Островна приказка (Ada Masalı) - Алп Навруз и Айча Туран. Тема 5

  • 51 869
  • 736
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 511
Не очаквайте Айча и Алп да бъдат активни социално в близките дни. Преди час е било съобщено, че Айча е загубила баща си.

# 61
  • Мнения: 10 803
Добро утро!
И аз преди малко го прочетох във фейса.
Да почива в мир.Sleepy
Много боли ,когато загубиш родител...преди дни и аз загубих майка си.Sleepy

# 62
  • Мнения: 1 103
Съболезнования, Свет! Да почива в мир!
Едва ли има нещо, което може да намали мъката на човек в такъв момент, но аз вярвам, че всички, които сме изгубили, бдят от някъде над нас.
Сигурно ще й адски трудно на милата ни Айчи да изиграе последните серии, в които ще се очаква Хазиран да е много щастлива. Винаги е казвала, че семейството й е много сплотено, дано Бог им даде сили да се справят с тази болка.

# 63
  • Дъблин
  • Мнения: 1 355
Изскренно съжалявам за това което е станало с Айча!!!

Свет, мила моя, прегръщам те!! Съжалявам много!!!

# 64
# 65
  • Мнения: 519
Здравейте , момичета !☺❤🌷



Flowers HibiscusМного тъжна е новината за смъртта снощи на бащата на Айча. В ТТ пишат колко е съкрушена актрисата. Много тежки са тези моменти на загуба! Дано Господ и изпрати сили и утеха !




Как ще продължи Айка с участието си в сериала , предстои и да играе щастливи любовни сцени ...Не знам ...Иска се нечовешка воля, за да продължи сега и да се справи със скръбта...Предстои и много труден момент, няма са се учудя и ако има отлагане на снимките...Разбираемо е , момичето е съсипано...

Flowers Hibiscus Светле, моите съболезнования! Знам колко много боли от загубата на майка/баща ...Вечна и памет на майка ти ! Мир и покой на душата и! Прегръщам те силно и ти изпращам любовта си ! ❤Кураж  ,мила ! Помни , че любимите ни хора остават да живеят вечно в сърцата ни ! Те бдят над нас!

Когато загубим родител...

Животът е непредсказуем и може да се промени неочаквано, внезапно. За секунди всичко, което ни е било скъпо да изчезне изведнъж .Животът , който градим тухла по тухла дълго може да се срине без предупреждение. За съжаление близките ни хора не винаги живеят толкова дълго колкото бихме искали. Но най-тъжното е,че никога не оценяваме какви късметлии сме когато родителите ни са с нас. Не разбираме какво щастие е да имаме живи родители докато не ни напуснат.
Много неща се променят след смъртта на родителите ни:

- Никой, никога няма да ни обича толкова силно , безкористно и всеотдайно като родителите ни...

- Много е трудно да се преодолее тази загуба

- Болката от загубата никога няма да изчезне напълно.С времето ще става по-слаба, ще избледнее , но изобщо никога няма да изчезне.

- Празниците вече няма да са същите...Дори с децата, със съпруга , на Коледа, на Нова година празниците ще ни се сторят по-празни и по-самотни...

- Когато имаме проблеми или нещо ни се случи ще искаме да споделим с тях - да ни изслушат, да ни утешат..Ще звъним на отдавна познат номер , на който никога повече няма да отговори родителя ни...

-Основната болка от загубата на родител е да разберем колко силно сме обичали някого, който вече не е сред нас.

Затова пазете и обичайте родителите си докато са живи ! Грижите се за тях с любов !❤

Постът ми е доста тъжен , но такъв е животът - и с болка , и със загуба, и с надежда , и с радост и любов! Той е странна смесица от противоположни чувства, от върхове и падения!
Момичета, бъдете силни и смели, за да се справяте с житейските бури , които понякога са много жестоки ! Любовта вдъхва живот , нови мечти и хоризонти!❤❤❤

Последна редакция: вт, 09 ное 2021, 13:58 от akvamarin007

# 66
  • Мнения: 945
Милата Айка, наистина много тъжно! 😔 🖤 Неутешима е загубата на родител! Съболезнования и за нашето Светълче! ❤️ Вчера беше Архангеловден. Аз не харесвам котки, но вчера в офиса на мъжа ми влязло котенце, което останало цял ден. Той го снима и ми го изпрати, каза имам си гостенин. Ние, заедно с децата се влюбихме в него от пръв поглед. Децата веднага казаха, че искат да е вкъщи. Мъжът ми първо не беше съгласен, даже ми каза нали не харесваш котки!? Да, но тази я заобичах още от мига, в който я видях! И така, от вчера вечер сме собственици на сладко котенце - много мило, кротко, чисто. Обезпаразитена е, предстоят ѝ още две ваксинации. Тя дойде при нас в деня на ангелите, приехме я с мисълта, че това е една светла душица, дошла при нас да ни радва! ❤️

# 67
  • Мнения: 1 103
Наминавам да ви оставя малко черно-бели красотички за лека нощ 😘🤍🖤



# 68
  • Мнения: 519
Привет !☺❤

Отбивам се отново в темата и тихо, тихо тук...Влизам и ви нося нови снимки от 21 епизод.
В предстоящият утре вечер по това време епизод ще видим сватбата на Алпер и Мелиса. Вече официално като двойка..Нека бъдат много щастливи !





Flowers HibiscusБириджик застана между тях и се превърна в катализатор, който да ускори процеса. Градското момиче искаше летен флирт , но връзката и с Алпер приключи...На острова Бириджик научи и други важни неща в живота ,че трябва да печели сама парите си и да е независима като Мелиса и Хазиран.Появи се и майстора Баязид. Ще видим какво ще се случи между тях...



Flowers Hibiscus Нови моменти ще има и между Хазиран и Пойраз - ще има предложение за брак; ще присъстват на сватбата на Алпер и Мелиса  и ще танцуват; ще карат колелета....Надявам се на повече красиви романтични сцени...













Момичета, желая ви спокойна и приятна вечер!❤

# 69
  • Мнения: 1 103
Благодарим, Аквамаринче! 🙂❤️ Пойразче много обича да си подхваща Хази през талията. Дано на г-н Аксел му се откъсне от сърцето и някоя друга целувчица най-накрая.

Имаме и бг превод на 20 еп. Wink
Приказка на острова
епизод 20  бг. суб.
Превод и субтитри: Mina G, Doni J
https://www.vbox7.com/play:06f8bab34b
https://www.vbox7.com/play:5c58ab25a8
https://cloud.mail.ru/public/ybbP/7zP7iBSF8
https://waaw.to/f/KBgDWVfXXGLL
https://dood.ws/d/5fllhpxlgc8g7diqe3f9iyl4kgckaqje
https://vk.com/club101119462
и на askim-bg*com
Преводът принадлежи на група
"ASKIM - най-новите турски сериали".

# 70
  • Мнения: 10 803
Привет...  
Благодаря ви момичета,за съчувствието,за милите думи ,за подкрепата и куража! Hug
Това е живота...и ...трябва да го приемаме такъв какъвто е...много боли ,когато загубим някой,но пък в такъв момент до нас са любимите ни хора,приятелите.И...благодарение на тях, човек се изправя и продължава напред ,носейки в сърцето си спомена от загубата.

А сега един рошко....за който се моля в този труден момент да е до Айча...може странно да ви прозвучи,но ,така мисля...по точно сигурна съм...че ще е до нея...

# 71
  • Мнения: 1 511
Убедена съм, че е с нея, защото през деня прочетох, че е отменил планираният лайф на Ив Роше, който трябваше да бъде в петък. Всъщност бащата на Айча е починал в събота или неделя.

# 72
  • Мнения: 10 803
Убедена съм, че е с нея, защото през деня прочетох, че е отменил планираният лайф на Ив Роше, който трябваше да бъде в петък. Всъщност бащата на Айча е починал в събота или неделя.
Злато си ти ,злато...Демо...Heart
Благодаря за прекрасната новина....макари ,че по тъжен повод...ееее...това ,ако не е любов,здраве му кажете...Heart Eyes

# 73
  • Мнения: 1 511
Мисля си, че другата седмица е много вероятно да няма епизод.

# 74
  • Мнения: 27 487
Свет и аз те прегръщам и съжалявам за загубата. 
И за Айча също.
Те са голямо семейство и ще се подкрепят и вдъхват сили.
За Алпи  когато разбрах за загубата си казах, че ще е до нея като приятел или друго. 
Ще е  трудно да играе в този момент и то щастливи сцени.

Общи условия

Активация на акаунт