Контейнерите за кърма на Авент - проблем...

  • 1 149
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
И на мен ми се случи веднъж да протече контейнерчето ,но това е ,защото не бях го затворила добре -оттам идва проблема.Капачето трябва да се напасне точно.Това трудно се забелязва когато контйнера е пълен с кърма. Проверявай внимателно.Аз лично съм много довална от контейнерите.Сега вече не ги ползвам за кърма ,а топля на малката пюретата в микровълновата.В тях съхранявам храната и като излезем на разходка -не са тежки като бурканчетата и са много по-удобни.Успех!

# 16
  • Мнения: 1 030
Вече нямам проблем с тях! Започнах да ги стягам толкова, че после едва ги отварям, но поне не текат!

# 17
  • Мнения: 136
Вече нямам проблем с тях! Започнах да ги стягам толкова, че после едва ги отварям, но поне не текат!
Радвам се Mr. Green то и при нас го има този проблем.
Ооооо, mousy!!!! Ама ние сме раждали с теб в един ден  hahaha  bouquet

# 18
  • Мнения: 1 030
Вече нямам проблем с тях! Започнах да ги стягам толкова, че после едва ги отварям, но поне не текат!
Радвам се Mr. Green то и при нас го има този проблем.
Ооооо, mousy!!!! Ама ние сме раждали с теб в един ден  hahaha  bouquet
Кате, и то не какъв да е ден! Simple Smile Господ ни прати дечицата на такъв празник! Аз отсега се стягам за тройния празник догодина - рожден ден, кръщене и имен ден...

# 19
  • Мнения: 2 807
А не може ли да цедиш и съответно транспортираш в шишенца на Авент - те със сигурност няма да се разливат.
Най-големите им шишета мисля, че бяха по 260 мл, но събират и малко повече.
Взимаш 2-3 и решаваш проблема завинаги  Wink Hug

Общи условия

Активация на акаунт