Какви салами и луканки купувате?

  • 17 491
  • 58
  •   1
Отговори
# 15
Аз купувам на Меком Силистра, и са ми вкусни с винце, но иначе май са единствените които изнасят продукцията си успешно

# 16
  • Countryside
  • Мнения: 11 631
Дааам и аз бях фен на КФМ, ама нещо наистина ги поразвалиха #2gunfire  #2gunfire Вече от тях купувам само бекон лукс и пуешко филе. никакви салами и суджуци  Naughty
Иначе още се държи на ниво Горнооряховския суджук,ама не помня фирмата ooooh! и Карловската луканка
А най-си обичаме домашна Heart Eyes добре,че са мама и тати  Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes

# 17
  • София
  • Мнения: 3 271
Карловската луканка най си ми харесва, обаче кой беше производителя... не се сещам newsm78

 newsm10 newsm10 newsm10 newsm10

# 18
  • София
  • Мнения: 18 679
Много хубава тема - и аз вече не знам какво да купувам Confused Повечето са с някаква гадна подправка, от която направи ми призлява. Засега не съм се разочаровала само от Карловската луканка/ и аз не помня производителя, познавам я по външен вид newsm78/, а единствения шпеков салам, който става за ядене на нашия пазар според мен, е шпек "Бургас" на Маджаров, с червения етикет - дъъълга и тънка щафета. Вече само това купувам.
От другите - пробвам, пробвам, нищо не ми харесва. Добре че мъж ми е всеяден Mr. Green

# 19
  • Den Haag
  • Мнения: 1 845
Карловската луканка най си ми харесва, обаче кой беше производителя... не се сещам newsm78
Бони Холдинг е производителят Simple Smile;
и аз давам глас за Карловската, пък ако и е домашна, мммммм....
и винце (туй за друга тема, де Mr. Green)
И аз съм за тази луканка, засега е най вкусна и пушините филета на тази фирма са хубави  Flutter

# 20
  • Мнения: 983
В къщи наблягаме много на телешкия салам на Кен. Много го харесват децата, а това какво има точно в него е друг въпрос. Но добре са си свършили работата.
От луканките Смядовска, Карловска и други. Купувам различни.

# 21
  • Мнения: 1 564
Луканки-Смядовска,Карловска...и домашна не отказвам Simple Smile
=======================================================================
Последно купих "бабек" и много ни хареса.Незнам на коя фирма беше. newsm78

# 22
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Ще повярваш ли, че не купуваме.......нито пък кайми, кремвирши или наденици.......а винаги ядем месо, като ходим на гости у бабите  Rolling Eyes

# 23
  • Мнения: 3 268
Телешки на Тандем
Луканка Карловса
Кремвирши-Кен или Леки
Македонска наденица-Леки
Лионска-Леки и Кен
Пушени бут или филе от Билла
Кайма-Билла

# 24
  • София, България
  • Мнения: 5 597
Карловска луканка
Горнооряховски суджук  Peace

# 25
  • Мнения: 1 680
Ние сме фенове на Перелик - само такъв салам купувам.

# 26
  • София
  • Мнения: 4 867
Телешки на Тандем
Луканка Карловса
Кремвирши-Кен или Леки
Македонска наденица-Леки
Лионска-Леки и Кен
Пушени бут или филе от Билла
Кайма-Билла

наистина ли купувате всичките тези наденици?
продуктът наденица ми е непознат - какво представлява, по какво се различава от кренвиришите и саламите? а разликите между разновидностите какви са? ще ми се да пробвам някой път, но наистина не знам какво да купя и как да я консумирам  newsm78

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 903
Купувам салам "Алпийски" или "Санчо" на КФМ. Луканка купувам много рядко и тя е "Карловска".

# 28
  • София
  • Мнения: 587
Шпек салам Бургас на Маджаров - обожавам го
Карловска луканка - Бони
Кремвирши - Тандем

# 29
  • София
  • Мнения: 5 828
От 2 месеца насам купувам само колбаси на "Елит", имат няколко вида салами, луканка, суджук и други мезета, препоръчвам -  луканкови пръчици и домашно сухо мезе мммммммм ....  Peace

фирмата е Великотърновска

Последна редакция: пт, 03 ное 2006, 12:37 от Amidala

Общи условия

Активация на акаунт