Отговори
# 30
  • Мнения: 648
   Здравейте  bouquet
Чета и ви се радвам.........за постиженията на децата, за уменията им, за радостите ни покрай тях Heart Eyes Дългото неписане в темата си даде отражение и се радваме на пълен отчет Hug
Донето е дала чудесен пример със снимките, хайде всички да пуснем нови снимки на дечицата  Heart Eyes
Дона, големи бонбони сте с Кико. Непременно трябва да запозная Мартина с него. Grinning
Шоши, много си права, много са хубави и двамата, а Кико с туй моторджийско яке Party Благородно ви завиждам, че може да си се срещате и запознавате Blush

Отдавна не съм се включвала, но  от миналата сряда сме си в нашия дом- усещането е неповторимо, явно случихме и на матрак, не помня от кога не съм спинкала тъй Flutter, кошарката на Али е съвсем до спалнята, без решетка, по този начин също се печели място и не се бутаме тримата като кечисти Crazy Пожелавам усещането на всички, които им предстои да си свият свое гнезденце Heart Eyes
Днес Али за първи път си използва по предназначение гърнето Peace Миличката все повече време е с майката на Ванко, тъй като ние в училището вече приемаме и клиенти Whistling, всеки ден съм с нова прическа, отрязоха ми и асиметричен бретон, смятам и някой кичур да вмъкна Crazy Днес водих Али в училището и беше много впечатлена и от колегите и от куклите-манекени Peace Всичко разбира, но не говори особено Crazy,ако не смятаме класическите "маму", "мамо","мабу", "бабу" и сладки звуци на животинки Heart Eyes

Целувки  bouquet

# 31
  • София
  • Мнения: 2 019
Добро утро!
Намерих един сайт, в който са изброени повечето детски клубчета. http://www.deteto.info/pages/HIDDENFRAMES.HTML?frame=http://www. … o/pages/igri.html
 Ако някой има предпочитания за място да казва и да започваме да звъниме. Не знам само как ще разберат всички, че много малко хора се включват в темата.
Наде, честито! Все така да се чувстваш в новото жилище! Уюта и любовта никога да не напускат дома ви! Дай снимки с новите прически.

# 32
  • Мнения: 3 447
Мацки, благодаря за хубавите думи   Hug Чакам снимки и от вас, децата сигурно страшно са пораснали  Heart Eyes
Наде, честит ви нов дом, с радост и любов да го напълните   bouquet
Хубав и слънчев ден  Hug

# 33
  • у дома с любимите си хора
  • Мнения: 859
Наде, честит ви нов дом, с радост и любов да го напълните   bouquet
От нас също.
Dona, снимките наистина са прекрасни.

# 34
  • София
  • Мнения: 676
         Честит Имен Ден на всички празнуващи!

  Дълги години да чувате името си и от пра-внуци, любов и щастие в живота!

  Доне, много сте сладки на снимките (и иначе де). Кико е много готин и с таз чуплива и гъста коса  Peace. Добре сте се потрудили с таткото  Laughing
  Наде, поздравление за Али с гърнето   bouquet. Браво и на теб. Искам снимки на новата ти прическа и твоите творения  Hug. Само хубави неща ви се случват във вашия, нов дом  Hug. Ако може и него да надзърнем със снимков материал. Sorry, за любопитството.
 

# 35
  • София
  • Мнения: 2 003
Здравейте,
...
 Искам снимки на новата ти прическа и твоите творения  Hug. Само хубави неща ви се случват във вашия, нов дом  Hug. Ако може и него да надзърнем със снимков материал. Sorry, за любопитството.
И аз това казвам, Наде! Flutter  Flutter Flutter

А ето снимки от нас, но не са много актуални, а от лятото. Kолебаех се дали да ги покажа, защото има и компрометиращи, но ето че се реших:
ЦЪК!

# 36
  • Мнения: 186
Хей, здравейте, мами на априлчета!
Ние сме две априлки - аз и дъщеря ми Свилена. Пропуснах  да спомена и тати.
Свилена е родена на 22 април 2005.
Избърза с една седмица (трябваше да се роди на 28 април).
Роди се с тегло 3,300 кг и ръст 48 см. Роди се с  дълга коса и големи червени бузи.
Сега продължава да е с дълга коса и големи бузи. Има два зъба отгоре, четири зъба отдолу и четири кътника.
Тежи 10,500 кг.

# 37
  • София
  • Мнения: 6 743
Дори и Бубенце,
ЧЕСТИТ ВИ РОЖДЕН ДЕН!
Да сте живи и здрави, много щастливи и обичани!
Наздраве!

Ще ви чета и пиша утре , обещавам  Blush

# 38
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Дори и Бубенце,
Честит Рожден Ден!
Желая Ви прекрасно семейство, много хармония и щастие!
Бъдете живи и здрави!
Весел празник!


# 39
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Честит рожден ден Бубенце и Дори!!!
Желая ви много здраве,щастие и любов.

 

# 40
  • Мнения: 3 447
Дори и Бубенце, честит рожден ден!
Много обич, топлина и зимни радости ви пожелавам!

# 41
  • Мнения: 50
Честит рожден ден на Дори и Бубенце  bouquet
Бъдете живи и здрави и много,много щастливи мигове newsm51 newsm59 newsm67

# 42
  • София
  • Мнения: 2 003
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ЕЛИ И ДОРИ!
ВСИЧО НАЙ-ХУБАВО ОТ МЕН ОТ ВСЕ СЪРЦЕ!


ДОБРЕ ДОШЛА, МАМА РАЛИ!  bouquet

# 43
  • София
  • Мнения: 2 019
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ДОРИ И БУБЕНЦЕ

Желая ви здраве, щастие, любов, късмет и парички! Весело изкарване на празника!

Добре дошли на мама Рали и Свилена!
Еmi_jamie, нещо не мога да ти отворя снимките.

# 44
  • София
  • Мнения: 2 003
Шоши, веднага се поправям и пускам качествен линк:
http://nickolovi.net/gallery/thumbnails.php?album=12

А ето тук малко да се посмеете:
http://emeto.multiply.com/video/item/3  Grinning Grinning Grinning

/За гледалите клипчето, да поясня:
Забранявахме на котето да влиза и все го гонехме и навиквахме. Обаче тогава много валеше навън и го приютихме...
Естествено Лили беше възмутена, че то е вътре и му се караше и го гонеше, перфектно имитирайки ни./

Последна редакция: сб, 11 ное 2006, 16:15 от emi_jamie

Общи условия

Активация на акаунт