Любители на котки - Тема 166

  • 21 792
  • 750
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 203
И аз не къпя и не режа нокти, Маца е фанатична чистофайница. Обаче явно като си сменя ноктите ги дърпа с един звук, от който ме побиват тръпки.

# 631
  • Мнения: 1 209
О, да, и аз подстригвам дупарка.
Много е смешна като я фризирам, как гордо си разнася фризираното дупе. Joy

Ох, това си го визуализирах, Ахахах. Постригана като онези маймуни със сините дупета.

# 632
  • Мнения: 3 732
И аз не режа нокти, и не къпя.

# 633
  • Мнения: 4 626
Рязането на нокти го обмислям, за да съм една идея по-защитена, докато го отуча да ме напада, и по-специално лицето ми.
Дупето винаги го проверявам, когато се връща от тоалетната. Ако не се е изчистил, вадя мокрите кърпи.
Джаста Праста, винаги много ми харесват постовете ти. Написани са забавно, с много стил и интересно. Благодаря ти, че винаги успяваш да ме развеселиш и усмихнеш, когато пишеш Simple Smile

# 634
  • Мнения: 21 332
Аз къпя веднъж годишно, но без ноктите.

# 635
  • Бургас
  • Мнения: 12 815
Джаста,ако тази кротушка Мая ръмжи и хапе нокторезачката,някой по-темпераментен кот ще изяде този,който му реже ноктите.
Харко си дава лапичките,но съм сигурна,че само за галене,не за рязане на нокти.
Котките имат начин да си обновяват ноктите,пада старата част от нокътната плочка и се показва новоизрасналата.
Не знам рязането на нокти не пречи ли на този процес.
Не съм рязала на котка ноктите.

Малката лисичка,много харесвам твоето британче.Беше писала,че е добричко...
❤️ ❤️ ❤️


Хари си се мие,много е сладък,когато го прави.Ще си го оставя той да се грижи за тоалета си.Лапи съм искала да мия,но се дърпа от водата и забива нокти от страх.
Ако се наложи,бърша с бебешки кърпички.

# 636
  • Мнения: 7 856
Я, каква хубава снимка на любимата ми Чумичка. А как е Локумката?
Надявам си ти да си добре и всичко да е наред.

# 637
  • Мнения: 9 922
Рязала съм преди Ади като се биеше, после не. За къпането, само по принуда. Знаете ли как мирише котка поляла се с вмирисана саламура от сирене и трохички сиренце полепнали за разкош Grinning

# 638
  • София
  • Мнения: 39 936
Аш и Оникс съм ги къпала два пъти.
Като при един от двата пъти Аш беше паднал в пълната вана... от любопитство.
След разходка им бършем лапите с мокри кърпички. В зоомагазина при нас продават кърпички за дом. любимци, но изобщо не съм обръщала внимание на цена, т.е. хич нямам намерение да давам пари и за това.

Вчера ме нямаше цял ден и ме посрещнаха в коридора като се прибрах.
Събличам всичко в коридора (цял ден бях в болница) и мятам за пране, а те ми се мотаят в краката.

# 639
  • Бургас
  • Мнения: 909
Аз само веднъж съм къпала Лъкито и то по принуда, защото имахме уговорен час
за кастрация, а тя вече беше тръгнала да се разгонват явно и избяга и се кри два дена, около нея много ухажори и нямаше шанс да я заведе така вмирисана на батковци.....

# 640
  • Бургас
  • Мнения: 12 815
Аз само с бебешки кърпички бърша Харко,с антибактериални не смея,нали после ги ближе тези лапи...
И д-то бършехме с бебешки,другите имат спирт и т.н,ще  раздразнят тези нежни места...
Дано не се налага да се къпем,голям бой ще пада.

AnMary,имаше една поговорка"Любопитството убило котката."Едва сега я разбирам.
Толкова е любопитен,направо не е истина.
Навсякъде я пъха тази розова муцунка,изобщо не се спира пред нищо.
Голям смях е,колкото и да го е страх от вода,е успявал и в банята да ми се напъха,за да види какво правя.Стои до вратата,пази се от душа,но клюкари...
Знам,че съм я показвала,но и за новите хора в темата:

Ех така е за всичко.
Втурва се презглава да види какво става.
В шкафа с чиниите влезе веднъж,в хладилника се опитва да влезе,вчера влезе в гардероба на нашите,той е с плъзгащи врати,не може да си ги отваря сам,дебне кога ще ги забравят,едва го измъкнах.Искаше да види какво се случва и да поразчисти,както той си знае-всичко бута  на земята.

# 641
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 443
Недоволна, добре сме, благодаря Hug
Локум активно общува с бебето. Много обича да ми спи върху корема, а преди да легне да прави котешки масаж. Съответно отвътре се почва едно шаване... Комбина са Grinning
Иначе тя е добре - дебела и лигава. Все си мисля къде ли е била миналата година по това време.... На 2.12 става 1 година откакто я намерихме.

# 642
  • Мнения: 4 975
MarietaYo, красавица е Снежка и никакви гурели не и личат:) Днес доктора каза, да почистя с навлажнен тампон с чиста вода. Спомена и капки, но ще го обсъдим като го заведа в понеделник за втори дубъл обезпаразитяване.
Minnie.Mouse, твоето геройче е същият мъник като моя, но в по-тъмен вариант Simple Smile Дивчо като играем е същинско зверче - атакува, хвърля се, хапе, но спя ли е най-нежното същество.  Един- два пъти се е опитвал да ме събуди, докосвайки ме по лицето, но го прави с прибрани нокти и предпазливо. Ако не му отвърна ме оставя на мира..Освен преди една две вечери..
То не, че не спа в полубудно състояние. Никога не знам от коя страна ми се е наврял и като се въртя ме е страх да не го смачкам:))

# 643
# 644
  • Мнения: 1 209
Ахахахах, яки са.
Я да покажа и аз кюфтето:)

Общи условия

Активация на акаунт