А какво беше последното нещо, с което ще похвалите свекитата?

  • 3 041
  • 81
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 934
И аз да похваля моята не съвсем свеки защото нямам сключен брак. Че никога не съм я виждала и тя не настоява, ей затова я хваля да си седи там където си е.
А пък бившата такава и нея хваля, че не съм я чувала и виждала 5 години. Ей много примерни тез моите свекита. На всеки такива пожелавам. Няма нищо по гадно то добрите свекита защото като те изненадат в гръб най-боли.
Аз съм в другия отбор Twisted Evil Twisted Evil

# 46
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
Аз винаги имам повод да похваля моята - я за вкусните специалитети, с които ни посреща, я за уместно казаната блага дума. Последния път като си бяхме във Варна ме израдва как насмете свекъра, който ме тормозеше да ям "за двама" Wink.

# 47
  • Мнения: 271
За половин година гледа малкия 2 часа и вместо да го храни със зеленчуково пюре, му дала почти цяло плодово, та после повръща и се одриска. Накрая му даде 10 лева. Ама е горда, че го е гледала

# 48
  • Мнения: 2 792
  Винаги мога да разчитам на нея, както и на майка ми, както и на сестрата на мъжа ми, когато  има нужда някой да поеме Димана или Момчил, или двамата, а ние сме на работа и няма възможност да се измъкнем. Хваля ги всички, страхотно е да имаш хора, на които можеш да разчиташ  Laughing

# 49
  • Мнения: 6 167

последното нещо, с което ще я похваля, е, че
вчера ми купила чамбелла, това е нещо като твърд козунак
много яко и много обичам. и ми изпраща по мъжа ми.. да не заслабна сакън. Blush




ей и в темата за хвалби ще намерите начин да ги плюете, майсторки сте  Wink

# 50
  • Мнения: 599
Че си тръгна.

# 51
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Аз ще я похваля моята,че първо много вкусно готви.То си ми и личи.Сега направи и първата супичка на детето.На мен онзи ден ми купи ботушки за зимата.Исках да и ги платя,а тя се разплака и каза,че не знае какво съм искала,а това сама съм си го избрала.Ходи и с мен да си купя палто и се занимава с малкия много.Купува му на всеки месец като направи по нещо.Постоянно купува мляко,пюрета и т.н.Когато е свободна постоянно се занимава с малкия,а аз да си полегна и да си почина.Има и още много неща за които да я хваля. Hug

# 52
  • Мнения: 2 897
Че гледа детето,когато имам да уча или да излизам някъде,както и когато с мъжа ми имаме нужда да си обърнем внимание един на друг;че върши повечето от домакинската работа;че не ми се меси в отглеждането и възпитанието на детето.
Дано да си остане такава  bouquet

# 53
  • Мнения: 745
Направи ми цялата зимнина жената - и пипер опекла, и трушия направила и домати....абе всичко  Grinning

# 54
  • София
  • Мнения: 3 271
Обеща ( ама твърдо) да гледа Малчо, а аз да се върна на работа, а за зимнини да не говорим - всичко прави  Hug - златна е Heart Eyes.

# 55
  • Мнения: 178
Беше ми на гости за 3 дни и почисти целия апартамент основно.Абе направо светна.И 3 дни готви,гледа Стефи.Ама това се случва два пъти в годината...............

# 56
  • Мнения: 15 619
Моята свекърва е за златен медал. Всичко прави.
Обаче моя милост след години, кой знай к`ва вещица шъ стАнИ?!  Mr. Green

# 57
  • Мнения: 268
Дове4ера ще ми прави пица  Simple Smile

# 58
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Моята свекърва е за златен медал. Всичко прави.
Обаче моя милост след години, кой знай к`ва вещица шъ стАнИ?!  Mr. Green
Не вярвам, изглеждаш мила.......  Praynig

# 59
  • София
  • Мнения: 1 951
Няма с какво,не сме се виждали от около месец.ДАно и за в бъдеще е така.По ми е лесно аз да се оправям със семейството си,отколкокото да ми се меси тя,с нейните разбирания!

Общи условия

Активация на акаунт