От САЩ до България – превоз и закупуване на поръчките ни – 2

  • 15 783
  • 135
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 68 636
Тоест, за над месец...

# 91
  • Sofia
  • Мнения: 15 552
Тоест, за над месец...

Моята поръчка чрез uShoppr от САЩ също пътува горе-долу толкова. Пристигнала е в склада им в края на февруари, а получих мейл, че е в София, точно на 1 април.
Но за мен това не е никакъв проблем – съвсем нормални са тези срокове за доставка.

# 92
  • Мнения: 68 636
Трудно ми е да го повярвам.

# 93
  • Sofia
  • Мнения: 15 552
Аз казвам какво стана с моята пратка. Ти, ако искаш, вярвай. Simple Smile

# 94
  • Sofia
  • Мнения: 9 714
Тоест, за над месец...

Да, малко над месец. Имах предвид, че не става бързо, така че ми беше ок. Определено е приятно да може да се поръчва от Америка, ще повторя.

# 95
  • Мнения: 164
Четох, четох, не се ориентирах.
Интересува ме кой доставчик е най-евтин от САЩ, че и без друго излиза солено. За стока вероятно под $50, компактна, няколко грама (под 1 кг).
Или да може да наддава или аз да мога да посоча адрес в САЩ.

# 96
  • София
  • Мнения: 9 918
Или да може да наддава или аз да мога да посоча адрес в САЩ.
коой да наддава??

ps; аз вече преди да поръчам нещо от САЩ или Китай... проверявам в европейските Ибей... обикновено го има на същата цена, най-много доставката да е по-скъпа и си спестявам месец и нещо главоболия с превозвачи, мита и прочее...
Али-то вече дава да се плаща директно (поне за  под 150лв...) и ги взимаш от пощата или куриер, говорим за склад в Китай.

# 97
  • Sofia
  • Мнения: 15 552
Кое сте чели и не сте се ориентирали?! На първа страница е посочена всичката възможна информация (в детайли). Евентуално да има някоя малка промяна в тарифата на даден превозвач, но за това може да проверите в сайта им. Работа за 2-3 мин.

# 98
  • Мнения: 68 636
Наддавайте си вие, после дайте адреса на избрания от вас превозвач. Стоката ще се достави там, превозвачът ще ви я докара до България. Така не става ли?

Друг вариант звъните на избран от вас превозвач, питате той може ли да наддава. Съмнява ме, защото до колко да наддава..това само вие си знаете. Но не пречи да прозвъните и питате.
Отнема 5 минути разговора.

Темата е само 7 странички. Препоръчвам и в предната да надникнете.

# 99
  • Мнения: 164
Кое сте чели и не сте се ориентирали?! На първа страница е посочена всичката възможна информация (в детайли).

Вероятно тъкмо детайлите не ми позволяват нееднозначно да сравня. Различни стойности, проценти и накрая като се тегли чертата не става ясно кой доставчик е най-евтин? В предишната тема беше назован "изгоден".

Наддавайте си вие, после дайте адреса на избрания от вас превозвач.

Нямам опция за наддаване.

За другия коментар - стоката я няма на други сайтове.

Shopr.bg не работи, GGBG не наддават.

ПП: Писах току що на uShoppr ...  Позвъниха ми, бяха много подробни. Въведох техния адрес, ще платя стоката си, а после с наложен платеж ще пристигне до адресът ми в България. Трябва само своевременно да препратя на пощата им две писма - за поръчката и за проследяващия код.

Последна редакция: вт, 27 дек 2022, 14:32 от animsaj

# 100
  • Мнения: 68 636
Аз ползвах ushoppr..писала съм в старата тема, всичко бе точно и прозрачно, и бързо. Пак бих ги ползвала.

Преди него ползвах ggbg.

 Като цена еднакво излиза с минимални разлики. Но то не се избира само по цената, според мен, а и по др.показатели.

 Аз избирах по бързина и лесна комуникация. По тези показатели ushoppr печели. При тях ползвах услугата те да купят вместо мен нещото от walmart, защото на мен не ми позволи с бълг.карта да платя директно.

Както казах, пак бих ги избрала, защото отговарят веднага, вдигат веднага, за 20 дена дойде при мен нещото.

# 101
  • Мнения: 175
Момичета, отдавна не е писано тук, попрочетох темата, но колко е актуална информацията…
Накратко - харесах нещо от wolford.com, които доставят само до Щатите и Канада.
Коя фирма препоръчвате и как да процедирам?

# 102
  • Мнения: 5 248
Момичета, отдавна не е писано тук, попрочетох темата, но колко е актуална информацията
Актуална е информацията.

# 103
  • Мнения: 312
ushoppr вече над 2 месеца ми мотаят поръчката (платена е в сайта им на 14.03).

В интерес на истината като им пращам имейли отговарят веднага.

Ама си е неприятно.

Това ми е втората поръчка с тях - първата пристигна за месец и половина, както и очаквах.

Жалко - правеха впечатление на надежни и професионални.

# 104
  • Мнения: 312
ushoppr не отговарят на позвънявания и на имейли

Явно ще пия студена вода

Общи условия

Активация на акаунт