Бременна съм а бебо е само 3 мм.

  • 4 046
  • 104
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 227
Спокойствие, пълноценна храна, много почивка, фолиева киселина и най- вече никакви нерви.
Успех  Hug  bouquet

# 16
  • Мнения: 393
Честито, мила!   bouquet Дано всичко бъде нормално и да няма никакви усложнения!  Hug

Най-вече наблягай на почивката, добрата и витаминозна храна, НИКАКВИ НЕРВИ, само положителни емоции и многоооооооооо глезене!  Mr. Green

# 17
  • Мнения: 178
Честито иот мен!! Heart Eyes Преди всичко трябва да се храниш добре,може и да си вземеш фолацид до края на 3 м. и не забравяй и хляб да папкаш...Желая ти безпроблемна бременност ..и да се похвалиш до година с едно/или две/ сладко/и/ бебче/та/ Peace

# 18
  • Мнения: 36
Честито и от мен  Grinning

Момичетата са написали почти всичко........да не вдигаш тежко, да не се преуморяваш, да се храниш редовно и пълноценно, да не си нагряваш коремчето и кръста, и да избягваш прекалено "груб" секс, ако още не си почнала приема на фолиева киселина, вече е време Simple Smile

Пожелавам ти лека бременност и кажи само на когото ти си искаш .... всеки иска да знае, на мен позната ми се разсърди, че не съм и казала, но като дойде нейния ред, тя сащо не каза  Laughing

# 19
  • Мнения: 6 461
честито  bouquet
Да се пазиш много Peace

# 20
  • Мнения: 1 104
ЧЕСТИТО!
Лека бременност, много късмет и да се пазиш!

# 21
 Честито и от мен! HugСега много трябва да се пазиш, да не настиваш и да ядеш плодчета,зеленчуци абе квото ти се яде...е не да се тъпчеш, разбира се. Почивай си, поспивай си, взимай фолиева киселина,(аз я пиех до 12 седмица включително), не чисти с прахосмукачка и се поглезвай, сега ти е паднало. Желая ти лека и хубава бременност!!!  bouquet

# 22
  • гр.София-Красна поляна
  • Мнения: 325
Честито, мила!   bouquet Дано всичко бъде нормално и да няма никакви усложнения!  Hug

Най-вече наблягай на почивката, добрата и витаминозна храна, НИКАКВИ НЕРВИ, само положителни емоции и многоооооооооо глезене!  Mr. Green

Честито и от мен.  bouquet

# 23
  • Мнения: 7 723
Е, колко пъти?
Честито!
 Стискам палци всичко да е наред
              newsm10 newsm10 newsm10

# 24
  • в центъра
  • Мнения: 445
Честито!!!   bouquet
Не могат да се дават съвети - прави каквото ти е кеф, както ти се чустваш добре. Само не се притеснявай - природата си знае работата! Бъди настроена позитивно и всичко ще ОК!

# 25
  • Мнения: 6 618
Честито!  bouquet

# 26
  • Мнения: 658
Честито и от мен Hug
Най-важното е да не се притесняваш, да не се натоварваш много-много психически и физически... другото е Божа работа. Пожелавам ти едно усмихнато бебче август догодина Simple Smile

# 27
  • Анкх-Морпорк
  • Мнения: 3 476
А така... Доктора казал да не казваш, а ти го пишеш в Интернет  Mr. Green

Шегувам се де, честито и лека бременност!

# 28
ЧЕСТИTO: ЖЕЛАЯ ТИ ЛЕКА БРЕМЕННОСТ И ДАНО ВСИЧКО ДА Е НАРЕД: бЪДИ ЩАСТЛИВА И СЕ РАДВАЙ   bouquet

# 29
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Вземи си болнични и си стой пред телевизора. Не рискувай да се преуморяваш с работа или с чистене. Никакви горещи вани и душове.

Общи условия

Активация на акаунт