бебешки филмчета

  • 4 727
  • 53
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Мнения: 380
Тук са много разпространени филмчета Baby Einstein. За най-малките са Baby Mozart и Baby Beethoven. Имат много цветове, форми, картинки и са на фона на класическа музика направена за бебета. Моят дребосък ги обожава и много се вълнува като чуе музиката  Grinning.
Ето от тук може да си свалите цялата колекция. Този първият линк, който е 4ГБ съдържа всички филмчета http://www.torrentspy.com/search?query=baby+einstein&submit. … 3&submit.y=11
Успех Hug

# 17
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Ние нямахме от тези бебешките, които изреждате.
Но Телетъбисите и татко Барба имаха същия ефект  Laughing

# 18
  • Мнения: 4 181
Тук са много разпространени филмчета Baby Einstein. За най-малките са Baby Mozart и Baby Beethoven. Имат много цветове, форми, картинки и са на фона на класическа музика направена за бебета. Моят дребосък ги обожава и много се вълнува като чуе музиката  Grinning.
Ето от тук може да си свалите цялата колекция. Този първият линк, който е 4ГБ съдържа всички филмчета http://www.torrentspy.com/search?query=baby+einstein&submit. … 3&submit.y=11
Успех Hug


Би ли ми казала как точно да си ги сваля от линка Rolling Eyes

# 19
  • Мнения: 380
kleo_80 отиваш на първият линк, където пише Baby Einstein Collection (Demonoid), оттам натискаш върху download torrent, и го сваляш с програма за торенти, например Bit Spirit или Bit Comet. Така ще се свалят всички филмчета едно по едно и след това можеш да ги гледаш от компютъра или да си ги запишеш на ДВД и да ги гледаш на ДВД устройството:peace:

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 14 065
Моята бебка пък обожава рекламите - дори няма нужда от филмчета  Laughing

# 21
  • Мнения: 4 181
kleo_80 отиваш на първият линк, където пише Baby Einstein Collection (Demonoid), оттам натискаш върху download torrent, и го сваляш с програма за торенти, например Bit Spirit или Bit Comet. Така ще се свалят всички филмчета едно по едно и след това можеш да ги гледаш от компютъра или да си ги запишеш на ДВД и да ги гледаш на ДВД устройството:peace:
ами аз това направих, ама нещо не тръгваше.
сега май се свалят, ще видим утре Wink
благодаря ти  bouquet

# 22
  • София
  • Мнения: 2 884
Аз не успяях да ги кача  341uu

# 23
  • Мнения: 3 456
Аз не успяях да ги кача  341uu
Да и аз - явно с някаква друга програма сваляма , а не с тази torrent ли как беше. newsm78

# 24
  • в стаята
  • Мнения: 469
Аз си смъкнах едно от филмчетата. Малката гледа в продължение на половин час без да отлепи поглед. Това не ни се е случвало тя обикновено плаче и трябва да я занимавам. Искам да отбележа че не гледа така запленена телевизия за "възрастни".  Много съм доволна Peace

# 25
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
аз ги намерих в арена-та и ще се опитам да дръпна някое тази нощ, пък утре ще ги разглеждам

# 26
  • София
  • Мнения: 2 884
Моляви кажете нан да ги сваля Praynig
По гореуписания начин не става Sad



Пуснах му  няколко рекламни версийки, за по 4 мин. Гледаше през цялото време, подсмихваше се и после заспа Joy
Искам гиииииииииииииииииииии smile3514

Последна редакция: сб, 04 ное 2006, 10:20 от ketito

# 27
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
ми при мен става, само дето е доста бавно. Едно филмче от 100МБ го свалях 2 часа. Предполагам че това е, защото не е от тукашни сървъри. Целия пакет сигурно ще го свалям цял ден. Иначе филмчетата ги има и в Арена-та, но от там нещо имах проблем и не можах да ги сваля. Освен това са ДВД-та, а не ави-та. Ще се опитам като ги сваля да ги кача на някой сървър и ще пусна линк, за да можете да си ги свалите.

# 28
  • София
  • Мнения: 2 884
Ок!
Мерсииии, ще чакам с нетърпение  bouquet  bouquet  bouquet

# 29
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Ще стане обаче в понеделник, защото сървъра ни нещо не работи. Говорих с доставчика и казаха че ще е достъпен в понеделник след 10 сутринта. Така че като съм готова ще пусна линк.

Общи условия

Активация на акаунт