ОС/AFK Чаатай Улусой, Хазал Кая, проекти и колеги - тема 514

  • 27 840
  • 738
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 27 579
Бел , изгледа ли първи епизод на Гост ?
Интересно ми е да изкажеш мнение .
 
Реакция няма да има от тиражираната новина нито от Ча ,ни от Гинчо.
Желязното търпение се изчерпва.  
Верните фенове сме свикнали. Редовно минавам през Туитър и там обичта към любимеца не спира. Намират с какво да запълват времето и страниците.
Повече вярвам на Ранини. Желателно е да напише нещо по въпроса.
Не е учудващо да са написали дивотии в сценария. Отдавна се изчерпаха идеите. За Ча историята е важна и условието да се върне на роден тв екран е да го грабне историята.
Както коментирах в предния пост Протектор го пренаписаха. Нетфликс не хареса първоначалния сценарии. Имах други очаквания за фантастиката. Нейсе.
Продуцента на ОГМ даде интервю скоро в предаване нищо не спомена за Зимородок.
Така се надявах.
Сподели за подводницата с Киво.
Не е нещо, което феновете да не знаят.

Ще  паднЪ.
Деметка се снимала с Аджун от тв 8 и веднага се почна с Чаатай ли ще си партнира.
Феновете на Несла не им се нрави решението любимката им да се откаже да играе с Чаатай и предпочела общ проект с мъжа си. По думите на Бирсен.

Последна редакция: пн, 15 ное 2021, 16:37 от femmi2

# 46
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 431
Изгледах го.  В първа серия направо ме задушиха с ретроспекции, такива похвати като непрекъсната смяна на картини от настоящето и миналото винаги са ми  доста отегчителни. Прекалено много бяха. Може би ще погледна и втора серия, но този път  със субтитри. На компа много ми насичаше и направих нещо, което преди не беше ми се случвало - гледах го на телефона, че и с озвучка. Мъжкия дублаж беше доста добър, женския монотонен, но в сравнение с други доста прилично и всичко се разбираше. Не видях сцената с катастрофата на съпругата, изобщо имаше ли я в първа серия? Най- впечатляващите сцени до тук, за мен са двата опита за самоубийство - инстинктът за самосъхранение беше над волята на съзнанието да сложи край на всичко, така  и двата пъти Гедже изплува...

# 47
  • Мнения: 27 579
Изгледах го със субтитри и не видях инцидента с жената на Ердем.  
Не разбрах какво станало с бащата на Гедже.

Ретроспекции дадоха за да въведат защо Гедже иска да се самоубие и какво е било детството й.
Гедже е истинското и име. Живота й е бил черен като нощта . Малчуганите й измислиха Гюнеш.
Изреждаха куп имена и тя реагира на това име.  
Всички се справят. Каста е добър и си пасват.
Дано историята я развият добре.
Като скочи първият път си каза майка ми ме роди никога не ме е обичала. Дори на ръце не ме взе, като бебе.Sob
Как го изигра с такава болка ... Евалла ! Heart Exl



Cold SweatHeart EyesHeart Eyes

Вторият път намери във водата чантичката на Балъм купена от покойната й майка.
Ердем я видя в ръцете й така свърши епизода. Защо искаш да умреш ? Няма по ценно от живота.
Един минувач блъсна Балъм така я изпусна и се разплака. Ердем я успокои. С подход към децата.

толкова мило я гледа.  Чакаме първият целуфан:kissing_heart:
Дали Гедже ще признае че не си е губила паметта и че я преследват. Така ще я защитят още повече.




батко Гирай какво си ми купил маргаритки ли ?
За Гедже са  нямаше как да си признае сега.
Оуз е  скица прави физиономии.
Харесваш момичето.
Гирай кой аз ли ?
Объркал си  се нещо.  



https://www.youtube.com/watch?v=rYd-sgHjyWA&t=1s
Денииии, спешъл за теб клипче.
Настръхнах  и ме разплака отново! Sob

Последна редакция: пн, 15 ное 2021, 21:46 от femmi2

# 48
  • Мнения: 1 836


https://www.youtube.com/watch?v=rYd-sgHjyWA&t=1s
Денииии, спешъл за теб клипче.
Настръхнах  и ме разплака отново! Sob

Благодаря за видеото! Даже откъс от този филм ме кара да настръхвам.
В свят, в който има детски плач, смехът е върховна мерзост" много силни и истински думи казани в началото на видеото. В Русия, Турция и на всякъде другаде, насилието върху деца или децата изхвърлени като ненужни вещи е проблем на цялото общество. Ако направим паралел с Masafir ще видим, че геройнята на Хазал в детските си години е в същото положение като децата от Хартиени животи. Отново липсата на майчина обич и подкрепа унищожава един живот. Мехмет Али цял живот копнее за майчина ласка и липсата й накрая го разболява. "Комуната" създадена от него представя образа на семейство, което поне се опитва да обича, пази и закриля членовете му. Героя на Чаатай е ясната картина на дете израснало на улицата, преживяло насилие, живяло без майчина обич и отгледано от чужд човек. Мехмет Али просто следва примера на човека, който го е отгледал. Оф, мога да пиша безкрайно за липсата на родителска обич и грижа. Както и да е, друга е темата....

Колкото да Masafir, във втори епизод май ще се разберат повече неща. Трейлърът подсказва за катастрофата и защо онзи я преследва.
https://www.youtube.com/watch?v=jrAqYIMfuGA

Ето и нещо за отмора, наслада или мечта Heart Eyes



А това е по-майтапчиско Simple Smile



Демек, държи я в ръцете си, но не можах да намеря подходяща снимка на която Хазал е седнала, за да я сложа в скута му, обаче така стана по- абстрактно Joy

Последна редакция: вт, 16 ное 2021, 13:03 от DeniAra

# 49
  • Мнения: 27 579
Здравейте. Hug

Страхотни колажи с любимците. Особено първият.  Heart Eyes
Вторият е станал абстрактен.

Така е тази тема е актуална и наболяла.
Аплодирам нашите любимци, че не са само една красива опаковка и се стараят да са различни и поднасят силни истории и образи.
Предпочитам да чакам колкото е нужно и Чачи да си хареса сценарии предварително написан, отколкото да играе в бози.

Мехмет Али ще остане завинаги в моето сърце. Heart Липсата на обич го  разболя и халюцинира. Той си беше болен от мъничък. Щяха да намерят донор и събраха парите. Умря държейки снимката спомен с майка си. Sob
Героинята на Хазал в Мисафир също страда от майчина ласка.
В двата случая е имало тормоз. Майката на Мехмет Али са я тормозили и да спаси детето от насилие го изоставя на улицата.  
Добрият старец го закриля и Мехмет следва неговият пример.

Във вторият фраг Тунч  намира Гедже. Ердем и Гирай няма да оставят нещата така и ще я защитят.  

Бетюл е влюбена в Ердем и ревнува от гостенката. Тя е била приятелка на покойната му съпруга и сега му помага за грижата за децата.
Беше на РД на Ердем.
Тука сценаристите могат да завъртят образа на Бетюл в добра или лоша посока. Да прави мръсно на Гедже , щото е влюбена.
Ердем почва да харесва мистериозното момиче както и Гирай.
Аз я искам за Гирай този неустоим секси полицай.

Последна редакция: вт, 16 ное 2021, 15:16 от femmi2

# 50
  • Мнения: 9 069
Гедже и Назан му дължат пари затова ги тормози.

# 51
  • Мнения: 1 836
Не знам дали разбрахте, че Чаатай и ролите му в проектите  Хартиени животи и Yesilcam  са номинирани за #AyaklıGazeteAwards в следните категории:

  - Най-добър актьор от дигитален сериал
  - Най-добър филмов актьор
  - Най-добра цифрова серия: #Yeşilçam
  - Най-добър филм: #KağıttanHayatlar / #PaperLives
Ако искате може да гласувате на този линк
https://www.tvyildizlariayakligazete.com.tr/9-ayakli-gazete-tv-y … lari-odul-toreni/
Гласуването преминава през всички категории. За да се зачете вашия глас трябва да стигнете до края. На последната страница системата ви благодари за участието. Чак тогава гласът се зачита. Може да гласувате от България. Няма значение какъв браузър ползвате, не изсква регистрация.



# 52
  • Мнения: 27 579
Не сме разбрали за тези номинации. Те са доста награди и класации в Турция. Предстои Златният Келебек, който се води престижен.
Чачи е печелил такава награда.
В келебека Чаатай е номиниран за Йешилчам и Протектор.
Тази година се надяваме да има церемония и предусещам, че любимеца ще ни зарадва с присъствие.
Радвам се че оценяват ХЖ и Йешилчама.
Ще го подкрепим с вот.
За жалост филма не успя да се класира за номинация за Оскар заради правила или друго.

Актрисата Селин Йозтюрк ,която играе майката на Мехмет Али сега играе майката на Гедже. Тук повече ще я дават.
Новороденият  син на Семих Атеш се казва Мехмет Али също, като Чачовият герой.
Остават пет епизода и се мотаят и прилагат нови тактики. Човек ще забрави какво е гледал докато ги пуснат.
Има интерес към проекта.
Дали ще разберат какво направиха с трупа с онзи който изнудва Мине искаше да я насили.
Тя го наръга. Семих не може да забрави бившата си и винаги помага.
Като гледах епизода ми се стори че някой наблюдаваше какво правят Семих и Мине.
Дени ,ти какво ще кажеш наблюдаваше ли ги някой? Не дадоха лицето му.


Днес гърми навсякъде, че са образували дело на Бурак Йозчевит заради обиди на снимачна група. Той отрича. Адвоката му излезе със съобщение.  
Така е в шоубизнеса.
Мисля си добре че нашият се пази и не се замесва в такива неща.
Никой не е застрахован това са екип хора.
Умора се натрупва.

Последна редакция: вт, 16 ное 2021, 23:54 от femmi2

# 53
  • Мнения: 1 836
Днес гърми навсякъде, че са образували дело на Бурак Йозчевит заради обиди на снимачна група.
Той отрича ,адвоката му излезе със съобщение.
Така е в шоубизнеса.
Мисля си добре че нашият се пази и не се замесва в такива неща.
Никой не е застрахован това са екип хора.
Умора се натрупва.

Четох за повдигнатото обвинение срещу този артист. Не знам кой е, но ми се видя много странно, че го обвиняват за нещо случило се преди година. На снимачна плащадка в края на 2020 би обидил някой си. Къде беше този някой си цяла една година, чака досега и чак след година реши да се оплаче и пусне жалба. Не го защитавам този артист, не знам кой крив и кой прав, но след толкова време жалба и обвинение ми се струват малко странно. Прилича на извиване на ръце, да не кажа че за мен си е живо изнудване за нещо. Прилича на действие на онова движение "Me too". Половината холивудски артистки се оказаха насилвани от режиьори и екранни патрньори, а те милите си мълчали по 20 и 30 години за да си кажат "мъката"

Дали ще разберат какво направиха с трупа с онзи който изнудва Мине искаше да я насили.
Тя го наръга. Семих не може да забрави бившата си и винаги помага.
Като гледах епизода ми се стори че някой наблюдаваше какво правят Семих и Мине.
Дени ,ти какво ще кажеш наблюдаваше ли ги някой? Не дадоха лицето му.

Не помня да съм видяла фигура която наблюдава Семих и Мине....

# 54
  • Мнения: 9 069
Нови снимки от втори епизод има и озет но не съм в нас за да го преведа









# 55
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 431
Днес има прекрасна новина, нашият приятел Киво ще става татко Heart Башак е потвърдила - 3,5 месеца Heart
Сега да видим дали е заразно Stuck Out Tongue Winking Eye

# 56
  • Мнения: 27 579
Ново  с Хазал и колегата.  





Пеликана е посетила Озанчо на сета  и постнала това фото. Скоро ще навъртят година заедно.

Докато мама е заета със сериала , Фико и тате пазаруват детски играчки.


Sunglasses уникален сладур барнат с очила и седнал баровски . Красавец !  
https://twitter.com/dilosumsuuu/status/1460543107838140421
с мелодия .  
Утре навършва две годинки нашето виртуално племениче.Gift Heart
Ще празнуват. Миналата година направиха тържество с бейби шеф .


Съгласно изследване цифровата платформа блу тв  е лидер с  дял 40 процента. На второ място е Нетфликс с 32 процента и трети Амазон прайм - 18 процента.
Скрит текст:

Последна редакция: ср, 17 ное 2021, 20:56 от femmi2

# 57
  • Мнения: 1 836



Феми, някой се е постарал да събере горещи, любовни сцени на Чаатай и даже пита коя от патрньорките му била по- секси. Слагам видеото като подарък за теб Heart Eyes



Относно очакваното бебе на Къванч, пожелавам да се роди живо, здраво и много да ги радва. На него му беше време да стане баща. Нашият може малко да почака, не  е тъпнал тъпана баш сега, има си много друга работа. То проекти, роли, грозде, вино .....да почака Simple Smile

# 58
  • Мнения: 27 579
Международният дистрибутор Calinos Entertainment Официално представи в каталога си Йешилчам -Yeşilçam.
Заглавието на сериала с което ще се продава на международният пазар остава Оригиналното.



-----------------------------------------------------
Ново от Хазалджим .
Без думи !  Готино, чувствено , красиво фото.Sleeping

Дени , Мерси за видеото. Коя е по секси ?
От всичките му партньорки като взрив е с Хазал. Направо отвяха мало и голямо.  
Айча Туран е  секси. Страстна жена е.  
Феновете са пропуснали Лидия Тугутлу.
Биге не може да се каже секси. Семих бей си намери майстора с нея.

Запалиии всичко в мен. Секси дори когато пуши. Kiss


Огънче ! Nature Fire



като фотоалбум.
Може да събереш фемирски спомени с Емко и Фера, като фотоалбум . Purple Heart


 Дени , Спешъл за теб секси полис, който се влюбва в Гедже.
https://twitter.com/OzanYkt/status/1459194650519130120


Хайде  на гифкитееее Heart Eyes намерих профил в Т  само  ги режа. Така е по - лесно и удобно.




Болюнт Шакрак ще ни развеселява.



с шапката. Wink

мъжкият тандем  си пасват.



Гирай изревнува.  
Прониза го любовната стрела. Cupid

Последна редакция: чт, 18 ное 2021, 05:53 от femmi2

# 59
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 011
Днес има прекрасна новина, нашият приятел Киво ще става татко Heart Башак е потвърдила - 3,5 месеца Heart
Сега да видим дали е заразно Stuck Out Tongue Winking Eye
Чудесна новина! Макар и за напълно непознати хора се радвам, когато са успели с бебеправенето. Особено в случая на Башак, която преваля и втората младост, е най-хубавото чудо, което може да им се случи с Киво.

Общи условия

Активация на акаунт