Група за поддръжка

  • 4 192
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 385
Цитат на: Raya
И аз нямам койзнае какъв опит, но ако мога да помогна съм на ваше разположение.


Би ли дала някакъв е-майл за връзка...

# 16
  • Мнения: 385
Цитат на: Millena
Само да уточня, че аз вече почти приключвам с кърменето на моето почти 1-годишно момиченце (следващата седмица е РД). Така че не съм точно такава майка, каквато искаш, но пък това ми е 2-ро дете и мисля, че съм понатрупала опит.


Аз не искам да слагам ограничения за включване в групата. Дай някакъв е-майл, моля те. Искам да завъртя проект на списъка.

Мисля, че от краткия профил, който ще има в списъка ще става ясно коя майка какъв опит има. И така тази, която търси съвет, ще знае към коя да се обърне.

# 17
  • София
  • Мнения: 3 897
e-mail -a ми е :

raladzhova@yahoo.co.uk

Дано помогнем на поваче жени.

# 18
Vkluchete i men az nyamam koy znae kakav opit vse pak sme samo na 2m , no izcyalo podkrepyam ideyata. Hubavo e da poluchish podkrepa osobenno kogato nyamash pod raka drugi mayki v gradinkata pred bloka.
 e-mail: bmb_11@abv.bg

# 19
  • Мнения: 3 271
Цитат на: Инка
Цитат на: Millena
Само да уточня, че аз вече почти приключвам с кърменето на моето почти 1-годишно момиченце (следващата седмица е РД). Така че не съм точно такава майка, каквато искаш, но пък това ми е 2-ро дете и мисля, че съм понатрупала опит.


Аз не искам да слагам ограничения за включване в групата. Дай някакъв е-майл, моля те. Искам да завъртя проект на списъка.

Мисля, че от краткия профил, който ще има в списъка ще става ясно коя майка какъв опит има. И така тази, която търси съвет, ще знае към коя да се обърне.


Ами ОК тогава. Значи майките сами ще решават към кого да се обърнат за съвет, така ли?
е-маил: mchrism@yahoo.com

# 20
  • София
  • Мнения: 3 897
Инка, Воо, обръщам се към вас, защтото вие добре организирате нещата.

Мисля, че трябва да направим списък с педиатрите си, с кратко описание. Така ще можем да препоръчаме някои от тях или да предпазим майките от бъдещи проблеми. Може да се направи готов шаблон ( от типа - анкета ) и да се позволи търсене по месторабота и име.

Например:


Име: Д-р Десислава Соколова - около 30г.
Месторабота: София, 25-та п-ка
Отношение към кърменето : Не дава съвети - не знае какво да те посъветва да направиш, за да не ти намалее кърмата. Иначе е много доволна ако кърмиш.
Система на захранване: 2-ри месец сокче, 3-ти пюренца....
Отношение: Внимателна е към бебо и любезна с мама
Друго: Много е добра с инжекцията. Има детенце на годинка, годинка и половина. Старае се да помогне.

Препоръки: Добър педиатър. Не прави проблеми, ако следваш друга системе на захранване - либерална е.


Какво ще кажете?

# 21
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 818
Може, макар че ще минат години, преди да се попълни базата, предвид това, че сме от различни градове и държави.

# 22
  • София
  • Мнения: 3 897
Дори и да отнеме повече време - пак ще е полезно.

# 23
  • Мнения: 385
Цитат на: Raya
Дори и да отнеме повече време - пак ще е полезно.


Разбира се, това е добра идея. Хайде, пусни я като нова тема. Аз още не съм пуснала групата за взаимопомощ и явно няма да мога да сколасам и с още един списък. Sorry.

# 24
  • Мнения: 463
Извинете за закъснението!
Включвам се в групата за поддръжка с две ръце "За"!

Име/Ник - Ив
Деца - Лора, РД-15.07.2003
Кърмих до 6 м и то не изцяло само от незнание и лоши съвети /не бях във форума!/
Захранване - на 4м-плодово пюре, на 5-зеленчуково. Сега смятам, че е прекалено рано за всичко това, но е късно /кърмата ми спря/.
Мисля, че мога да бъда полезна на начинаещите мами с опита си във връзка с храненето и реакцията на все още незрелия бебешки организъм.

Връзка - iberova@abv.bg

# 25
Ив, изобщо не е късно. Тук няма срокове. Просто добро желание.   Laughing

Благодаря за подкрепата.

# 26
  • Мнения: 385
Цитат на: Anonymous
Ив, изобщо не е късно. Тук няма срокове. Просто добро желание.   Laughing

Благодаря за подкрепата.


Гостът съм аз, Инка...

# 27
  • София
  • Мнения: 3 897
Инка, бих пуснала нова тема, но мисля, че Воо трябва да я организира. Мога да направя акетата ( никой не предложи да добявим Въпрос/ред !? ) - това е най-лесното.

Немога да организирам търсенето по име, град или нещо друго. И ми се струва, че такъв списък трябва да е най - отгоре на листа с теми на форума - наред с онези с удивителният знак, които не се "местят".

Воо, тези статии дето ги превеждаш - създай библиотека или архив и ги съхраняваи на едно място. Иначе е трудно да ги намериш по темите.

Ив, добре дошла.

# 28
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 818
Ще се опитам да създам общ архив, в най-скоро време. Списъка за лекарите нямам възможност да го направя аз. Кой би се заел?

# 29
  • София
  • Мнения: 3 897
Воо, вече го пуснах в обръщение.

Сега остава да проработи...

Общи условия

Активация на акаунт