90 Day Fiancé / 90 дни до сватбата Тема XIІ

  • 23 036
  • 743
  •   1
Отговори

Анкета

Коя е любимата ви двойка от трети сезон на "90 дни: По другия начин(Наобратно)"?

Опции:

* Гласуването приключено: чт, 09 дек 2021, 12:19
* Може да изберете максимум 2 опции.

# 30
  • Мнения: 10 729
Ами това?

# 31
  • Мнения: 36 196
А, този го знаем, защото снимките циркулират отдавна Wink

# 32
  • Мнения: 10 729
Ами този?



Полската фамилия ме обърка...

# 33
  • Sofia
  • Мнения: 26 188
Дейвид на Ани

# 34
  • Мнения: 8 507
Ок,ще ни кажете ли имената?

# 35
  • Мнения: 36 196
Ед (безвратият Ед) и Дейвид Тоборовски (Дейвид на Ани) Simple Smile

# 36
  • Мнения: 10 729
Ами тази пухкавелка?

# 37
  • Мнения: 36 196
Между другото, доста от тези стари снимки ги има в галериите в блога. Мислех да пусна нова галерия, но не знам дали ще събера достатъчно снимки, които не съм слагала преди

# 38
  • Мнения: 10 729
Да, и аз ги гледах преди време.

Тази ми е ТОП



Пластичната хирургия си е казала думата...

# 39
  • Мнения: 36 196
Сега, ако кажеш, че външният вид на Дарси и Стейси се е подобрил след интервенциите, ще си помисля, че имаш странен вкус…
Между другото, в Реддит има слух, че Джеси работи като ескорт и затова обича да го дават по телевизията - за да си прави реклама.

# 40
  • Мнения: 10 729
Това за Дарси го казах в подигравателния смисъл. Както някои хора казват "природата се е изказала", така в случая.. "пластичната хирургия си е казала думата", демек, че се е съсипала.
Иначе ето сайт с въпросните стари фотоси

# 41
  • Мнения: 36 196
Аз съм убедена, че ако те не бяха правили нищо и просто внимаваха за теглото си (за да не станат като майка им), сега щяха да изглеждат супер.
Една реклама на предстоящ епизод - може пък да се оженят най-после , щом астрологът разреши Joy

https://youtu.be/gfndDK51APQ

# 42
  • Мнения: 8 507
Ами тази пухкавелка?


Това не е ли мацката с онзи от Тунис или Мароко. 23 години им беше разликата.Забравих им имената.Тя с червена коса

# 43
# 44
  • Мнения: 10 729
Една реклама на предстоящ епизод - може пък да се оженят най-после , щом астрологът разреши Joy
https://youtu.be/gfndDK51APQ
Ау, този Сумит е погрознял, остарял, и така зализан ... е пълен ужас. Да му имам причесчицата...

Общи условия

Активация на акаунт