За мъжете и за жените. Злото, без което не можем - Vol.3

  • 20 762
  • 1 194
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 35 090
Не е имала потребност. Предполагам темите на дискусия не са се отнасяли към ПМС и полови потребности.

Вяско, взимай я. По- добре късно, нали…

# 46
  • Мнения: 2 925
О, има такива форуми. Склонна съм да го повярвам. Когато някой не е съгласен с мнението ти почва да ти обяснява колко си тъпа, недоклатена, грозна, стара и т.н., и т.н...Искам да подчертая, че това се прави от мъже, не от жени.
Представянето за мъж си е чиста форма на самозащита. И аз съм го правила и не се срамувам ни най-малко от това. После, защо не съм ценяла сънародниците? Ами ето за това! Някои приемат Интернет пространството за обществена тоалетна, по стените на която могат да дращят лошото си възпитание, само защото са срещнали някой, чието мнение не съвпада с тяхното.

# 47
  • Мнения: 2 204
Е, тя точно от това е бягала, да не я закачат някви навлеци, само защото е жена. Не съм допуснал нищо да се промени, освен че знам малко по-конкретно с кого си пиша.

# 48
  • София
  • Мнения: 35 090
Една от най- яките теми тук беше пусната от мъж в женски образ Wink

# 49
  • София
  • Мнения: 12 644
Закачка под прикритието на мъжки полов орган... интересно Laughing Определено на твое място бих проучила причината да поддържа заблудата толкова дълго. Иначе като жена допадна ли ти, Вяско?

# 50
  • София
  • Мнения: 62 595
Съмнявам се. Ако човек не може да се представи с пола си, такъв, какъвто е, за да не му се подиграват или за да се впише, то как се възприема той самият? Какво мисли, че ако се представя за друг ще бъде приет по-добре?

# 51
  • Мнения: 4 685
На мен ми стана любопитно ще има ли следваща среща?

# 52
  • София
  • Мнения: 35 090
Хайде без диагнози. Ни си тя, не ѝ знаеш мислите и потребностите.

На мен ми стана любопитно ще има ли следваща среща?
Е, не, не му позволявам.

# 53
  • Мнения: 2 204
На снимките е сладка, но се старая да не отдавам значение и да не променям стила на комуникация, противното би било класическо възползване, по което не си падам.

# 54
  • София
  • Мнения: 62 595
Какви диагнози? Няма диагнози. Има вярвания, че ако се представя за друг, значи ще имам облаги или ще скрия загубите, ще съм по-приет, по... по по. И това не е ден или два, месец. Интересно е само по филмите, когато има хепи енд.

# 55
  • Мнения: 19 840
За мен е целенасочено и съвсем съзнателно това с пола и поддържането на имидж на мъж. Особено, когато се прави от умна жена. Нарича се манипулация. Simple Smile)
На твое място бих имала просто 1 на ум. Не мисля, че е предателство. По-скоро съзнателен избор, зад който се крие конкретна причина.

# 56
  • София
  • Мнения: 62 595
Тоест оправдаваме лъжата и я въздигаме в ранг манипулация от умна жена. Лъжата си е лъжа, а когато е дългосрочна, подхранвана, става още по-голяма лъжа. А лъжа за удоволствие вече знаеш накъде върви.

# 57
  • Мнения: 2 925
Какви диагнози? Няма диагнози. Има вярвания, че ако се представя за друг, значи ще имам облаги или ще скрия загубите, ще съм по-приет, по... по по. И това не е ден или два, месец. Интересно е само по филмите, когато има хепи енд.
Не, Анди, просто си цениш собственото спокойствие. Какви облаги можеш да имаш между равни по анонимност? Пише ти се, но не държиш на живия контакт, толкоз!
Тоест оправдаваме лъжата и я въздигаме в ранг манипулация от умна жена. Лъжата си е лъжа, а когато е дългосрочна, подхранвана, става още по-голяма лъжа. А лъжа за удоволствие вече знаеш накъде върви.
Много задълбаваш! Това е форум, не наказателно дело все пак.Grinning

# 58
  • Мнения: 18 298
Може сега да си е сменила пола и вече да е жена. Sunglasses
Това обяснява нещата и лъжа няма. Grinning

# 59
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
Няма достатъчно добра причина да лъжеш или най-малкото да вкарваш някой в заблуда, умишлено или не, освен ако не става дума на живот и смърт, и дори тогава е под въпрос.

Общи условия

Активация на акаунт