За мъжете и за жените. Злото, без което не можем - Vol.3

  • 20 803
  • 1 194
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 204
Много успокоително, Лори, 10х

# 61
  • София
  • Мнения: 12 703
На снимките е сладка, но се старая да не отдавам значение и да не променям стила на комуникация, противното би било класическо възползване, по което не си падам.

Абеее... тя те лъже 10 години, че има ***, ти са се притесняваш, че ще се възползваш от нея Joy Не е тя в тази позиция, Вяско Wink Съгласна съм с Боси, че трябва да имаш едно наум, де. Ама пък айде малко по-смело, или още 10 години кво са Joy

# 62
  • София
  • Мнения: 35 139
Да питаме първо има ли желание, щото без липса на такова и още 20 са си окей Whistling

# 63
  • Мнения: 19 969
Нещата са много по-сложни, отколкото изглеждат. Особено при сложните, многопластови личности. Вяско, аз я харесвам, кавала съм ти. Разбирам я, макар аз да не бих си суложнявала живота да с еправя на мъж, достатъчно ми е сложно с моите си лудости. Но не мисля, че е направила нещо лошо. ако я харесваш – давай, какво значение има, нали сте комуникирали пълноценно така или иначе.
Това потвърждава предразсъдъка, че с мъж се държим по един начин, а с жена по друг. Simple Smile

# 64
  • Мнения: 2 204
Simple Smile Не е баш тъй, Лъвице, не сме изпадали в лична конкретика, обсъждали сме предимно отнесени от материалното неща и не е имало причина изрично да ми обяснява какво си има. Все пак за едното наум, съгласен съм.

# 65
  • Мнения: 2 926
Няма достатъчно добра причина да лъжеш или най-малкото да вкарваш някой в заблуда, умишлено или не, освен ако не става дума на живот и смърт, и дори тогава е под въпрос.
Има. Неприемане на полицейщината в рекреативен аспект.
Говорим си все пак, не взимаме решения като съдебни заседатели.
Какъв е въпросът на живот и смърт, аз да попитам?
Ако излъжеш в реалния живот за да отървеш глоба, такъв въпрос ли е?
Става въпрос за анонимен форум все пак, айде по-кротко!

# 66
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
Има. Неприемане на полицейщината в рекреативен аспект.
Говорим си все пак, не взимаме решения като съдебни заседатели.
Какъв е въпросът на живот и смърт, аз да попитам?
Ако излъжеш в реалния живот за да отървеш глоба, такъв въпрос ли е?
Става въпрос за анонимен форум все пак, айде по-кротко!
Говори за себе си, ако обичаш. Именно защото форума е анонимен и никой не знае нищо за никой. Grinning

Това потвърждава предразсъдъка, че с мъж се държим по един начин, а с жена по друг. Simple Smile
Това показа също така и защо резултатите от театралните постановки, разигравани от подобни хора, е редно да си останат за тяхна сметка. Колкото и "добро" оправдание да си мислят, че имат за това...
Живота е твърде кратък за подобни представления.

# 67
  • Мнения: 8 937
Ако говорехме буквално, нямаше да смогнат с бановете. Relaxed

# 68
  • София
  • Мнения: 62 595
Обикновено всичко е много просто - хората казват точно това, което казват.

# 69
  • София
  • Мнения: 35 139
Пфахахахах, Валерка, днес си топ Heart

# 70
  • Мнения: 19 969
Феникс, стига философства за жените. ТРойка?

# 71
  • Мнения: 775
Интересно защо чак сега се е появило желанието за среща и при двамата? Защо чак след 10 г., а не след десет седмици, или месеци, да речем?

Вяско, кой пръв предложи да се срещнете на живо?

# 72
  • Мнения: 18 315
Феникс, стига философства за жените. ТРойка?
Не иска.

# 73
  • София
  • Мнения: 35 139
Феникс, стига философства за жените. ТРойка?
Не иска.
Иска, ама не му даваш!

# 74
  • Мнения: 2 204
Не съм предлагал среща, нито е имало такава, само формално запознанство. Тоест, разменили сме си имената и по една две снимки и дотам.
Не бързам и с присъдите, предпочитам да разбирам отсрещните. А колкото повече разбираш, толкова по малко съдиш - слабото място на всяка религия.

Общи условия

Активация на акаунт