Паническо разстройство - 52

  • 37 154
  • 765
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
Пабло, да си забелязал гаденето да ти минава след консумация на солени храни?

# 16
  • Мнения: 340
Пабло, да си забелязал гаденето да ти минава след консумация на солени храни?
Не е от храна, и не минава от храна, пия един клонарекс и след 30мин. изчезва, в началото мислех че е гастрит но не е било, и се лекувах грешно и сега това се задълбочи, да видим лепонекса до февруари какво ще стане, ако не мине минавам на золофт.

# 17
  • Мнения: X
Паника, доктори, изследвания, пак паника и така докога? Вече не знам. На АД съм от 1м.

# 18
  • 𝔈𝔩𝔢𝔠𝔱𝔯𝔞 𝔥𝔢𝔞𝔯𝔱
  • Мнения: 303
По принцип за да има някакво подобрение АД трябва да се пие поне 3 месеца. Преди това си се чувстваш както и без него, това са ми казвали лекари. При мен се получи точно така, някъде чак след третия месец започнах да се чувствам ама съвсем малко по-добре. И все пак зависи от човека, АД и дозата.

# 19
  • Мнения: 340
По принцип за да има някакво подобрение АД трябва да се пие поне 3 месеца. Преди това си се чувстваш както и без него, това са ми казвали лекари. При мен се получи точно така, някъде чак след третия месец започнах да се чувствам ама съвсем малко по-добре. И все пак зависи от човека, АД и дозата.
Дано да е така, че вече 1 година съм с гадене, сега съм на лечение с лепонекс (най-силните хапчета според моя психи), и да се оправям че живота ме чака...

# 20
  • 𝔈𝔩𝔢𝔠𝔱𝔯𝔞 𝔥𝔢𝔞𝔯𝔱
  • Мнения: 303
Гаденето го имаше и все още го има понякога при мен, особено при стресови ситуации. Няма как да изчезнат напълно всички симптоми, но поне намалят значително и се научаваш да ги превъзмогваш по-бързо. Не съм запозната с лепонекса, пия съвсем лек и в малка доза АД. Но да, добре е да се изчака малко, ако вече около три месеца ги пиете и съвсем няма промяна, то трябва или да смените хапчетата или лекаря. Дано не се стига до това (:

# 21
  • Мнения: 340
Гаденето го имаше и все още го има понякога при мен, особено при стресови ситуации. Няма как да изчезнат напълно всички симптоми, но поне намалят значително и се научаваш да ги превъзмогваш по-бързо. Не съм запозната с лепонекса, пия съвсем лек и в малка доза АД. Но да, добре е да се изчака малко, ако вече около три месеца ги пиете и съвсем няма промяна, то трябва или да смените хапчетата или лекаря. Дано не се стига до това (:
Пия го почти 2 месеца, ще видим до края на декември как ще е, ако няма промяна, отивам на друг психи или почвам золофт.

# 22
  • Мнения: 1 907
Аз също имам гадене,  когато е в силата си ПР

# 23
  • Мнения: 256
Някой имал ли е подобен проблем, след двугодишен прием на Е@обел, тотална липса на перисталтика, и констипация? Нека сподели как се е справил с това, ще съм изключително благодарен! Предполагам че това е едно от нещата в графата "side effects".

Последна редакция: пт, 05 ное 2021, 19:55 от jomi

# 24
  • Мнения: 925
Някой ходил ли е на Наречен ? Чувала съм добри отзиви за лечение на нервни състояния… и му се чудя

# 25
  • Мнения: X
И аз го чакам това подобрение. И хипохондрията много ми влияе на мен.

# 26
  • Мнения: 2 760
Някой ходил ли е на Наречен ? Чувала съм добри отзиви за лечение на нервни състояния… и му се чудя
Иди там Simple Smile Имам няколко лични познати, дето с наречен за нервни заболявания отключиха шизофрении...

# 27
  • Мнения: X
И каква е връзката между Наречен и шизофрениите? Аз не съм ходила, но моя близка роднина - да, и имам добри отзиви от нея.

# 28
  • Мнения: 2 760
И каква е връзката между Наречен и шизофрениите? Аз не съм ходила, но моя близка роднина - да, и имам добри отзиви от нея.
Сигурно е косвена, знам ли. Това е на база лично виждане.

# 29
  • Мнения: 12
[video][/video]Здравей, Пабло.
От личния ми опит и достата ми проучвания и консултации по темата по принцип се дава срок 1 месец, за да се отбележи подобрение( за цялостно подобрение минава повече време - около 2-3-4месеца), но след 1 месец трябва да има поне някакво. Ако няма никакво подобрение след месец , значи не е твоят медикамент. Да имаш някаква положителна промяна само ти знаеш, но исках да споделя това. На мен ми помогна много сероксат преди 11 години. Той е силен медикамент, за такива състояния е по-ефективен от золофт. Но с антидепресантите на е на принципа проба-грешка. Различните медикаменти работят при различни хора. Да, аз бих се насочила към друг психиатър щ, а не някой дето "не знае какво да прави".
Ти имаш ли и страх от повръщане пред хора или само страх от повръщане?
Гаденето го имаше и все още го има понякога при мен, особено при стресови ситуации. Няма как да изчезнат напълно всички симптоми, но поне намалят значително и се научаваш да ги превъзмогваш по-бързо. Не съм запозната с лепонекса, пия съвсем лек и в малка доза АД. Но да, добре е да се изчака малко, ако вече около три месеца ги пиете и съвсем няма промяна, то трябва или да смените хапчетата или лекаря. Дано не се стига до това (:
Пия го почти 2 месеца, ще видим до края на декември как ще е, ако няма промяна, отивам на друг психи или почвам золофт.

Общи условия

Активация на акаунт