Отговори
# 60
  • София, в полите на Витоша
  • Мнения: 946
Момичета, може би не сте видяли темата, но моля ви да се присъедините към тази наша инициатива, за да няма повече  такива съобщения,

Дете с крайна степен на недохранване почина



Написахме тази ПЕТИЦИЯ!

# 61
  • София
  • Мнения: 676
      Добро утро   food010

  Ем4о, честит ти рожденик, на патерички  nbirthday. Бъдете заедно до дълбоки старини и все така влюбени и сплотени.
  MariaYo, все така Монето да ви зарежда с положителни емоции  newsm03. За мерките има на кого да прилича  smile3521. Другия път ще го вземеш кормуването. Пък и те трябва още парички да вземат от теб, нали идва Коледа  newsm08
   Наде, честито на сестричката ти, със закъснение  newsm59. Доста сме в отбора на скорпиончетата. В случая, както си я забравила, нали занеш какво се казва "Да я забрави злото"  newsm10. Надявам се да имаш свободно време и идвайки в София да се видим. Обади се  newsm10
  shoshi, за коледни подаръчета не съм измислила нищо. Макар, че скоро купих за Алекс пияно със животинки и допълнителни клавиши с определено музика. Има доста екстри по него. Та за коледа може би ще е нещо дребно, като някоя количка. За таткото знам какво иска-ново телефонче, та ще видим.
  мама Рали, нямам момиченце, но познатите ми сложиха обички за своите дъщерички на Благовещение. Дечицата им бяха около 1 годинка. Така, че не е рано  Peace

  За коледното парти - предлагам дата 10 или 17 Декември. Падат се недели, та да може и работещите в събота да дойдат. Часът е хубаво да бъде преди обяд,към 10,30 или към 17, за да са поспинкали дечицата ни. Дайте своите мнения.
 Мамите, които се вижда с други, които не пишат редовно тук, нека има кажат.
 За подаръци - хубаво е да си разменяме пак, но цената им да е между 8-10 лв.

# 62
  • Мнения: 371
Добро утро и от мен!
Ех,Наде и Дори мерси за подкрепата за невзетия изпит.То е ясно че парички още искат от мен ама нямам идея как трябва да караш,за да не си уязвим.Това надявам се ще разбера до другото явяване щото този път успяха да ме спекат ама карай.

Ох,тая ДТК-4 прием много гадана работа бе или аз съм забравила предните приеми как беше.Снощи и направих компрес,а днес като го махнах направо се изплзаших от реакцията-доста голяма област е зачервена.Да се надяваме че това е добър знак.Засега нямаме висока температура ама е много кисела,а снощи заспа мигновено и спинка 11ч.Абе ваксини-уж за добро ги слагаме.

Аз отдавна не следя редовно форума,но явно много априлски мами работят вече,защото няма  много,много активност.

По повод партито мисля че е по-добре да е сутринта в 10.30,защото иначе всяко детенце различно спи след обед-като пример Мона заспива в 16 и става в 17.15 напоследък LaughingА затова дали да е на 10 или 17 нямам претенции.С нетърпение чакам развитие на нещата и да си организираме веселбата.

Целувки и приятен ден

# 63
  • София
  • Мнения: 2 019
Привет и от мен!
Много се радвам, че вече има определени дати за купона. Аз нямам претенции нито към датата, нито към часа. Мога да предложа един клуб, който е близо до нас , не е лош. Казва се "Пепеляшка". В блок е, на първия етаж, 3 от стаите са за децата, а 4-тата е обособена за родители. Плаща се по 6,5 на дете, като включва сандвич, сокче и какичка, която ги рисува (това ми казаха по повод детско парти за РД). Вместо сандвича можем да искаме още една какичка, за да станат поне две ида могат да гледат децата, а ние да се видим на спокойствие.
MariaYo, не се ядосвай. И аз си взех кормуването от втория път. Всичко е нагласено. Инструкторите си плащат на изпитващите да им пуснат групата и им трябват парички. Да не говорим, че моя инструктор през цялото време докато ме учеше ми е натискал съединителя и аз си мислех, че карам много добре и като се явих на изпита направо се отчаях от себе си.
Рали, аз още не съм й пробила ушите на Мартина, но племеничката ми като навърши годинка се сдоби с обички.
Наде, я кажи каква е тенденцията за отпред - със или без бретон? Дано да имаш време да се видим, като идваш в София.

# 64
  • София
  • Мнения: 676
    Разгледах линка, който shoshi е дала за детските кътове. Спрях се на следните:
 "Бъни"; "Двете феи", "Моето гардже" и "Патета".
  Съответно "Двете феи" отпада, защото нямат свободна дата.
  За "Моето гардже" има свободни дати, например 10.12.06. За 2 часа се плаща 5 лв на дете и ако са повече от 7 влиза и сокче. Ще ми изпратят e-mail за другите цени. Родителите могат и на място да поръчват.
  За "Патета" е 4 лв на дете за 2 часа и какичка. Сокче, парче пища и снакс е 3,20лв на дете. Само, че са свободни следобедните часове за 10.12.06 и 17.12.06
  shoshi, инфото ти изглежда приемливо Peace. За колко часа се наема помещението newsm78.Имат ли сайт. Били дала точни кординати.

Последна редакция: чт, 16 ное 2006, 14:32 от Dori

# 65
  • Мнения: 648
Наде, я кажи каква е тенденцията за отпред - със или без бретон? Дано да имаш време да се видим, като идваш в София.

Шоши, в момента са много актуални асиметричните бретони-дълго, късо и най- късо в края, разбира се съобразно формата на лицето Peace
И аз ще се радвам, ако има възможност да се видим, принципно ще пътуваме вечерта, целия ден сме в НДК и после пак обратно, ще сме целия випуск Crazy

# 66
  • Мнения: 50
Честит рожден ден на Милка-Михаела.Много усмивки и щастливи мигове  bouquet

# 67
  • София
  • Мнения: 676
     Честит Рожден Ден на Milka-Mihaela!  newsm59

  Бъди жизнена, обичана и любяща майка и съпруга, само положителни емоции да ти се случват!  baloni Flowers Sunflower

# 68
много благодаря на всички за пожеланията ви newsm03за съжаление мога да ви почерпя само виртуално newsm38.надявам се пожеланията ви наистина да се сбъднат.  love001много целувки от нас  и ви пожелавам на всички много здраве,любов и щастливи мигове с вашите малки слънчица.

# 69
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Милка-Михаела, честит Рожден Ден и от нас!
Бъди здрава и много обичана Simple Smile Simple Smile
Наздраве!

# 70
  • София
  • Мнения: 2 019
Eee как не се включих малко по-рано.
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА МИЛКА-МИХАЕЛА! на патерица
Много здраве, щастие и късмет!  bouquet

# 71
  • София
  • Мнения: 676
   Честит празник на християнското семейство!   txtloves

  Нека в семействата ви царува любов, разбирателство, много детка глъч и Бог бъде с вас!  family  1dating

# 72
  • Мнения: 97
Честит празник и от нас!!!

Много се радвам за идеята да си имаме и тази година коледно тържество - сега определено децата ни ще могат да си поиграят и да им бъде забавно заедно, а пък ние да се видим и поприказваме.  Hug

Дори, поздравления за инициативата ти да проучиш нещата. Аз също мога да отида до две клубчета в кв. Стрелбище и да попитам на място и да разгледам условията. Добре ще бъде да се уточни ориентировъчно колко дечица ще се съберат, че наистина повечето клубчета са малки. Нас датата ни устройва, само че ако е след обяд няма да може да дойдем, че тогава спи. Добре е и това да уточним кое време че бъде удобно за повечето дечица?

Поздрави и целувки от нас Heart Eyes

# 73
  • Мнения: 648
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=78456
 
Момичета, ето обещани снимки Hug

# 74
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Здравейте от доста отдавна не съм писала ,но ще ме извините.
Честито на всички празнуващи.
Емо беше доста болен вдигна Т, хрема ,кашлица.Резултата е болна майка и последния кучешки зъб.
 Наде много сте хубави но се чудя тоя ТВ на много удобно място сте й го сложели на Али,сигурно доста сменя програмите.Ние както имаме маса пред него (нарочно сложена) пак се качва в/у масата и си играе с него.

Общи условия

Активация на акаунт