Влизане в Abv.bg от чужбина?

  • 6 990
  • 52
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 949
Аз със сигурност не бих.

# 46
  • Мнения: 5 820
Със сигурност и аз не бих добавила телефонен номер. Може да започнат атака към телефона ми или да го хакнат. Затова ме е страх да добавям телефонен номер някъде.

# 47
  • Мнения: 8 796
а като си позвате пощата на мобилния телефон, те ви го знаят и без това.

# 48
  • Sofia
  • Мнения: 148
а като си позвате пощата на мобилния телефон, те ви го знаят и без това.
Това не го знаех. Благодаря че ме светна.

# 49
  • Мнения: 920
В моите две абв пощи също се правят опити за влизане.
Най-вероятно са хакнати сайтовете, в които са правени регистрации и така цялата информация за пощите на потребителите става видима за хакерите. А IP адресите са различни, защото използват програми, чрез които скриват реалното и показват някакво фалшиво IP.
Паролата ми е много дълга и сложна, но въпреки това има и успешни влизания.
Преминавам към gmail и спирам да използвам abv. 😏

# 50
  • Sofia
  • Мнения: 148
В моите две абв пощи също се правят опити за влизане.
Най-вероятно са хакнати сайтовете, в които са правени регистрации и така цялата информация за пощите на потребителите става видима за хакерите. А IP адресите са различни, защото използват програми, чрез които скриват реалното и показват някакво фалшиво IP.
Паролата ми е много дълга и сложна, но въпреки това има и успешни влизания.
Преминавам към gmail и спирам да използвам abv. 😏
И аз имам две абв пощи. Забавното е че в едната има опити за влизане. Както вие сам казахте от различни уж държави. В другата абв поща такъв проблем нямам.

# 51
  • Мнения: 8 796
защо да са хакери, може да е някой, със същия идентификатор, но в gbg.bg например, невидял, писал си паролата, не може да влезе...
пример:
sonia@abv.bg, sonia@gbg.bg

# 52
  • Sofia
  • Мнения: 148
защо да са хакери, може да е някой, със същия идентификатор, но в gbg.bg например, невидял, писал си паролата, не може да влезе...
пример:
sonia@abv.bg, sonia@gbg.bg
И това също е опция по принцип. Обаче единият ми имейл е с доста странно име / направих си го като бях на 12-13 предполагам нормално /. И едва ли някой би избрал подобно име. За втория вече името е по как да кажа читаво. И там по скоро е трябвало да има опити. Но вече не знам и аз. Има моменти по 3-4 дни където нищо не става. Обаче има дни по 3 грешни опита един след друг.

Общи условия

Активация на акаунт