Островна приказка (Ada Masalı) - Алп Навруз и Айча Туран. Тема 5

  • 51 642
  • 736
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 27 196



Джес , Тенкю за превода . Няма вече драми.  Гледах и клипчето с Айча и Толга Съраташ. Смела сцена като за тв екран . Айча е страстна жена.
Предложението с пръстена не е рано предвид че вървим към финал.


рекламата на Дефакто с Алпи и Алина Боз

Последна редакция: нд, 07 ное 2021, 16:09 от femmi2

# 46
  • Мнения: 945
Ох, бедното ми сърчице, благодаря за всичко споделено, момичета! Нашите са огън! Алпи и в другите му филми е ууууппсссс! 💕🔥😍🤩

# 47
  • Мнения: 1 087
Алпиньо отнесе доста подигравки заради изражението си на тази снимка.😁


Сигурно Пойраз е изгубил състезанието. 😁😉

🌹♥️

Толкова много хубаво не е на хубаво, ама се надявам, каквото предстои до края вече да го минават заедно. Иначе само хубости до финала няма да ни оставят, то е ясно.

# 48
  • Мнения: 10 787
Повтарям тези снимчици щото и моето сърце захлопа....то бива бива ,ама чак пък толкоз харизма...тия двамката са родени един за друг...


# 49
  • Мнения: 1 511
Поздрави от балкона

# 50
  • Мнения: 519
Добро утро, романтични  момичета !☺❤🌷

Честит празник -Архангеловден ! Нека в деня на ангелите всичките ви желания и мечти се сбъднат!На именниците - да им е живо и здраво името и да им носи здраве, щастие и благоденствие !









Flowers Hibiscus Да, определено друг вятър задуха в сериала....Ще има предложение за женитба...Колко хубово звучи :" Ще се омъжиш ли за мен ?"



Виждаме , че действието ще се развие в театър. Дали и другите двойки няма да се включат в представлението?





А колко щастливи изглеждат Хазиран и Пойраз - направо греят!...Малко паралели...













Това е театърът където са заснети сцените.
Екипът на сериала







Flowers HibiscusПоследният фраг е изцяло с ПойХаз , което е много добре, тъй като в последните епизоди моментите с тях бяха по-малко, а романтиката се позагуби...и отново паралели...











Ще карат и колелета заедно...

https://twitter.com/AmnaKaSamnaa/status/1457292665364623362?s=20

Flowers HibiscusЛека полека нещата ще се подредят. Но дали толкова лесно и бързо ще стане ?
Особено след по-сдържаното отношение на Хазиран след вечерята...



Не, не искам Хази да се прави на труднодостъпна, да се цупи, но мисля , че като жена , която се цени и изтърпя достатъчно трябва малко да поизмъчи Вятърчо... А той би било добре да положи повече усилия и старание.Не е достатъчно да карат колелета, да целуне  ръката и , да отидат в театъра....Ще е нужно повечко въобръжение от негова страна , да се напрегне, да се извини за поведението си. Ако Хази лесно го приеме и му прости Пойраз може би отново ще постъпва така с нея. Момичето трябва да го поизпоти и да му покаже , че не може да се отнася с нея по този начин. Ще видим  решението на СЦ....









Flowers Hibiscus Много ми допадна убедителната промяната на Идил. Беше представена много правдиво. Бату я накара да преосмисли поведението си към Пойраз и безнадеждната и несподелена любов , която изпитваше към него..Идил се влюби и престана да бъде озлобена и зла...Напротив тя се превърна в любящо момиче , което бе загрижено за любимия си... Прав беше Бату ,че Идил заслужава да бъде обичана...Ще видим дали ще го последва в Истанбул...



Flowers Hibiscus Въпреки че сте споделили снимки от вечерта когато Алп присъства на откриването на магазин в Измир на Yves Rocher  и аз ще кача отново снимки ..Беше много  чаровен  с участието си...









Flowers Hibiscus Отново Алп с Алина...





Алп много стилен и секси...





Flowers Hibiscus Остават малко епизоди до финала...Надявам се Аксел Бонфил да ни  изненада и зарадва със стойностни моменти изпълнени с много Любов и романтика.



Момичета , желая ви динамичен , стремителен и щастлив ден с много усмивки и настроение!❤

Последна редакция: пн, 08 ное 2021, 07:32 от akvamarin007

# 51
  • Мнения: 1 087
Минавам да ви пожелая хубава нова седмица с тези магнитчета 😏🙂♥️

# 52
  • Дъблин
  • Мнения: 1 355
Божественни божествени  божествени!!!! ПойХаз или Алиньо и Айча, който и да е това, саааааааааааа класааа! наистина класа!!!!!

Ама май влюбените пак ще ги прекъсват.... увииииииии....

# 53
  • Мнения: 945
💖 Малко красота от нашите! 💖
💜
❤️
💕
Пак да дойда да сложа едни щураци! 💕



На един акъл са, личи им на калпазаните! 👻

Последна редакция: пн, 08 ное 2021, 16:29 от Ели-mama

# 54
  • Мнения: 10 787
Поздрави от балкона

Тия двамата направо ша ма уморят...Open MouthCloseJoyJoyJoy
Мерсаж ,Демо...и преди време те питах ,ама не ми отговори...та,ще повторя пак....
Що чиниш на балконя ,джанъм...Thinking
Я,слизай бърже долу,че ни липсваш ...чоккккк...Hands Pray
А сега малко снимчици...



# 55
  • Мнения: 11 965


Островна романтика...

# 56
  • Мнения: 10 787
Отбелязвят ни и в Геджето....чака ни чок романтик епизод... Heart Eyes

https://www.gecce.com/haber-ada-masalinin-yeni-bolumunden-romantik-tanitim-1





Тук са много сериозни...Thinking



И озета е излезнал....Зейнеп има някаква тайна и май я е споделила с Идил...
Сега ще го потърся...



"Приказка на острова" 21 еп.
Озет:
🔻  Пойраз, след като получи одобрението на Алие, възнамерява да предложи брак на Хазиран.Той има план как да направи незабравимо предложението.
Идил е съкрушена от новината, че Бату е напуснал острова.А Латиф се страхува, че Идил ще последва Бату и ще съсипе живота й.
Алпер и Мелиса се готвят за сватбата. Но плановете на семействата им ще ги принудят да помислят отново за това важно решение.
Сватбата на Алпер и Мелиса ще донесе много изненади на острова. Но Зейнеп, която сподели тайната си с Идил, все още не знае какви трудни дни й предстоят.

Та...чудя се за тази тайна...Зейнеп е гибя...Хазиран и Идил са сестри...за трето ..не се  сещам...

В една друга група прочетох малко по друг превод на последното изречение....Thinking
Коя ли е истината за Идил...първото ,което ми идва на ум...чия дъщеря е....оф...много объркано става с този превод....на две места различен....

Докато сватбата на Алпер и Мелиса е изпълнена с много изненади на остров Кърлангъч, тайната на Зейнеп относно Идил е предвестник за тежките дни, които очакват Зейнеп.

Последна редакция: пн, 08 ное 2021, 21:10 от Svet_sz

# 57
  • Мнения: 1 087
Благодаря, Свет! Simple Smile
Четох коментари, че Зейнеп ще се окаже болна или бременна. Мернах и, че към каста за следващия епизод май ще се присъединят две бебчета, ама на кого ли ще са не се знае. Simple Smile
Аз очаквам много готина серия, която да завърши с някое ново изпитание като за преди финал.






А между другото като приключат от всичко най-много ще ми липсват тия изтичащи задкадрови клипченца и снимки 😏
Надявам се да не се покрият прекалено след това.

Последна редакция: пн, 08 ное 2021, 22:20 от JessyG23

# 58
  • Мнения: 11 965
Да не излезе, че Идил и Хазиран са близначки, и бебетата да са ретроспекция на минали събития 🙄, друго по умно не можах да измисля 😉

# 59
  • Мнения: 945
Лека нощ от един красавец! 🥰🔥💖

Общи условия

Активация на акаунт