Може ли да се пият витамини при кърмене?

  • 2 816
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 12 233
И аз пия ПреНатал когато се сетя  Simple Smile Пих ги по време на бременността и съм доволна, пише че стават и за кърмачки  Simple Smile

# 16
  • Велико Търново/Latitude: 43 ° 32 '47 "North - Longitude: 6 ° 56' 17" East
  • Мнения: 1 221
Фалвит, Калмацин и  разтворими като Суправит. За Матерна знам, че само излишно "напомпват".

# 17
  • Мнения: 5 026

Ще изповзвам темата за да питам,дали  е добре да се пият имуностимуланти от рода на Респивакс?
В "упътването" за Респивакса никъде не се споменава за прием от кърмачки. Пише само, че при бременност не е желателно да се приема през първите 3 месеца, защото съдържа пшеничено нишесте и може да представлява опасност за хора с цьолиакия. Всичко това според мен означава, че не е препоръчително да се приема и от кърмачки.

# 18
# 19
  • Мнения: 307

Ще изповзвам темата за да питам,дали  е добре да се пият имуностимуланти от рода на Респивакс?
В "упътването" за Респивакса никъде не се споменава за прием от кърмачки. Пише само, че при бременност не е желателно да се приема през първите 3 месеца, защото съдържа пшеничено нишесте и може да представлява опасност за хора с цьолиакия. Всичко това според мен означава, че не е препоръчително да се приема и от кърмачки.
Благодаря  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт