"Пътят на честта" сезон 2, тема 12 - тук продължава да е по-забавно!

  • 45 431
  • 949
  •   1
Отговори
# 900
  • Мнения: 4 868
Десният е ченгето от Братя

# 901
  • Мнения: 7 069
Може би не гледам "Братя".

# 902
  • Sofia
  • Мнения: 26 693
Покрай нея,и той ми е неприятен 🙄

# 903
  • Мнения: 4 868
Хора , Ивайло туко що на живо каза, че нямал инфо за продължение, но лошата новина е, че е одобрен да снима в нов сериал, за когото чакали финансиране. Отново се намести

# 904
  • Мнения: 5 846
Дано не получат. 🤣

# 905
  • Мнения: 9 189
Нищо не знаете, той и школа е отворил и ще преподава актьорско майсторство. Щото нали го е овладял. Joy

# 906
  • Мнения: 5 846
С още един пишман-актьорин като него Любчо Ковачев.🤣

# 907
  • Мнения: 7 069
Абе гледах Силвия при Цитиридис и ми се стори променена(освен цвета на косата), забелязахте ли?

# 908
  • София
  • Мнения: 546
Аз пък ѝ попаднах на Инстаграм-а и също ми се стори променена. Все едно е опъвала бръчки. Но то пък там е пълно с филтрирани снимки, та си рекох, че може да се е разкрасявала с програми.

# 909
  • Мнения: 198
Не знам с какво се е разкрасявала,но беше облечена покъртително на финала на Сървайвър.

# 910
# 911
  • Мнения: 3 992
В случай, че ви липсва сериалът

Цитат
От 25 май (сряда) в ефира на Diema Family се завърта повторение на българския сериал "Пътят на честта".

Епизодите на сагата със Силвия Петкова, Ивайло Захариев, София Маринкова, Веселин Плачков и Галя Александрова ще се излъчват всяка делнична вечер от 20:00 до 21:00 ч.

Повторения ще се предлагат на следващия делничен ден от 14:30 до 15:30 ч. отново в ефира на Diema Family.

"Пътят на честта" се състои от 92 епизода в два сезона (52 серии първи сезон и 40 серии втори сезон).

# 912
  • Мнения: 7 069
Първо да кажа, че се втрещих, че сме напълнили 12 теми с тоя сериал 🤪

Но мисълта ми беше..пробвам си аз Storytel, една-пет-десет книги, не мога да ги слушам до една! Дразнят ме с интонация, паузи. Преди време обяснявах на мъжа ми, че съм сигурна, че няма да ми хареса това приложение, мислейки си за Силвия Петкова(от реклама знам, че е записала една детска книга"Феята от захарницата").
И днеска от отчаяние пуснах въпросната книга. Еми, много е добра! Следа няма от говора й във филма, супер умело си преправя гласа в диалозите, удостоен за слушане. На всичкото отгоре ми стана интересно и ще си я доизслушам. 😁

# 913
  • Мнения: 1 406
Аз пък не се впечатлих от прочита ѝ на Пипи. Нещо ми куца... Въпрос на вкус може би.
Ще взема да преслушам Феята от захарницата. Да видим дали ще ме грабне. Blush

# 914
  • Мнения: 7 069
О, и Пипи, тя много чела Grinning ако ми остане време, ще я преслушам.
Наистина си е въпрос на вкус, защото непрекъснато слушах суперлативи за тоя Сторител, но със сигурност не бих го плащала и ползвала.

Общи условия

Активация на акаунт