simple Smile

# 72
  • Мнения: 874
На Мимоза не виждам големият победител за екскурзията...
Ред. Утре ще е тегленето

Последна редакция: пн, 01 ное 2021, 12:25 от Vikitoo3005

# 73
  • Пловдив
  • Мнения: 6 635
Аз уж заявих игра, но докато прикача снимките и игрите изчезнаха Imp
Писах им на мейла, да видим какво ще кажат

# 74
  • Мнения: 544
Доставят и хлебопекарните от СофияМел за София. Куриерската фирма е Лео Експрес. Днес не бях на адреса,  утре ще минат пак.

Общи условия

Активация на акаунт