🐑 ''Фермата 7: Време за пробуждане'' - тема 10 (07.11 - 14.11) 🐄

  • 63 314
  • 1 673
  •   1
Отговори
# 315
  • Варна
  • Мнения: 10 591
Е, то, като не ѝ работи мозъкът, каква полза да гледа? Joy
На линка от Мари става ясна цялата драма на Ревла - "леле, направо си представям мъжът ми навън това като го види".

Дара, фен съм ти 😂😂😂😂😂

# 316
  • Бургас
  • Мнения: 3 585
От цялата работа ми стана мъчно за Пламен. Да вземем да му пратим една снимка на изгората му преди корекциите, с други криви работи, белким му мине...Joy

# 317
  • Варна
  • Мнения: 10 591
От цялата работа ми стана мъчно за Пламен. Да вземем да му пратим една снимка на изгората му преди корекциите, с други криви работи, белким му мине...Joy

Всяко зло за добро са казали нашите умни предци, демек този гаф му прави добро. 😂😂

# 318
  • Мнения: 8 578
Днешния епизод не ми хареса. Още в първите минути се издразних на Лора. Щяла да мачка, ами ще я видим. 🙄 Нещо не и вярвам обаче. Ивчо и компания - много неприятни. Грам не се съобразяват с хората, които искат да спят.
Цялата серия ми дойде една дълга, бавна. Разтегнаха я тази глупава история на макс и даже викторината не успяхме да видим. Исках Ваня фермер първо, но сега като се замисля по-добре, че е Любчо. Трудна седмица предстои, той да се оправя.
Сега за бележката.😀 Бях се подготвила Пламката да ми изпадне от класацията, но не, още си е там, твърдо стъпил на първото място. Другите така се изложиха, барабар с водещия, че просто няма кой да го измести. Тъпо е, че наруши правилата и изобщо мераците му към омъжена жена не ги одобрявам, но текста наистина си беше шеговита простотия 😂, а и не беше в резултат на абсолютно нищо. Тедка си развяваше "кривите палчета" пред него точно в този момент. А и се видя, че си е близка с него, не са я дали да го отрязва по някакъв начин. Изобщо той нищо кой знае какво неморално не и е направил, а реакциите бяха леле-мале.😒 Тя вместо да се засмее, да си каже, че нищо няма между тях и да приключи, почна да реве, както никога до сега. 😐 Първо на рамото на Лора, после спря, влезе Марта, айде и на нея рев, появи се още някой да я утешава и пак прегръдки и сълзи...😑 Няма край водопада. Абсолютно неадекватна е за мен. Любо и той, втория дето не е в час.😂 Къде се сложи в тази работа, която не го засяга. Бил го използвал Пламен, за да се добере до Теди... Големи глупости. Довчера се гушкаше със заето момиче, а сега го играе моралния стожер и предаден бил даже и не знам си какво.😅
Жоро и ангелите му бяха прави да изкоментират, че им е неприятно да ги наказват пак заради някой друг. Кирил обаче използва момента да си покаже за пореден път простотията. Взе да драматизира излишно, от Тедка го е попил сигурно. Грозно обиждаше, естествено Ивчо не остана по-назад. Цялата им групичка се държи мега противно.
Живка отново лавира и манипулира. 😀Добре и се получава, ще видим до кога. Интересно ми е само Пламката дали ще го впримчи към тях. Според мен той ще стане неутрален по-скоро.
Стефан ни се чу, ни се видя днес. Вечната Швейцария.😁 За сметка на това Коце е на два фронта - ходи да проверява заточения, прави му мили очи и се връща  да докладва на Биг Боса - новия фермер. Хитрец си е той.😆
Не очаквам изненади при ратаите - Живка и Ралица/Ваня + Стефан и Георги или може би Пламен.🤔 Усещам, че дуела ще е женски, но ми се гледа мъжки.
Хубавото и положително нещо от днес - децата. Много мило ми стана, докато гледах кръщенето. Да са живи и здрави.😀

# 319
  • Мнения: 83
Някой защо не попита ревящата Геновева защо задържа бележката, а не я хвърли?

Може би мъжа и ще я пита и тя за това така реве😂😂😀

Ще я пита друг път. Най-много да й смени носа. Затова циври.
Няма жена, която да й пращат бележки, ако самата тя не е подала сигнали.

няма начин, Тя е носена на ръце! имам близки в Чикаго, та съм близо да ситуацията! ама сълза, че не е, не е...двамата "чужденци" влязоха с лъжа...движат в една компания, а не знаят, че са участници в едно предаване...ама тва друга тема.

# 320
  • Мнения: 219
Адски много, ама чак аЦки много раздуха работите Иван и Андрей. Донякъде е разбираемо, първо, нещата щяха да влязат в един коловоз, а не това е целта на предаването и второ знаят, че имат почва. Тя, Теодорка, си реве за щяло и нещяло, а пък затова няма да направи драма или Любо дето от трона си на морален стожер винаги е готов да изнесе лекция. И двамата така добре оправдаха усилията на продукцията да става шоу за зеителя. Аз затова винаги твърдя, че няма нагласени работи. Сценаристите могат да наклонят везните в една или в друга посока, но от участниците зависи как ще се развият нещата. И ако всички от продукцията, на които им се плаща специално да изготвят автопортрети, си свършат качествено работата, накрая от продукцията като дадат наклон както в днешната ситуация участниците ще реагират според очакванията и нещата ще се развият така както продукцията е искала . Без реално да са се наговаряли ти така ще направиш, ти иначе, ти това ще кажеш. Но резултата е един и същ.

# 321
  • Мнения: 2 089
Забравих да наплюя гласа зад кадър за “сложния за дешифриране код”, с ключ на еди коя си страница в Алманаха. Невероятно сложно, почти като четири нули или 1234 на телефоните.
Laughing Hands Thumbsup

# 322
  • На морето!
  • Мнения: 5 762
Беше много тъпо решение да гледаме ревовете на Теодора и телевизионното кръщене, вместо въпросите, задачите и реакциите след отпадането на Цвети.

# 323
  • INFJ
  • Мнения: 9 380
Забравих да пиша, че когато в промото Киро говори за падналия, който го ритат, мислих, че говори за Пламен, пък то било за Теодора... Аз не разбрах как тя беше падналата в тази ситуация, реално целият срам и всичкото сочене с пръст, го отнесе Пламен...?

# 324
  • Другата България
  • Мнения: 37 419
Абсолютно съм сигурна, че театрото на Теди и Урко започна още в епизод 1, когато и двамата останаха "силно изненадани", че се видяли и намерили в предаването, те не знаели, изобщо не знаели....още тогава го писахме това, още тогава аз изобщо не го повярвах. Цялата история около тях не мЕрише, тя смърди. Явно толкова са се вкарали У филма - и единия, и другия, че вероятно Урко я вижда "случайната позната" до него на финала. Нямам идея какво и дали им е обещавано от продукцията, по-скоро не, но театъра им определено не успя. Не знам за ФБ, но тук нагласите са очеизвадни.
Иванееееее, четѝ, ама много четѝ, и си води бележки, че догодина половината от нас няма да са тук да ти сочат простотиите.

Сега за Живка. Абсолютен фен ѝ ставам аз.
Ако има човек, който знае защо е там, и играе играта както се играе и трябва да се играе, то това е Живето.
Вече си мисля, че борбата за двете финални женски места ще е между Куин Марта, Ваня  и именно Живка.
Идеален стратег, усеща и улавя момента не на мига, а преди да е дошъл. Знае кога да провокира, знае как, знае докъде и колко. Умее да се владее, което е огромно предимство.

# 325
  • София
  • Мнения: 12 554
Искам Живка да я спечели тази "Ферма" и да престанат опосумите вече с безумните си кастове и нововъведения.
"Фермата" затова е ферма, за да влязат на гола поляна, да работят, да се грижат за животни, да строят. Какво ми ги вкарват с печки, легла и чудеса. Превърнаха го на Биг Брадър.

# 326
  • Мнения: 4 690
Здравейте, гледам Фермата не толкова внимателно и затова не съм се включвала.
Не можах да се въздържа обаче, толкова ли е слаб сезонът, та се нуждаят от раздухването на подобна дребна ситуация.
От цялата работа ми стана мъчно и жално за Пламен, че го подлагат на подобен линч и унижение. Аз се почувствах неудобно, че станах свидетел на тази сцена.
Отделно, че точно Иван, анонсирайки тези взаимоотношения ще предизвика немиуемо лавина от коментари, защото публиката ще направи паралел с личната му история.
Пламен винаги съм го намирала за уравновесен и трезвомислещ, но явно специфичната обстановка наистина силно влияе, защото залитна и то много глупаво, нито има чувства изгарящи, нито нищо, една симпатия и привличане, породени от затворената среда, можеше да си спести всичко това.
И идваме до Теодора, тя за мен се изложи най-много и дори да таях някакви симпатии към нея, те тотално се разсеяха. Една уравновесена и умна жена би реагирала по съвсем различен начин. И не говоря за получаването на бележката, вероятно и аз бих постъпила така - скривам я и забравям за нея. Обаче последвалите сълзи, словоизлияния бяха отново с цел да бъде съжалена, подкрепена и обградена, много правилно я прецени Живка. Една интелигентна жена нямаше да прави допълнително драми, щеше да го възприеме като дребна шега и да се издигне над събитията, смятам че по-добър изход бе да не се раздухва ситуацията.

Аз съм силно за Живка и много против епитети, използвани от Киро.

Много тъпо, че заради този драматизъм не видяхме викторината, много ги обичам въпросите и понякога научавам нови неща или ме карат да потърся допълнително информация.

# 327
  • Мнения: 2 870
Живка за пореден път не я харесах. Сравнвнието на Пламен с Данчо го намирам за обидно за Пламен.
Също разнасянето на кученцето ми идва в повече.
До днес исках от жените да си заминат по ред Лора и Теодора, сега предимство бих дала на плачещата дама.

# 328
  • Мнения: 224
И аз, въпреки умопомрачението си след днешния епизод, ще се включа.
Пълен смях, че Цвети избра да посочи именно Любо, човекът, който заяви по мои спомени, че нямало как едва ли не да я носи до финала и нея. (Все пак той се е натоварил с много участници, които да си пази, алелуя, да се свети името му Любово. Дори не знам за какъв фактор се приема, че да ръси такива смехории.) Сигурно Цвети се е почувствала доста кофти, гледайки този разговор навън. И интересно - напусна Фермата, а все още прави неприятни и неадекватни за мен неща. Жива и здрава да бъде и дано наистина успее да си запази хубавата емоция.

Кирил е много невъздържан и много пристрастен. И аз не разбрах къде, как и защо баш Теодора беше паднала, че да защитава нея. Тя просто за пореден път ревеше. На Кирил обидите стояха много нелепо. Дори не разбирам с какво групата на персони нон грата го заслужи. По тоя повод и преподобният Любо ме изуми с простотия. Как завъртя нещата така, че той да се окаже в центъра на случката. Той бил ги подкокоросвал?! Потрес. Много нелепи идеи му идват как да играе играта, защото нацели уж удачен момент да се центрира в историята и да поразкаже за своите премеждия. И междувременно да вмъкне изказванията за семейството, морала и достойнството. Не се получи, Любо, не се получи..

Бележката.. Боже, тая бележка. Живка го каза много ясно, когато Ивайло със супер смешен апломб изгори листчето - "Голям праз!"
На Теодора реакцията и за мен подсказва по-скоро нейните демони, които вероятно не е могла да изконтролира. Пламен е хубав мъж и по-скоро приемам за възможно тя да е позволила да се скъси дистанцията. Пламен и аз все още го харесвам, въпреки че баш на Теодора хвърлил око.
Позицията на Живка отново отговаря на моя прочит на ситуацията. Директна, смела и умна жена. Не смятам, че нейното с Пламен е чиста стратегия за увеличение на лагера, защото той отдавна нея си я защитава. Но с един куршум - два заека.

Последна редакция: вт, 09 ное 2021, 00:05 от Mysterious_Former

# 329
  • Мнения: 3 073
Ако някоя от Лора и Теодора искам първо Лора. С нищо не ми грабна това момиче. Освен да злораства към 4ката и да бъде гръб на " фашливата цивреща Теодора" нищо друго не съм я видяла. Стой там само да не я извикат на арената, но и нейното време ще дойде и там ще има сълзи. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт