Каан Урганджъоулу - преди, сега и в бъдеще. Yargı / Присъда Тема 2

  • 27 638
  • 749
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 5 723
Много "весело " стана ...бабам яптъ/н/
Страхотно го изигра с тази физиономия актьора .!

# 46
  • София
  • Мнения: 3 447
Знаех си, знаех си! Няма труп! Ох, цяла серия го мисля този труп. Нама го!
Дали е жив или някой го е открадвал! Дали не е намесен "Дон Карлеоне".

# 47
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 824
Шах и мат с пешката.....Синът натопи бащата...А как багажникът се оказа празен.....Едва ли трупа е оживял...

# 48
  • Мнения: 3 815
А чувствата, които щяха да напират в този епизод и да видим?
Кога ги пропуснах?

# 49
  • Мнения: 5 723
Минахме в жанр фантастика

# 50
  • Мнения: 155
А в затвора кой умря ?

# 51
  • Мнения: 9 530
Шах и мат с пешката.....Синът натопи бащата...А как багажникът се оказа празен.....Едва ли трупа е оживял...
Сигурно дядката е почистил , като гледам той е на всеки километър Grinning
Майката и сестрата на Джейлин са уникално тъпи парчета , въобще не обвинявам зетя Satisfied

# 52
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 824
А чувствата, които щяха да напират в този епизод и да видим?
Кога ги пропуснах?
Малко ли омраза и ненавист между баща и син...И терзания на полицай да прикрие убийство, за да спаси сина си.....

# 53
  • Мнения: 5 723
Шах и мат с пешката.....Синът натопи бащата...А как багажникът се оказа празен.....Едва ли трупа е оживял...
Сигурно дядката е почистил , като гледам той е на всеки километър Grinning
Майката и сестрата на Джейлин са уникално тъпи парчета , въобще не обвинявам зетя Satisfied

Джейлин е "виновна " ,че  истината излезе наяве .

# 54
  • Мнения: 697
Дядото очисти онзи, който рани Чънар.
Ама пак успяха да ме изненадат. Много хубав сериал.
За чувствата си мисля, че започнаха да се ревнуват един друг. Тепърва ще видим развитие там, сега явно само загатват. Този дядо е на всяка крачка.

# 55
  • Мнения: 9 041
Последната сцена ме уби паднах

На това ме се вика храни гаргата пък тя да ти избоде очите и какъв пис бакъш извади Енгьо и Йектато в позиция - УАТ ДЪ ФЪК ама точно.Отново супер епизод!

# 56
  • Мнения: 13 463
Ще има ли тейлър?

# 57
  • Мнения: 9 530
На бюрото си бащата имаше снимка , на нея бяха синовете , съпругата и сестра му ( значи и тя е дъщеря на дядото или е сестра на съпругата ? ) , но малката я нямаше . Чие ли е това дете , не ми се вярва да е родна сестричка , нали коментирахме за огромната разлика с братята ...
Прокурорът ще започне да ревнува от хубавеца помощник на Екта Stuck Out Tongue Winking Eye

# 58
  • Мнения: 5 723
Енгин ги вцепени всички ...Парс савджъ шашърдъ.............

# 59
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 824
На бюрото си бащата имаше снимка , на нея бяха синовете , съпругата и сестра му ( значи и тя е дъщеря на дядото или е сестра на съпругата ? ) , но малката я нямаше . Чие ли е това дете , не ми се вярва да е родна сестричка , нали коментирахме за огромната разлика с братята ...
Прокурорът ще започне да ревнува от хубавеца помощник на Екта Stuck Out Tongue Winking Eye
Натам отиват нещата.....

Общи условия

Активация на акаунт