Бебешката количка - цяла наука за второ висше №48

  • 56 799
  • 870
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 628
Здравейте,
Спряла съм се на количка easywalker harvey 3. В момента по нашите сайтове има 15 или 20% намаление...
Колебанието ми е дали в чуждестранните ще има по - голямо намаление от тук. Те всъщност още на си обявили Черен петък, а при нас подрани.

Днес поръчах Easywalker Harvey 3 premium от Вис Виталис. Не съм запозната дали пускат намаления в официалния сайт, но и да пуснат според мен няма да са по-големи от 20%. Имайте предвид, че отсега се поръчват за декември/януари ( първоначално дори февруари ми казаха).

От Вис Виталис ли ви казаха такова време за доставка?

Да Simple Smile

За приам не съм чувала лошо мнение, доста познати и приятели имат. Маневрена е, удобна, откъм дизайн е най-хубавата на пазара. На нас ни идва малко по-дълга в сгънато положение и избрахме easy-to, защото е и малко по-лека.

# 61
  • Мнения: 63
Здравейте,
Спряла съм се на количка easywalker harvey 3. В момента по нашите сайтове има 15 или 20% намаление...
Колебанието ми е дали в чуждестранните ще има по - голямо намаление от тук. Те всъщност още на си обявили Черен петък, а при нас подрани.

Днес поръчах Easywalker Harvey 3 premium от Вис Виталис. Не съм запозната дали пускат намаления в официалния сайт, но и да пуснат според мен няма да са по-големи от 20%. Имайте предвид, че отсега се поръчват за декември/януари ( първоначално дори февруари ми казаха).

От Вис Виталис ли ви казаха такова време за доставка?

Да Simple Smile

За приам не съм чувала лошо мнение, доста познати и приятели имат. Маневрена е, удобна, откъм дизайн е най-хубавата на пазара. На нас ни идва малко по-дълга в сгънато положение и избрахме easy-to, защото е и малко по-лека.
И аз поръчах в крайна сметка от там, но никой не се е свързал с мен. Поръчката стои на изчакване...

# 62
  • Мнения: 8
Здравейте! Бих искала да попитам по-опитните мами за 2 марки. Към момента се колебаем между Mutsi и Anex? Някоя с опит с една от тези марки? Интересно ми е особено за Anex, понеже има доста повече мнения за Mutsi.

# 63
  • Мнения: 46
А като поръчвахте от Вис виталис easywalker harvey 3 premium само цвета от сайта ли можеше на тази цена или по поръчка и други цветове можеше с намаление?

# 64
  • Мнения: 63
А като поръчвахте от Вис виталис easywalker harvey 3 premium само цвета от сайта ли можеше на тази цена или по поръчка и други цветове можеше с намаление?
Аз исках точно този цвят, за това нямам представа дали е можело друг..

# 65
  • Мнения: 628
А като поръчвахте от Вис виталис easywalker harvey 3 premium само цвета от сайта ли можеше на тази цена или по поръчка и други цветове можеше с намаление?
Не всички цветове бяха намалени - примерно черното не беше. Тъмно синьо и зеленото със сигурност бяха намалени, но ние между тях се и колебаехме.

# 66
  • Мнения: 46
А като поръчвахте от Вис виталис easywalker harvey 3 premium само цвета от сайта ли можеше на тази цена или по поръчка и други цветове можеше с намаление?
Не всички цветове бяха намалени - примерно черното не беше. Тъмно синьо и зеленото със сигурност бяха намалени, но ние между тях се и колебаехме.

Благодаря ви, количката е бонбон във всички цветове Heart EyesHeart

# 67
  • София
  • Мнения: 262
Здравейте, може би ми е малко рано(в 4ти месец съм), но съм се захванала да търся количка. Дилемата ми е, че бебето ще се роди април/май и съответно ще ни трябва лятна количка за новородено, но пък искам да купя количка която да ползвам и зимата и догодина. Бюджета ми е 1200лв засега за количка 3в1 (мисля, че е най-изгодно, вие как мислите?), бихме могли да качим бюджета, ако знаем, че ще ползваме количката за повече време и няма да се счупи при първата разходка.
Ще се радвам да споделите опит с колички, които сте ползвали за повече време и биха били подходящи и за лятото и за зимата. Основни критерии са ми да е безопасна за бебето, да му е максимално комфортна за него, аз ще се нагодя Grinning искам задължително да има опция бебето да гледа към мен и напред, амортисиори - засега нямаме проблеми с улиците, но ми е важно да не се клатушка бебенцето и да му е неприятно. Дори да е малко по-тежка не би ми било проблем, не сме с голяма кола, но все пак да можем да я поберем в багажника.
Благодаря ви предварително! Simple Smile

# 68
  • Мнения: 517
Разделението на лятна и зимна количка е по-скоро разговорно. Така наречения “зимен кош” е всъщност кош за новородено (до около 6м) и се ползва независимо от сезона. “Летния кош” е за дете което може да сяда и също се ползва независимо от сезона.

# 69
  • София
  • Мнения: 262
Да добавя, че на живо съм гледала само baby merc mosca 3 в 1, която страшно много ми хареса, но не намирам мнения за нея. Някой с опит да сподели?

# 70
  • София
  • Мнения: 745
Лятната количка е олекотена и тежи 6-7кг и не става за новородено, защото няма твърдо дъно. Комбинираните колички, които гледате 2в1 и 3в1 са подходящи, защото коша за новородено до 6м(иначе както е писала Freyaaa зимен кош разговорно) е с твърдо дъно и матраче, на каквото трябва да легне новородено бебе. Следващата част е седалка за след 6м. Обикновено тя се върти и по посока с лице към майката, и с обратна, каквато искате. При 3в1 има и кошница за кола. Препоръчва се да модели 2в1 и да си изберете и закупите отделно по-безопасна кошница.
Тежестта на количката може да не ви се струва важна сега, но като порасне бебето и натежи + багажа в нея си се усещат. Амортисьоите са важни, за да не друса на бебчето. Гледайте големина на гуми, маневреност, големина на сенника, материи.
Марки и модели много на пазара - по-добре разгледайте първо в интернет, насочете се на няколко, вижте ги на място, защото за вас може да не е удобна дадена количка, на друг да му е супер. Значение има също дали ще влиза в асансьор и ще може ли да се събере, ръст и тегло на майката - на жена 45кг, 160см може да й е удобен конкретен модел, на друга 65кг, 180см да не е. Отидете в магазин, пипнете ги, бутнете ги, преценете дали ще ви допадне и като се спрете на няколко модела, момичетата тук, които са ги ползвали биха дали своето мнение за плюсове и минуси.

# 71
  • Мнения: 685
Съгласна съм, че няма такова нещо като лятна количка. С това наименование често се наричат компактните колички, които са по-леки, заемат по-малко място и са подходящи за равни повърхности и пътуване (travel strollers). Мисля, че на този етап е най-добре да разгледате комбинираните колички и в последствие като се роди бебето ще прецените дали ще имате нужда от втора количка. Някой майки ползват само комбинираната, други купуват и втора, но това зависи от начина на живот и вие сама ще усетите тази нужда, ако се появи. Амортисьорите често са маркетингов трик. Бутала съм колички и с и без такива и някой без са возили по-меко от такива с. Във вашия бюджет на промоция могат да се открият следните доказали се здрави колички:
Easywalker harvey 2
Cybex Balios(3 в 1 в момента 1065 лв. в Айко)
Maxi cosi Lila
Peg perego Fotura Modular (1065 лв. в момента в Айко)
Може да погледнете още:
Cam taski

# 72
  • Мнения: 133
Здравейте мами, аз мога да се похваля, че вчера си закупихме Buba 3в1, имат сега подобрен и олекотен вариант на Buba Bella с нови цветове. (Не мога да я намеря онлайн, за да прикача линк, а не се сетих да я снимам) За мен и плата е различен, защото гледах и стария вариант, на допир е доста по-хубав и плътен. Всички, които ходих да ги видя на живо, доста от тях и вие ги препоръчвате, на мен самата не ми бяха удобни.
Относно така наречените летни колички, мен не ме радват, като и тези, на които самия кош за новородено се трансформира в седалка, изглеждат ми неудобни за детето.

# 73
  • Мнения: 648
Ние сме със Cybex Balios S lux и много ми харесва! А за тази цена сега на промоция си е супер оферта!

# 74
  • Мнения: 1 355
Baby Merc са си супер, няма да се счупи след едно ползване, споко. Балиоса не е по-добре от тях и без това.

Общи условия

Активация на акаунт