КОЛЕДА И ЕДНА УСМИВКА ПОВЕЧЕ НА ДЕТСКИТЕ ЛИЦА!/КОЛЕДА ЗАЕДНО!

  • 6 044
  • 71
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 932
О-о-о, 2-3 кг не е никакъв проблем  Hug. Свекито всъщност ще постоят в щатско при на мъжлето сестрата, така че и от тях може да вземем същото количество багаж ако го пратят по някакъв начин в Бъфало.
Ако има монтреалски ентусиасти, приемам и от тях пакети всякакви... Wink

# 31
  • Мнения: 7 605
Хайде европейките,

ШоШи се е ангажирала да събира пари4ки и да ги превежда по банков път на ДБМ когато се прибира zа праzниците в БГ.
Та праЩайте колкото можете, според мен не е проблем zа никой да праЩа едни 5?, но всеки ако праЩа дори и по малко, Ще съберем доста  Money  Срамота е ако то4но ние, които живеем сравнително добре, се ослуШваме  Sad

# 32
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765

Хайде европейките,

ШоШи се е ангажирала да събира пари4ки и да ги превежда по банков път на ДБМ когато се прибира zа праzниците в БГ.
Та праЩайте колкото можете, според мен не е проблем zа никой да праЩа едни 5?, но всеки ако праЩа дори и по малко, Ще съберем доста  Money  Срамота е ако то4но ние, които живеем сравнително добре, се ослуШваме  Sad

кьде да ги пратя?

# 33
  • Мнения: 2 567
Браво на Татяна за апела, на мен ми е неудобно да призовавам, но наистина е срамота ако точно ние не дадем по някое евро за децата!
Моля, всеки, който желае чрез мен да преведем пари на ДБМ да ми праща ЛС.  Hug На 21.12 летя за БГ и веднага щом мога ще преведа сумата от бг ми сметка  Peace

# 34
  • Italia
  • Мнения: 4 492
ШоШка,ти само от германките ли събираШ или по принцип може и от съседско да ти се пратят пари4ки ? Rolling Eyes newsm78

# 35
  • Мнения: 11 322
Нашия принос за една усмивка в повече по детските лица

# 36
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
Татяна, аз мисля, че преводи вътре в ЕУ са безплатни, поне миналата година така беше. Правя ги чрез онлайн-банкинг и съм при Deutsche Bank. Не знам по другите банки как е  Thinking

Това е zаЩото в Германия и вътреШните преводи (т.е. до сметки в Германия) са беzплатни. По zакон не трябва да има раzлика в цената zа вътреШен превод в страната и превода до друга страна в ЕО. Както каzах, във Франция преводите се плаЩат (там не са масова практика) и един превод от ФР до Германия ми иzлиzаШе 3?и неЩо. Ама пак не е много де.

И аз както писах и по_горе платих от Италия до Испания  Peace

Зна4и и zа Италия до Италия пак плаЩаШ, нали?

За срам и позор не съм 100% сигурна,но мисля,4е ако превода е между две разли4ни банки съЩо се плаЩа,минимално,но все пак... Ако е в рамките на една и съЩа банка май не... Ще ида да про4ета да не се излагам пове4е  Rolling Eyes

зависи от условията на банката... всяка е на собствено мнение. Аз ли4но за преводи в ЕУ не плаЩам ниЩо.
Много хубава тема, отдавна 4ета за Движението и се 4увствам ужасно като гледам какво правят тези моми4ета и с какъв мерак. Искам да им помогна по някакъв на4ин, но без да пълня гуШите на банките. Даже исках да пусна подобна тема, но все се отказвам... newsm78
Видях, 4е има организатор за европейските майки, така 4е се вклЮ4вам там.

пп. не ми се Ще да зву4а патети4но, но наистина вси4ки имаме възможност да отделим някаква дори малка сума... гледам им там по някой от акциите, 4е по 2лв събират... и ми се реве. Можем да сме полезни и то много.  Peace

# 37
  • Мнения: 2 567
Миленка, събирам от всеки, който иска да прати  Grinning Идеята, че в Евр.съюз таксите на преводите са минимални и на всички ще ни излезе по-евтино ако аз тук събера парите, а после ги преведа от българската ми банкова сметка. Летя живот и здраве на 21.12.  Grinning

# 38
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Миленка, събирам от всеки, който иска да прати  Grinning Идеята, че в Евр.съюз таксите на преводите са минимални и на всички ще ни излезе по-евтино ако аз тук събера парите, а после ги преведа от българската ми банкова сметка. Летя живот и здраве на 21.12.  Grinning

ОК,супеееер.  Peace Тогава минавам на ли4ни за координатите ти  Hug  bouquet

# 39
  • Мнения: 11 322
Момичета, някой спомена, че можело да пращаме картички на някакъв адрес и те оттам ги препращат в домовете за всяко дете или не съм разбрала правилно.
Искам да участвам в това - направихме няколко картички в повече и каката реши да зарадваме някое дете с лична честитка.

# 40
Цитат
Здравейте, идеята да помогнем на дечицата от домове за сираци е прекрасна.Ще се включа на всяка цена,тук около мен има и други български семейства,които не мисля,че ще откажат на подобно предложение(ще разговарям с тях).Познавам лично изпълнителния директор на ДБМ Росица Бъкова и възнамерявам тези дни да се свържа с нея и да попитам как точо би могло да стане превеждането на парите.Също така ще пътувам за БГ на 20.12,багаж ще ми е тръдно да нося(тъй като съм с малко дете),но ме имайте в предвид ако нещо измислите.Живея в UK,ще се радвам ако съм от полза Grinning

 
Моля, пиши на кирилица!

Последна редакция: сб, 11 ное 2006, 23:25 от Дивиана

# 41
  • Мнения: 7 914
Момичета, на мен превода от Постбанк(Холандия) към тази на ШоШи ми излезе без пари...  Peace... то и по принцип преди да преведеш пари си има опцийка, където можеш да видиш  дали въобще ще има някаква такса Peace

# 42
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Минервата, да разбирам ли, че можем Щатските да пратим чекове на свекърва ти или на теб?

# 43
  • Italia
  • Мнения: 4 492
На мен превода до ШоШката ми струваШе 3 еври и 50. Thinking Жалко,понеже тези пари4ки можеха да са за децата ама като няма друг на4ин  Confused

# 44
  • Мнения: 7 605
На мен превода до ШоШката ми струваШе 3 еври и 50. Thinking Жалко,понеже тези пари4ки можеха да са за децата ама като няма друг на4ин  Confused

Много жалко  Sad  Но превода до БГ със сигурност ЩеШе да е по скъп, така 4е не се коси  Wink

Общи условия

Активация на акаунт