ОС/AFK Чаатай Улусой, Хазал Кая, проекти и колеги - тема 514

  • 27 853
  • 738
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 9 262
Ще свикне ли Гедже с новия си живот?

# 61
  • Мнения: 27 699
Новият живот на Гедже ще е пълен с обич и топлота. Те първа предстои да се развият нещата и геройте.
Ще е трудно да се влюби.  
На каква възраст е Гедже - Гюнеш в сериала?
Гирай няма дълго да може да  прикрие ,че е хлътнал по момичето
с красивите  зелени очи.Green Heart
Цветя купи не успя да и подари маргаритките.
Ще разследва и разбере живота й.    
Искам мацката да е за Гирай и да не свърши като един друг сериал.  
Бетюл е влюбена в Ердем.

В събота ще има интервю зад кадър по Фокса с нашите герой от сериала. Хазал Кая ,Озан и Буура. Залагат на този проект и актьори и си личи.


ЧРД на Фикрет Али. Gift HeartBalloonBirthday
Нашето слънчице ,което расте.  Да  е здрав и радва мама и тате.
Скорпи  с характер от малък.  
Подаръка е купен.
Турската преса отрази че са посетили търговски център с тате.

Честито на Киво и Башак. Спекулираше се с тази тема ,сега новината е потвърдена лично и не е измислица.
Майката на Киво е щастлива.  
Важното е всичко да е наред с бебето и Башак.

За нашият както е писала Дени не му е сега времето.
Баджаначката щеше да напише едната почва изречението ,другата подобаващо го довършва. Joy
Да мисли за проекти и бизнеса. Като иска възлюбената да търси друг за тая цел. След време ще е бита карта.
Спокойно и сингъл без пиявици до панталона!
Кой знае каква ще ни поднесе след нея.

Последна редакция: чт, 18 ное 2021, 23:21 от femmi2

# 62
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 500
Не обичам такива неща - видял не видял и айде влюбен Flushed  Иска ми се сценаристите да имат повече въображение, ама къде ти... Днес е съдбовен ден за сериала- дано цифрите да подскочат, че ще е жалко иначе. Доколкото имам спомен, още по времето на НИ бяха писали че Аксой преговаря за правата на "Оазис". Дълго са готвили проекта.
Не съм фенка на Киво, но вчера новината за бебето много ме зарадва, сякаш ставаше въпрос за много близки хора, докато я четях се усмихвах. Дано детето им се роди в нужния срок живо и здраво. Предвид че преобладават мненията че чудото е плод на асистирана репродукция и че дълъг път са извървели родителите му до положителния резултат, гледам, че феновете се надяват на поне две Кивита едновременно Two Hearts
Не знам защо, но вчера ми се завъртя и някаква неясна асоциация с бременната Йозге Йозпиринчи с която Киво се снима в общ проект за НФ, и двамата са на една и съща възраст, общ проект, приятели са, а сега след толкова години с половинките си ще станат най-после и родители. Наскоро Йозге каза че всичко при нея е наред очаква детето си с трепет, само се надявала да е здраво и дано не се появяло  под знака на скорпиона (прости и Киво Stuck Out Tongue Winking Eye)

Да е жив и здрав Фико Heart

# 63
  • Мнения: 1 840
Ехааа, втори епизод беше много готин. Сега искам още повече да гледам, страхотно. Гирай е много готин, но Гюнеш и Ердем се гледат странно. Малките са много сладки, а приятелката е гад. Тя май си е била гад още докато майката е била с тях (скъсаната снимка). Ердем нещо е болен, тайно пипе хапчета за нещо. И катастрофата показаха, но от видяното не мисля, че Гюнеш е била виновна. Просто жената не овладя колата и се натресе на камиона челно. Не бих обвинила Гюнеш. С едно изречение - става все по-интересно Simple Smile

# 64
  • Мнения: 27 699
Бел , правят се сравнения с Йозге.
Кенан Им.ще става баща за втори път. Неговата е хамиле и Башак забременява по същото време и ще родят май месец двете.


Епизодите не са дълги. Това ми харесва.
Ердем пие хапчета. Болен е. Дано не е нещо фатално.
Предложи на Гедже - Гюнеш да е бавачка на децата.
Тя е непохватна и не може да готви и сготви буламач. Дечицата обикнаха гостенката от пръв поглед.  Как няма да го обикнеш това същество нежно и невинно, чисто като сълза.
Гирай - Озан  е готин мега секси и на мотор е оххх Stuck Out Tongue Winking Eye
Фърчат искри между тримата. Гирай е подозрителен. Ердем повече вярва на гостенката. Гирай я разследва и стигна до майка й и Тунч.
Горката умира от страх, че я преследват.
За два епизода се влюбваш филм да става...  
Бетюл ми е ясна....
Щом я видях на РД на Ердем разбрах че ще прави мръсно и ще се съюзи с Тунч.

Последна редакция: чт, 18 ное 2021, 22:32 от femmi2

# 65
  • Мнения: 9 262
2 епизод с озвучка

https://vk.com/video-46308288_456247563

Буура чете приказка :Малката русалка





ГирБал шипим де шипим....





Озанджъм ли е Гирайджъм ли е? Все ми е джанъм





ГИРДЖЕ




Гедже не е видяла свястно в живота си затова мисли,че и Гирай би искал да я вкара в кревата колко греши само....хич не бяха на място думите и,но не и се сърдя.

Забравете за всички двойки ОГИ ШИПЕР форевър след тази сцена на колата и моторетката



Хазал,Фико и Али.Искам да кажа,че много харесвам и Али Атай и семейството им направо си е за сини оченца против уроки,.



https://twitter.com/FOXTurkiye/status/1461415367335632902

Назан:Вече имаш майка.Майка ти е тук! Хайде ставай да тръгваме.
Гедже:Никъде не отивам!
Назан:Как така няма да тръгнеш?
Гедже:Не те познавам.Не те помня.
Назан:Милостиви боже! Момиче ти познаваш тези мъже а не мен?
Ердем:Вие сте чужда за нея дори и да сте и майка тя изгуби паметта си.
Назан:Чужда? Казвам ви,че дъщеря ми ми липсва.Липсва ми! Липсва ми! Няма да я оставя тук.Никъде няма да отида!
Гедже:Аз ще остана тук.
Назан:Така ли? Добре тогава и аз ще остана при теб. Вече няма да те отделям от погледа си.
Гедже:Тук ли?
Назан:Където си ти там съм и аз.


# 66
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 500
Ужас 3,19 в тотала, стотна надолу в АБ

# 67
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 064
Срещу кои сериали се изправя? В темите, в които надничам, скоро не съм виждала рейтинг по-голям от 4. А на седмични рейтинги изобщо не съм попадала, че да мога да направя съпоставка и да се ориентирам.

# 68
  • Мнения: 9 262
Срещу кои сериали се изправя? В темите, в които надничам, скоро не съм виждала рейтинг по-голям от 4. А на седмични рейтинги изобщо не съм попадала, че да мога да направя съпоставка и да се ориентирам.

Момичето на стъклото
Чукурова
И един по Трт 1 с Енгин А и Улаш Тепе

# 69
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 500
Проф,Момичето зад стъклото, Чукурова и Барбароса - в този ред. Първия с 8,88% в тотала.

# 70
  • Мнения: 27 699
Проф ,срещу силни сериали се изправя.
Другият вариант е да сменят денят на излъчване.

Лидер е Момичето зад стъклото по канал Д.
Другият е Барбаросата.
Чукурова ,там положението е зле.
По нисък е от нашия рейтинг даже. Четвърти сезон. Ибо участва в новият сезон. Язък за Ибо.  
Неверният забравих в четвърък ли беше ?
Ябълката който също е на Фатих Аксой с нов сезон продължава да държи интерес. Само интриги и номера но....

Спаднал е  Гост сравнение с първи епизод. Зрителите се наситиха на сериали ,не им се гледат.
Утехата е че са гарантирани епизоди . Така се надяваме и няма да зависим от цифри.
Арабската платформа Шахид е закупила сериала и го излъчва с техен си превод.
Има и по зле Приказката с Айча и Алп ,остават малко епизоди. Нови 6 сценариста ще пишат. Смешно е какво  ще му мъдрят научен труд ще пишат.
Отдавна не бях гледала и следила с вълнение дизи с любимката. НИ не ми допадна особено, но се радваме на химията между Хазал и Бурак Дениз.  
Остават си приятелство и подкрепа извън сериала. Бурак често я лайква и на гости им е ходил.
В събота ще има интервю с главните лица по Фокс. Рекламират го явно не е достатъчно.
В тубата е гледан сериала навъртя за кратко време милион и нещо гледания.
Хубави отзиви чета от зрители за началото.

Последна редакция: пт, 19 ное 2021, 10:34 от femmi2

# 71
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 064
Ясно. Доколкото попадам на информация тук във форума, Момичето зад стъклото е много гледан от комшиите. Нормално е тогава Гост да е с нисък рейтинг. Ако и някой от телевизионните формати е в този ден, положението става още по-тежко.

# 72
  • Мнения: 9 262
Сцената пред болницата Гирай и Гедже

Гирай: Здравей!
Гедже:Здравей!
Гирай: Как си?
Гедже: Добре, а ти?
Гирай: Добре съм. От преглед предполагам?
Гедже: Мхм..
Гирай: Надявам се да няма нищо лошо.
Гедже: Добре съм. Благодаря!
Гирай: Добре, зарадвах се.Какво правиш? Как върви?
Гедже: Едно и също
Гирай: Помисли ли за нещо?
Гедже: Като какво например?
Гирай: Свързано с живота ти, тоест за това, което следва.
Гедже Започнах да работя.
Гирай: Вай, каква работа?
Гедже: Гледам децата.
Гирай: Децата на началник Ердем? Тоест ще останеш там от сега, нататък.
Гедже: Да.
Гирай: Супер! Много се зарадвах, да ти е честито.Много хубаво е това.
Гедже: Защо?
Гирай: За кое защо?
Гедже: Защо се радваш?
Гирай: Ще останеш с нас. Тоест, докато си спомниш, ще се виждаме понякога. Пък и ние сме полицаи с Ердем, за твоята сигурност това наистина е хубаво.
Гедже: Сложил си снимката ми на входа на болницата.
Гирай: Да, във всички болници в този регион я сложихме.
Гедже: Някой да се е обаждал и питал?
Гирай: Не още никой не се обаждал и питал.
Гедже: Не се занимавай! Може би, аз си нямам никого.
Гирай: Не, миличка, няма проблем, но в на всеки човек живота има някого. Непременно ще се появи до няколко дена, не се притеснявай.
Гедже: Не се притеснявам!
Гирай:  Гюнеш! Почакай за минутка. Виж, аз просто искам да ти помогна. Исках да ти кажа, че ако си свободна сега, ако искаш, мога да те разходя из града на различни места.
Гедже: Защо?
Гирай: Може би, ако видиш наоколо, ще си спомниш нещо и ще ти е от полза.
Гедже: Какъв ти е проблемът? Въртиш и овърташ. Разходки и т.н. Ти искаш да си легнеш с мен ли?
Гирай: Какво общо има това сега? Що за думи са това, Гюнеш? Боже, боже! Може ли такова нещо? Аз такъв човек ли съм? Така ли изглеждам отвън? Не те разбирам.
Гедже: Откъде да знам аз що за човек си? Но ти не се ли интересуваш доста от моя случай?
Гирай: Не. Гюнеш намерихме те при опит за самоубийство. Ти изгуби паметта си. Това може да е нещо криминално, в крайна сметка аз съм полицай, който и да беше, щеше да постъпи по същия начин.
Гедже: Това е всичко, така ли?
Гирай: Това е всичко. Ти въобще ли не се интересуваш коя си? Животът ти преди този инцидент? Мястото, на което си живяла? Семейството ти? Въобще ли не искаш да научиш?
Гедже: Не искам!
Гирай: Защо?
Гедже: Защото обсъждаме един живот, който ме докарал до самоубийство. Може ли да е затова например? Ще взема децата от училище. До скоро!

# 73
  • Мнения: 3 319
Феми, не съм ли права - с Дени си четете мислите, едната започва пък другата довършва изречението. Stuck Out Tongue Winking Eye

Не знам кои и колко на брой сериали се излъчват в четвъртък, но Гост за съжаление показва слаби резултати... По принцип не съм наясно с дизитата какво е положението този сезон, но се заплеснах по едно криминале (без да съм почитателка на жанра) и за миналата неделя рейтинга беше над 8, 9 и 10 съответно в Тотала, АB, ABC. Аз и групите бъркам, но да речем, че са така...

Сериала е Присъда/или Правосъдие - не знам как е правилното наименование. Позволявам си да споделя за него, понеже нямам какво да кажа за патроните, но пък за колегите им да Stuck Out Tongue Winking Eye
В главните роли са Пънар Дениз и Каан У. Той игра с Хазал в АШК и без да съм рязка колкото към ХаканЮ бях казала тогава, че природата не е била особено щедра и към него.  Но пък си го може човека. И положителни, и отрицателни образи пресъздава с лекота.
Много пъти след като изгледах първи сезон на Любов 101 ви питах чува ли се нещо за втория. Е, преди около две седмици открих епизодите, но по същото време разбрах, че Каан и Пънар са ги събрали повторно. И вместо да си гледам Ашка се изкуших да разцъкам Присъдата и да си изпитам търпението - колко минути ще ми отнеме, за да си помисля отегчено "аз тези вече съм ги гледала заедно". Ами нищо подобно не се случи. Историята е коренно различна и определено по-завладяваща...
Та, в случая втория опит се оказа по-добър от първия при споменатите актьори.

П.П. ясно, още 3 други сериала се излъчват в четвъртък.

Уж само щях да се запиша пък какъв чаршаф опънах Satisfied

# 74
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 500
Аз още в  първа серия казах че не ми допадат сценарните и режисьорски похвати - то цялата първа серия едни досадни ретроспекции. Да бяха ги оставили 3-4 серии по-нататък, първо зрителя да види историята в настоящето и после да му дават абясненея за миналото.
Яд ме е!

Общи условия

Активация на акаунт