Политиката в България

  • 555 388
  • 17 835
  •   1
Отговори
# 2 550
  • София
  • Мнения: 19 249
И цялата история е продължила доста часове.
"У дома и стените помагат, на чуждо и керемидите бият"

# 2 551
  • Мнения: 14 966
Няма ли да дадат медал на Рашков , защото с 200 полицая и отряда за борба с тероризма обезвреди един овчар , че и го поповредили при ареста 🤣
Щом е успял да го обезвреди, вместо да го убие с гранатомет както при един друг нашумял случай - може и да заслужава награда.
https://offnews.bg/balgaria/balgaria-osadena-za-ubit-s-granatome … bojko-120863.html

не го е обезвредил. Беглеца се опитал  да открадне храната на друг овчар, който го обезвредил и се обадил на 112 , да дойдат да си го приберат.
Аз пък чух, че е оказал съпротива при арест. Тъкмо се чудех какъв герой е срещу 200 полицая, а то арестът бил граждански😎

# 2 552
  • Мнения: 15 960
Честно казано, за подвизите на Рашков научавам тук в темата, не се интересувам от него като вас.

# 2 553
  • Мнения: 14 966
Е, това го дават в новините.
За брифингите на герб  от вас разбирам. И то и не зная къде ги излъчват, но в темата първо се знае за тях.

Реших да похваля рашков за акцията, а  то какво излезе . Малко по- ведро бре , хора

# 2 554
  • Мнения: 3 510
Не беше издирван. Беше нелегално живеещ.
Несравнимо е, няма нужда от противопоставяне.
За медал е Рашков
Кое е несравнимото? Че е трябвало да лежи в затвора и понеже не е, изби шест човека сред, които и деца?
Да, несравнимо е, права си, а освен това е и недопустимо, защото докато институциите спят, умират хора.

# 2 555
  • София
  • Мнения: 2 799
Сега разбрах още нещо "интересно" по казуса с ДКК.
Въпросното заседание се провежда с 3/5 от СД. Кои са изяснихме вчера. Двамата липсващи са назначени от Везиева.
Междувременно и самата Везиева отсъства. В Египет е служебно. ДКК е под нейната шапка.
Интересно.
Сега в новините видях как Рая Каназирева размахва документи.
Потърсили са Договора, който е сключен с адвокатската кантора от Караганева. Тясно обвързан Договор с Лена, роднински връзки, със Сиела - напоително разяснен и показан със схема днес на един брифинг.
Няма такъв Договор Joy
Така казаха по БТВ-то.
"Каназирева каза, че Караганева е нанесла промени спрямо първоначалния вариант на споразумението, но те не са съществени и не променят духа на постигнатите договорености."
Това последното за Дунарит. Вчера Каназирева твърдеше, че вече е подписано 🤔
Лобита в битка за милиарди.

# 2 556
  • Мнения: 19 485
Ако всичко това е вярно, аз на мястото на Караганева бих си потърсила правата в съда - имам предвид лъжите на Каназирева и компания.

# 2 557
  • Мнения: 4 792
Принципалът на ДКК - МИ - не може ли да разкара пешките на “аз съм прост” от борда на компанията? Тези хора защо още са там?

Ако Коренлия Нинова стане председател на НС, партиите на промяната нищо добро не ги чака. Ще ги посрещнем с протести на познатото място.

# 2 558
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 803
ГЕРБ казали, че сменила и банката, но и това не е вярно.

Слушах сега репортаж за беглеца с оръжие. Ами той е стрелял по полицията, според показанията на жената.

# 2 559
  • София
  • Мнения: 2 799
Принципалът на ДКК - МИ - не може ли да разкара пешките на “аз съм прост” от борда на компанията? Тези хора защо още са там?

Ако Коренлия Нинова стане председател на НС, партиите на промяната нищо добро не ги чака. Ще ги посрещнем с протести на познатото място.

Трудно е. "Спечелили" са чисти и прозрачни конкурси.

За Корнелия Нинова съм абсолютно съгласна.
Личното й оцеляване и вътрешните проблеми в БСП станаха национални.
А си мислех преди години, че само Баце може да я предложи за председател на НС 😕
134-26=108.
Не става.
Даже Манолова предпочитам в конкретния случай. На мястото на Възраждане.
Оффффф
Simple Smile

# 2 560
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 803
Чист абсурд е Нинова да седне на онзи стол. Надявам се да е партенка. Съгласна съм с ninnann за личното й оцеляване.

# 2 561
  • Мнения: 5 741
Няма ли да дадат медал на Рашков , защото с 200 полицая и отряда за борба с тероризма обезвреди един овчар , че и го поповредили при ареста 🤣
Като се размириса покрай ДКК си помислих, че веднага ще се включат Комитова и Рашков и познах. Толкова са прозрачни.

# 2 562
  • Мнения: 15 960
И какво сега, както винаги герберската работа не били компютри, ами компоти...

# 2 563
  • Мнения: 7 127
И какво сега, както винаги герберската работа не били компютри, ами компоти...
Да, ще замажат нещата, както обикновено, нищо ново...

# 2 564
  • София
  • Мнения: 2 799
И какво сега, както винаги герберската работа не били компютри, ами компоти...

Аааа, не. Чакаме резултати от проверки.
Антикорупционната комисия четох, че се е самосезирала.
Папката щяла да ходи при Кьовеши.
Стигнаха до нашата, че Гешев не работи 🙂
Четох някъде още една "новина".
Сигурно и вие сте я срещали. Рашков щял да сменя Цацаров.

Общи условия

Активация на акаунт