Колко от вас са правили аборт по желание?

  • 19 750
  • 235
  •   1
Отговори
# 90
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Не съм, но ако случайно забременея пак- ще направя.

Воден дух, от любопитство питам, ти колко деца имаш?

# 91
  • Мнения: 109
Не съм правила и дано не се налага да избирам Peace

# 92
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
Правила съм, докато се чудех дали да го оставя или не, то започна да пада...... и така,
А ако влезем в схемата на мислене на воден дух, ще се окаже че и презевративите, са форма на убийство- още по- лошо, планирано при това 

# 93
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Правила съм по медицински показание-НЕ по желание и на този етап не бих направила.

# 94
  • на пистата
  • Мнения: 5 845
да, два пъти.

# 95
  • Мнения: 1 186
Опция 4-не съм правила и  никога няма да направя такова гадно нещо Peace.За де е станало бебе значи така е било писано и няма да го махна никога защото аз няма да бъда човека който решава и прекъсва вече започнат живот Peace .....ако се наложи по медицински причини да се махне бебето-тогава да,иначе никога няма да сторя такова нещо-ДЕцАТА СА НАЙ-ИСТИНСКОТО НЕЩО НА ТОЗИ СВЯТ!!!

# 96
  • Мнения: 3 423
Не съм.
Късмет ли съм имала?

# 97
  • София
  • Мнения: 18 679
Не съм и мисля, че не бих, но не мога да се закълна в това - животът е шарен и поднася изненади Rolling Eyes Дано никога да не ми се налага Praynig

# 98
  • Countryside
  • Мнения: 11 631
не съм и мисля , че не бих, освен ако не е по медицински показания...
Подкрепям напълно. Вече минах възрастта, в кочто се притеснявах от забременяване (16-20г), имам сериозна връзка, не работим по въпроса, но няма да се разсърдиме на изненада Mr. Green

# 99
  • Мнения: 6 167
Аз не съм правила, но не драматизирам въпроса.
Познавам доста жени от миналото поколение ( на майките ни), които редовно са
ходили за аборт. При неадекватни на времето контрацепции това си е било
в реда на нещата. Разпитайте по-възрастни жени и всяка ще ви каже колко пъти
е била.
Бих направила аборт, да , при няколко обстоятелства, до които надявам се, няма да се стигне.

# 100
  • Варна
  • Мнения: 956
Правила съм 2 пъти. Първия, когато дъщеря ми беше на 10м. а втория беше преди 5 год.

Не исках още едно дете да израсне без баща  Naughty

# 101
  • Мнения: 252
правила съм аборт по желание и то 2 пъти, не мисля че тук е мястото да споменавам причинте, но моля ви само спрете с тези изявление от сорта на : аз никога няма да направя такова нещо.  Колкото и банално да звучи - никога не казвай никога - не се знае какво ще ти се случи утре!

# 102
  • Мнения: 920
Не съм.
Късмет ли съм имала?

Не съм. И определено смятам, че и късметът има значение. Да, пазила съм се, но съм имала и издънки. А, както знаем, никое средство не дава 100% гаранция.

# 103
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 534
Правила съм един,но не по мое"желание"-принудиха ме обстоятелства и хора,които не са вече между живите.Явно е било за добро,защото сега се радвам на прекрасен съпруг и дъщеря.Не,че трябва да се обяснявам,но това беше в ранната ми младост,когато си мислех,че от любовта по силно няма!

# 104
  • София
  • Мнения: 478
Не съм. Дано никога не ми се налага да разбера бих ли, не бих ли...
Peace Същото се отнася и за мен

И за мен...

Общи условия

Активация на акаунт