Бебешката количка - цяла наука за второ висше №48

  • 54 480
  • 870
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 1 355
Miracle Mommy, любимото ми Лорели Римини е на промоция в Хиполенд на 470 лева в момента. По-добре е от показаната количка на Мони, а и вече сме обсъждали неудобството от комбинираните колички. Не бих си взела количка втора ръка нито маркова, нито никаква. Най-вече защото в повечето случаи са с изтекла гаранция, а всичко се случва, даже с марковите колички. Да не говорим, че и втора ръка марковите колички струват повече от 500 лева, както споменахте, че е бюджетът ви. Освен някой смотан дървен Сайбекс предполагам.

# 121
  • Мнения: 626
Здравейте, по-нагоре с няколко момичета коментирахме поръчките на easywalker. Исках да споделя, че нашата дойде - Harvey 3 Premium emerald green Simple Smile

# 122
  • Мнения: 59
Здравейте, по-нагоре с няколко момичета коментирахме поръчките на easywalker. Исках да споделя, че нашата дойде - Harvey 3 Premium emerald green Simple Smile
[/quote

Здравейте, кога дойде? На мен ми звъннаха в Петък, че ще я изпратят по Ин тайм, но нямам още..

# 123
  • Мнения: 626
Здравейте, по-нагоре с няколко момичета коментирахме поръчките на easywalker. Исках да споделя, че нашата дойде - Harvey 3 Premium emerald green Simple Smile
[/quote

Здравейте, кога дойде? На мен ми звъннаха в Петък, че ще я изпратят по Ин тайм, но нямам още..

В петък ми се обадиха, ние вчера отидохме и си я взехме от място. И вашата ще стигне скоро Simple Smile

# 124
  • Мнения: 59
Здравейте, по-нагоре с няколко момичета коментирахме поръчките на easywalker. Исках да споделя, че нашата дойде - Harvey 3 Premium emerald green Simple Smile
[/quote

Здравейте, кога дойде? На мен ми звъннаха в Петък, че ще я изпратят по Ин тайм, но нямам още..

В петък ми се обадиха, ние вчера отидохме и си я взехме от място. И вашата ще стигне скоро Simple Smile
Ох, дано! Благодаря Simple Smile

Пристигна днес! Simple Smile Имам въпрос относно чантата... Не мога да намеря никъде. Вие откъде сте купили, ако сте или с какво подходящо ще се замени.. Аз не откривам такова. Нека и другите, които са с този модел и цвят количка, да споделят Simple Smile

Последна редакция: пн, 13 дек 2021, 14:06 от Pollenceto

# 125
  • Мнения: X
Здравейте! Искам да ви попитам дали имате мнение към тези две колички? Заслужават ли си цената?
https://www.hippoland.net/mutsy-promo-komplekt-shasi-sedalka-kos … -blue-mt-0431-004

https://babylifemalechko.com/pushchairs/Pushchair-High-Trek-Robi … Red-13018992-3351

# 126
  • Мнения: 8 807
isi-andi
Mutsi е по-добрият вариант, малко е скъпа, някъде към 1400 лева би била средната цена.
Тази триколка не я взимай, купи си с 4 колела, въобще изхвърли от търсенето тази марка. Виж, ако ще бягаш в парка, тогава триколката е твоето нещо.

# 127
  • Мнения: X
isi-andi
Mutsi е по-добрият вариант, малко е скъпа, някъде към 1400 лева би била средната цена.
Тази триколка не я взимай, купи си с 4 колела, въобще изхвърли от търсенето тази марка. Виж, ако ще бягаш в парка, тогава триколката е твоето нещо.


Благодаря ти, аз сега съм с една ужасна количка триколка и тази ми се видя по-добре, но си права!

# 128
  • Anywhere
  • Мнения: 1 092
Тази триколка е една ужасно стабилна и маневрена количка. Стар модел и високо тегло, обаче е доста добра, като малък танк е. Ако сте свикнали с триколка ще Ви хареса! А и седалката са върти, което е много удобно. А цената и е УАУ!

# 129
  • Мнения: X
Тази триколка е една ужасно стабилна и маневрена количка. Стар модел и високо тегло, обаче е доста добра, като малък танк е. Ако сте свикнали с триколка ще Ви хареса! А и седалката са върти, което е много удобно. А цената и е УАУ!

Да за пореден път я виждам на намаление. Племеницата ми е била с този модел (между другото точно тази количка, но сега не е в нас) тя е 2009 и не знам дали сега е все още добра. Може би ще задържа с количката, защото той вече е на почти 9м проходил е и не знам дали има смисъл от нова количка!🤔

# 130
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
За девет месечно по-добре се огледай за т.нар. лятна количка. Има голям избор, с легнало положение, борд и т.н.
Ако държиш на Mutsy погледни Nexo. Аз съм с такава и я препоръчвам горещо. Не е от леките летни колички, но е с големи гуми, стабилна и маневрена за нашите улици, има борд, дръжката ѝ се регулира на височина и най-вече облегалката не се сваля с въже, защото е голяма мъка това.

# 131
  • Мнения: 626
Пристигна днес! Simple Smile Имам въпрос относно чантата... Не мога да намеря никъде. Вие откъде сте купили, ако сте или с какво подходящо ще се замени.. Аз не откривам такова. Нека и другите, които са с този модел и цвят количка, да споделят Simple Smile
[/quote]

 Мисля да поръчам от официалния сайт на Easywalker, заедно със зимно чувалче. Писах им и казаха, че ще имат налична  Emerald green януари месец. Моят термин е март, тъй че не бързам.

# 132
# 133
  • Седмото небе
  • Мнения: 2 788
Момичета дали има тема където се обсъждат триколки за бебета? Или други “превозни” средства различни от количките? Тук съм мяркала единични отзиви само...

# 134
  • Мнения: X
Момичета дали има тема където се обсъждат триколки за бебета? Или други “превозни” средства различни от количките? Тук съм мяркала единични отзиви само...

И аз се интересувам за такава тема, защото ми е мн интересно въобще не сващам разликата между една тротинетка за 60 и една за 160?😂

Общи условия

Активация на акаунт