🐑 ''Фермата 7: Време за пробуждане'' - тема 11 (14.11 - 21.11) 🐄

  • 53 685
  • 1 213
  •   1
Отговори
# 795
  • Мнения: 14 079
Направо ми писнА от Дора, като пусна водата в тоалетната и тя изтича и там.
А Тарзан се има за голямата работа, сигурно мисли, че зрителите припадат по него.
Пламен не го даваха често и все мълчеше. И някои се подведоха, че е "пич". Щом му харесва в компанията на простите и си намира приказка с тях, не е по-различен. Просто е по-съобразителен, внимава, пази се. След истерията с тъпата бележка ми беше симпатичен за два часа. Но като продължи да гледа Дора с влажен поглед, разбрах, че шестото ми чувство не ме е излъгало.

# 796
  • Мнения: 8 578
Плам яко губи позиции в моите очи.

Оliboo, абсолютно същото си мислех. Ралица, че не е техния човек е ясно, ама тези епитети дето и дават са доста преувеличени и до голяма степен важат за тях самите.

# 797
  • Мнения: 1 281
Теди се злобичка отвсякъде и не може да го прикрие. Аз не я харесвам, просто по- не харесвам мазното Ванче. При все, че като човек е далеч по-чиста от Теодора. Просто не мога да и изтърпя позитивизма й и озъбената и усмивка.

# 798
  • INFJ
  • Мнения: 9 359
Пламен, като всеки човек с чувства/симпатии, го водят за носа. Хваща се за всяка капка внимание. Трудно ми е да го осъдя.

Втората битка чак на мен ми вдигна адреналина накрая. Представям си какво е било там... Браво на Ваня.

# 799
  • София
  • Мнения: 20 082
Абсолютно, след издънката с бележката тотално си промени отношението, нахрабря да се пени на жените и той. Тъпо.
Започвам да усещам как ще падне жертва на магията на Теда и ще си сърба попарата на финала. Звездите ми го говорят, мдаа.

# 800
  • Наоколо
  • Мнения: 167
Цитат
Теодора да си отлита и да ходи да си лети.И ако Ваня успее да го направи, ще ме изкефи жестоко. Теодора има неприятна същност и разнобоят между приказките й и реалната й същност ми е крайно отвратителен.

Тя Теодора нали тази вечер така се изказа, че са ѝ поникнали крила. Та и аз това ѝ пожелах - да полети към Чикаго.

# 801
  • Мнения: 1 059
Пламен е баш Петър от миналия сезон. Аз направих една прогноза за това още преди месец, когато започна да събира по-сериозни симпатии, които общо взето се базираха на това, че почти нищо не казва и това го прави мистериозен. Същото беше с Петър миналия сезон, който първоначално създаваше впечатление на тих и мистериозен участник, който страда от приятелството си със злобния Калоян. В течение на предаването се видя, че Петър е точно толкова злобен и елементарен, колкото и Калоян, та за това и бяха гъсти вътре. Да не кажа, че Петър завърши предаването с по-негативно мнение за него, отколкото Калоян.

Същото и с Пламен. Мистериозен и тих, а всъщност плосък и прост. Любо е Калоян на този сезон. Така и Любу обира основно негативите, както Калоян го правеше, но като нищо Пламен ще завърши сезона по-недолюбван от него.

# 802
  • Бургас
  • Мнения: 4 067
Браво на Ваня, ама какво се замотка Тедка, видях, че накрая Ваня успя да повдигне дъската много четвръсто, ама какво правеше кукувицата толкова време, че така   я настигнаха

# 803
  • Мнения: 280
Кажете с 2-3 думи за тази последна битка какво толкова е станало. Simple Smile

# 804
  • INFJ
  • Мнения: 9 359
Аз не виждам общо между Петър и Пламен. Пламен не го намирам за толкова злобен, честно казано го виждам доста изгубен, като човек, който си търси мястото под Слънцето.

# 805
  • Мнения: 318
На мен няколко неща ми направиха впечатление .Кирчу брои залъка на Ралица но после той си хапва,за него проблем няма… Тедка каква е злобна…заземена,центрирана-друг път.Ванчето как я догони,че и подмина.Голям кеф.Пламен щял да помага в разопаковането,колко мило ❤

# 806
  • Мнения: 15 960
Обаче Ралица като каза на Кирил, сега да пращал и други да се учат да доят, и той - "никой няма да карам насила, като не искат"...Защо? Защото може би ще трябва да буди рано Тедка и Марта? И те няма да се очаровани?

# 807
  • Мнения: 175
Ама нали спираше контакт, какви са Тея игрички на доверие, на един дъх разстояние Пламчо и Тетка !?!
Ало, Кире, Любе, ехоо!?
 Изтървахте положението, ваща чиста Момина сълзичка сама се вре в Пламен.
Въртят-сучат те са все заедно, не сме слепи! Ревовете много бързо отидоха в историята!

# 808
  • Варна
  • Мнения: 10 559
До днес спорих с половина, че това не е сценарий, от днес вече смятам, че е така, другия вариант е Дора злобната да е страшно влюбена в Пламен пухльото (пухльо е между пухкаф и мухльо)  .  Съвсем за рибки ни взеха и съм убедена, че Ралица е положила много повече труд от Винету, шуменската пикла и лицемерната Дора ( дори не знам, колко трябва да си тъп, за да й се вържеш на тая) и не , не е хубава, грозна е, много грозна е Дора.
Ваня ще бие. Доброто винаги побеждава злото, винаги.

# 809
  • Мнения: 35 110
Теодора като ми присвие очички и ми се повръща

Общи условия

Активация на акаунт