Отговори
# 45
  • Мнения: 3 447
Хахаха, Еми, много сладко  Joy Joy Joy И снимките са много готини (като изключим факта, че развращавате детето с кръчми и бири  Wink) Къде е тая къща с готиния двор, ваша ли си е?

# 46
  • Мнения: 648
  Честито на Дори и Бубенце, със закъснение  bouquet
Желая ви здраве, щастие и много радости Hug

http://nickolovi.net/gallery/albums/userpics/10002/normal_IMG_5309.JPG, ето тази много ме накефи, направо си е репортажна снимка, Еми, страхотни са всички Heart Eyes

Вчера се гласях, снимах и апарата се развали, незнам дали помните, но го бях изпускала на земята веднъж и  Rolling Eyes Живот и здраве обещала съм снимки, ще пусна Peace Още повече, че с такъв мерак сме си избирали всичко Heart Eyes

Хубав почивен ден Flutter

# 47
  • Мнения: 3 447
Момичета, измислили ли сте вече коледни подаръци? Трябва да кажа на бабите какви подаръци да вземат на Кико, а нищо не се сещам  newsm78

# 48
  • София
  • Мнения: 2 019
Emi_jamie, ама Лили много добре владее китайския Grinning
Наде, скоро да се отчетеш със снимки.
Дона, аз съм измислила подаръците, но са предимно играчки и за вас няма да станат.

# 49
  • София
  • Мнения: 3 271
Здравейте момичета,

Вчера закарах Лазар при баба му в Банско и съм много зле. Аз на 15.11 тръгвам на работа - назначиха ме най - накрая. Чувствам се ужасно и само  newsm45. Баба му ще го погледа до края на месеца и от 01.12 ще го пратя на ясла - тази в която ходи Емо на Ваня, ще са колеги  Wink. Всичко добре, но се чувствам много зле - като че ли съм извършила предателство спрямо детето си, че съм го изоставила и го пращам други хора да ми го гледат smile3518 Weary. Незнам как ще се справя  newsm12.

Вие как се справихте с този момент (и)? Страдахте ли или само аз....цивря?

Извинете ме, че започвам деня така, но като споделя с вас и ми става малко по - леко newsm03, лек ден на всички ви  newsm51 newsm51 newsm51

# 50
  • Мнения: 179
Здравейте! Simple Smile
Най-накрая да се разпиша и аз в новата тема! Покрай почването ми на "училище" се оказа, че трябва се чете повечко отколкото си мислех в началото, та напоследък нямам много време за форума.
Иначе при нас сега на дневен ред са кътниците - трите избиха, та остава още 1 и по този повод Гери е малко кисела, особено когато времето не става за продължителни разходки. Вече доста бърбори и се оптва да повтори почти всяка дума, но обикновено пропуска първата буква, или ако думата е по-дълга и цяла сричка, но важнтото е, че се разбираме Grinning
За коледното парти и аз не мога да дам идея за детски клуб за съжаление, защото само в Патиланци съм била Confused
Жужка, представям си какво ти е  Hug, аз досега никога не съм оставяла Гери и вероятно и на мен би ми било много тежко! Но все пак това е само временно и скоро пак ще си го вземеш. Пожеллавам ти дни, в които сте разделени да минат колкото може по - бързо! Simple Smile
А тази ясла къде се намира и има ли някакви специални изискания за записване там? Питам защото и аз искам да дам Гери от февруари или март, но не съм сигурна дали ще я вземат преди септември в яслата, в която съм подала молба.
Добре дошла на мама Рали!  bouquet Децата ни са родени на една дата Simple Smile

Честит Рожден ден на Дори и Бубенце!
Пожелавам ви много щастите и светли моменти с любимите ви хора!


# 51
  • София
  • Мнения: 3 271
Бъжева,

Яслата е частна, намира се на Лъвов мост, няма специални изисквания за записване Hug

# 52
  • София
  • Мнения: 2 019
Момичета, току що се прибирам от концерта на Earth,Wind end Fire и съм в превъзходно настроение, голям купон беше, супер си изкарахме. Освен това съм много доволна, че Мартина за втори път е заспала без мен, голям напредък.
Жужка, разбира се, че ще се чувстваш ужасно, нормално е. Предполагам, че след първия месец ще претръпнеш. Като те завърти работата... Важното е Лазарчо да свикне с яслата, че и на него сигурно ще му е терсене в началото. Успех и на двамата! Hug
Бъжева, скоро да се похвалиш с първите шестици. Peace

# 53
  • София
  • Мнения: 6 743
Честит Рожден Ден на Рай_уно
Да си здрава, много щастлива и обичана!Весел празник и НАЗДРАВЕ! Hug
Момичета, чета ви най-редовно и ви се радвам, разгледах и снимките - страхотни са децата.Жужка, все няког идва и момента в който трябва да тръгнем на работа и да ги оставим на някого или на ясла.Аз все още не си представям този момент, но сигурно скоро ще ми се наложи  Sad .
Бъжева, завиждам ти благородно, че пак си ученичка  Blush
Забелязвам, че прогреса в говорененто е доста по-голям при момиченцата, но явно е нормално.Влади все още си говори на негов си език и само някои думи му разбирам  Laughing
Шоши, завиждам ти за концерта  Hug Ние искахме да ходим на театръ и се оказа, че в "Сълза и смях" до края на годината няма свободни билети Sad
Наде, как е майка ти?
Доне, вашите снимки винаги ми радват окото!А ти си като ученичка с плитки  Grinning
Извинете ме, че не обхванах всички с постинга си, но след обяд ще се поправя, защото сега малкия стои на вратата като кученце и си държи шапката и обувките  Joy
Лек ден момичета   bouquet

# 54
  • София
  • Мнения: 676
         Честит Рожден Ден на Rai_uno!

  Бъди жизнена, обичана и грижовна мама и съпруга, с много професионални успехи!  newsm59

  Момичета, благодаря ви за топлите пожелания  newsm51. Приемете, със закъснение, почерпката ми  cheers cook  cook. Уикенда имах гости, а вчера ни се скапа Windows-а. Затова не съм писала.

  emi_jamie, много готини са снимките и клипчето  newsm10 . В хубаво местенце сте били отседнали лятото  Peace
 мама Рали и Свилена, добре дошли  smile3525. Честичко да се включваш  Hug
 jujka, не се обвинявай. Аз също плачех, когато Алекс ходеше на ясла. Особено, като чуех него. С времето ще свикнеш  newsm03
  Наде, навреме си ни честитила рождения ден  smile3521
  shoshi, радвам се, че си релаксирала по твоему  dancing. По-честичко да имаш тази възможност  fingerscrossed
  Дамаянти, как върви ремонта  newsm78. акаме снимки  от вашият дом  photo

  Днес, в съседния блок, откриха детски кът. Само, че е малък и не знам дали ще ни събере за коледното парти. Ходихме на откриването, но Алекс беше кисел, защото му се спинкаше и не се задържахме.

# 55
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Добро утро!!!
Имам повод да почерпя,моя мъж става на 30 год.

# 56
  • у дома с любимите си хора
  • Мнения: 859
Да ти е жив и здрав МЪЖО! bdbaloni

# 57
  • Мнения: 371
Здравейте,момичета!
Този постинг го пиша втори път и дано стигне до вас.
С удоволствие ще се присъединим към Коледното парти,а за впечатления можем да споделим че Бамби в Люлин е супер,но не съм сигурна дали ще има достатъчно място за всички.
Днес бяхме на консултация и госпожицата е вече 88см,а тежи 12.900кг.Сложихме ДТК-4 прием,но сега трябва да и следя температурата.По повод говоренето Моника отскоро си казва името "Мони".Най-голямото и постижение напоследък е "Къде си" като се обърна да търси едно нейно приятелче.Освен това "Ко паиш",което значи какво правиш,както и "Ко каеш",което значи какво казваш,а сега се сещам че казва и "Как си".Що се касае до телефоните е първа телефониска.Като звънне го чува от другата стая и ме информира Ало,ало,за да отида да вдигна.Това което ми направи впечатление беше една сутрин,когато отидох да и направя закуската и като се върнах ми каза Ало,ало и какво да видя на мобилния имам пропуснато обаждане.Изобщо желанието и да проговори е голямо,така че на мен ми остава само да се постарая да я разбирам,тъй като с жестове не показва каквото иска.
За катеренето мога да кажа че сме напред с материала,но това си го знаете.Все така импулсивна и емоционална го раздава,но напоследък ми прави някои сцени,които не са за хвалба.В момента търся начин да и помогна,за да не се ядосва от всяко нещо,което се различава от нейното мнение.
Щях да забравя да ви споделя че в понеделник на кормуването ме скъсаха и както се очертава чак догодина може да ме огрее взимането на книжка ама здраве да е.
Целувки от нас.
Доскоро

# 58
  • Мнения: 648
    Здравейте, момичета Heart Eyes
По нощите ми се отваря малко временце да надзърна у нета, че и да понапиша нещо Rolling Eyes

Днес така се подмаих, че забравих, че сестричката ми е рожденничка Embarassed, като се чух с мама и се сетих ooooh! Истината е, че още се адаптирам с промяната- излизам преди обяд, имаме лекции, после работим или върху манекени, или върху клиенти, на Ванко майка му е поела голяма част от грижите по Али и домакинската работа..............не бях се гласила така системно, от както напуснах телевизията, срещам се с хора, общувам Crazy

Жужка, нормални са ти чуствата покрай оставянето детето на ясла, колкото и да се настройвам психически, живот и здраве, ако Александра не се адаптира лесно и аз ще се измъчвам Tired

Бъжева, със сигурност и ти си доста натоварена, но май покрай теб и Гери доста напредва с материала Heart Eyes

Шоши, напълно споделям радостта ти от постиженията на Марти да заспива без теб, защото и при нас това си е напредък Hug

Доне, направо ми постави въпроси с тия коледни подаръци Thinking И без туй отдавна съм в размисъл какво ще я  радва като играчка, при условие, че предпочита всичко , което не е играчка, о да последно й купихме малко автомобилче, щото забелязах интереса й Crazy

Дамаянти, благодаря ти, мама се лекува, постоянно се чуваме, молим се всичко да остане зад нас Praynig
Влади е оформил много сладки бузки, виждам от аватара ти Heart Eyes

Дори, блазе ви за детския кът Hug

Миме, догодина с книжка  bouquet

ЕМ4О, да ти е жив и здрав любимия  bouquet

Преди да ви пожелая всичко най-, нека ви светна, че тенденциите поне в Европа са косите да бъдат не по- дълги от "до 10 см, под раменете", повече, означавало, цитирам "непрофесионално отношение на фризьора" Crazy
Сетих се още нещо, живот и здраве на 10 декември вероятно ще съм на семинар в НДК Flutter
Цун

# 59
  • Мнения: 186
Благодаря за посрещането!!! Hug
ЕМ4О  newsm59 на мъжа ти!!!
Тази седмица няма да съм често във форума, защото имам да уча за изпит.
Обещавам следващата да се включвам редовно.

Относно подаръците за Коледа - вече почти съм ги измислила - баткото си пожела парфюм от Avon, а за малката ще взема от найлоновите сглобяеми къщички. Все иска някъде да влиза - или под масата, или в шкафовете.

А вие, мамчета, пробили ли сте ушите на вашите деца? Дали са вече достатъчно големи за това?

Общи условия

Активация на акаунт