🐑 ''Фермата 7: Време за пробуждане'' - тема 10 (07.11 - 14.11) 🐄

  • 63 282
  • 1 673
  •   1
Отговори
# 1 620
  • Варна
  • Мнения: 17 940
Ако Пламен е фермер, Ралица и Ваня със сигурност ще са женските ратаи. Той не е толкова агресивен, колкото другите мъже, но не им отстъпва с припяването срещу тях, най-вече срещу Ваня. За мъжете не съм сигурна, но пак предполагам, че по-скоро ще са Стефан и Георги (въпреки че вторият доста се опитваше да му помага). И за Стефан се сещам, че по едно време изглеждаше, че намираха доста обща приказка, но не знам дали това все още е така.
Ралица и Ваня бяха в агитката на Пламен, така че не мисля, че ще ги предложи за ратаи. Стефан и Георги бяха също в неговата агитка? Нали?
Хвърлих един поглед на профила на сестрата на Пламен. Направи ми впечалтнеие, че тя и майка им са Найденови, а Пламен се представя като Пеев.

Представянето му:
"
Цитат
“Казвам се Пламен Пеев. Аз съм * пича, но майка ми го отрича.”, представя се 32-годишният ерген от Ябланица. "

# 1 621
  • Мнения: 8 578
Ваня и Ралица си бяха за Виктор. Георги - за Пламен, а Стефан за пореден път нито го чух, нито го видях къде еи какво прави.😂

# 1 622
  • Мнения: 2 861
Агитките се разместиха на втория ден. В петък Ивайло беше с целия друг лагер за Виктор, Кирил беше неутрален, но викаше сякаш повече за Виктор.
Вчера Ивайло беше в агитката на Пламен, а Георги му помагаше. Кирил сякаш последно повече за Пламен беше, но не съм сигурна. Теодора с плетката и широките гащи ме разсея от другите неща 😀

# 1 623
  • Вестерос
  • Мнения: 38 239
Много ми беше скучно на мен, знаейки как и ще свърши дуелът. ..

# 1 624
  • Бургас
  • Мнения: 3 578
Направи ми впечалтнеие, че тя и майка им са Найденови, а Пламен се представя като Пеев.
Навярно му е полусестра от втори брак на майката.

# 1 625
  • Мнения: 1 272
Да не товаря темата с външни препратки
Скрит текст:
https://dariknews.bg/novini/liubopitno/padna-porednata-maska-v-m … vec-video-2290404
Божеке, обсъждахме тук т.н. "резил" на Ралица, но току-що изгледах кадри на разкриването на Лора Караджова в "Маскирания певец" е това вече е кофти ситуация... Да си на сцената и да се напиеш е наистина звездно изпълнение.. Много е сладка Лорчето, тя по природа не с богат речник, но сега още по-трудно ги извади и накрая и подариха огромна бутилка вино, много готино... Иначе ако гласът и е на живо и е без някакви обработки е страхотен.

# 1 626
  • Мнения: 1 570
Баща му е Найден Пеев. Предполагам, че сестрата се представя с презимето си, а той с фамилията.

# 1 627
  • Варна
  • Мнения: 17 940
Баща му е Найден Пеев. Предполагам, че сестрата се представя с презимето си, а той с фамилията.
A майката?

П.П. Видях че е Найден Пеев Найденов.
https://yablanitsa.bg/main.php?module=info&object=info&a … view&inf_id=3

# 1 628
  • Мнения: 2 082
Аз често гледам с голямо закъснение, съответно превъртам темата като се съберат много страници и съм изпуснала,че е имало спойлер че Виктор си отива,но бях сигурна,че ще падне. Личеше си ,че не му се стои ,но за мен е жалко ,че си тръгна. Като оставя на страна лекото залитване с Цветка, Виктор остава един от малкото що годе нормални фермери и за мен заслужаваше поне да стигне до финала. За разлика от Любо който дори не ми се коментира, толкова жалко и дребно човече е че не заслужава капка внимание.
Края на дуела го гледах с едно око,но ми стана жал за Пламен,не успя да се зарадва на победата си ,а си я заслужи много достойно. Той и няколко пъти каза,че дори и да остане няма да му е ок да е вътре без Виктор ,та определено беше тъжен. Надявам се сега като се върна да не се закопае с разни обяснения със Сълзата ,че съвсем ще ми изпадне от класацията, която за победител всъщност включва само него Grinning

# 1 629
  • Мнения: 1 059
Това с Ралица беше преекспонирано, заради реакцията на Кирил, та се тръгна до дискусии дали Ралица не е някаква опасна алкохоличка извън фермата. В друга ситуация, тя прави същото, Кирил я игнорира и ситуацията щеше най-много да бъде коментирана в пет коментара тук, че Ралица май беше пияна. Или Кирил я дърпа на страна, казва й, че не се е държала на ниво, тя му се извинява и отново ситуацията бързо бива потушена.

Както между другото направи Ваня с целувките на Георги. Това остана като един кратък фрагмент от един епизод, който вече почти е забравен. В друга ситуация Ваня можеше да вдигне врява до небесата, че е била докосвана и целувана без съгласие (което всъщност беше истината), да се организира нов селски съд и тук вместо сега Георги да се радва на комплименти за добрите съвети по време на игрите, можеше да обсъждаме дали е потенциален насилник. Всичко е "персепшън" Grinning

# 1 630
  • Мнения: 2 861
Ако Пламен успее да стане фермер, макар че с куиз не знам как ще стане, има пълното морално право да прати на битка за ратаи Любо и Коцето, за да видят как е в неговата ситуация да е на дуел с Виктор и колко бурно ще възразят - а не като него и Виктор. Но се опасявам, че ще заложи на женски дуел и ще угажда на групата си. За фермер Виктор би могъл да предложи почти всеки и би имал аргументи, но ако го играе нелогично, Коцето би бил най-странното му предложение.

# 1 631
  • Варна
  • Мнения: 17 940
За фермер Виктор би могъл да предложи почти всеки и би имал аргументи, но ако го играе нелогично, Коцето би бил най-странното му предложение.
Абсурд! Невъзможно е Виктор да предложи Коцето.
По-скоро би предложил Теодора. Trollface

# 1 632
  • Мнения: 2 861
За фермер Виктор би могъл да предложи почти всеки и би имал аргументи, но ако го играе нелогично, Коцето би бил най-странното му предложение.
Абсурд! Невъзможно е Виктор да предложи Коцето.
По-скоро би предложил Теодора. Trollface

Ужас!

# 1 633
  • Мнения: 318
За фермер Виктор би могъл да предложи почти всеки и би имал аргументи, но ако го играе нелогично, Коцето би бил най-странното му предложение.
Абсурд! Невъзможно е Виктор да предложи Коцето.
По-скоро би предложил Теодора. Trollface

Съкън… То тогава за провизии трябва да има 1 тон носни кърпи…
Аз харесвам Пламен,справи се добре,като му помогна и доброто точкуване.Селския Кирчо не го харесвам…как го търпи жена му не знам.ЛюПчо и той е една мазна баница.Той,Коцето и компания са такива интриганти но и техния ред ще дойде.А Ивайло толкова завислив,ужасен ужас просто…хвани единия,удари другия.Мартина ще е добре срещу Живка,Лора е доста глуповата… любовта не се измерва само в едно “красива си”  сутрин.

# 1 634
  • София
  • Мнения: 15 219
Стефан за пореден път нито го чух, нито го видях къде еи какво прави.😂

На Стефан за първи път му се чуваше гласът на няколко пъти. Помагаше на Виктор.

Общи условия

Активация на акаунт